Autor Wątek: Ciekawostki z niebieskiego dywanu  (Przeczytany 365104 razy)

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
No dobra, ładne topy to mamy codziennie, a "brzydkie" też zajebiste. Jak kundelki pod sklepem.



Offline vastio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Jeśli ten top jest brzydki to mam dużego.....!

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
@Leon kolejne ślunsk edyszyn ;)

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
I nawet pipaki w miarę dopasowane. 🔵⬛
Cieszy oko :)

Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
@Leon kolejne ślunsk edyszyn ;)

węgiel drzewny boners

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 760
I nawet pipaki w miarę dopasowane. 🔵⬛
Cieszy oko :)
Kwadratowy frez już w fazie prototypu ;).
Paczki z głów!

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
No, to wyjszło szydło z wora. Gitara leci, jak pewnie trudno zgadnąć, do Japonii. No i nasze male pożegnanie z tym dziadostwem na podstrunnicy. 



Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Dlaczego dziadostwem?

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Dlaczego dziadostwem?

Drogie to, trudno o dobry i prostu kawałek, śmierdzi przy cięciu i szlifowaniu :D.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Dlaczego dziadostwem?
śmierdzi przy cięciu i szlifowaniu :D.

To tłumaczy, dlaczego wyobraźnia podpowiada czym maźnięta może być podstrunnica. :P

Spoiler
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822


Ola odpakowuje i gra se na Swanie. Polecam.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars


Ola odpakowuje i gra se na Swanie. Polecam.

Drogie to?

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822


Ola odpakowuje i gra se na Swanie. Polecam.

Drogie to?

Base price for Swan6 with multiscale is 2650€. For more info shoot us a message at guitars@skervesen.eu ;)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Ale on tego nie zamówił nie? Bo tak na początku opowiada o tej gitarze, jakby w ogóle nie wiedział z czego jest zrobiona i dlaczego się u niego znalazła :D. Nie trzeba odpowiadać na to pytanie jeśli to tajemnica firmy.
@Aremenius Twój skerv ładniejszy. Ta ssie pałke wizualnie.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Oczywiście ze nie zamówił. Wepchaliśmy sie jemu niczym gacie w dupe. Uznaliśmy ze ponieważ u niego wszystko brzmi tak samo dobrze więc i nasza gita zabrzmi a przy okazji może zobaczy to jakaś nowa rzesza ludzi, którzy nas nie znają lub podchodzą do nas jak pies do jeża.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars


Ola odpakowuje i gra se na Swanie. Polecam.

Drogie to?

Base price for Swan6 with multiscale is 2650€. For more info shoot us a message at guitars@skervesen.eu ;)

A po co mi swan, pytam, czy Ola droga?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 760
Bo tak na początku opowiada o tej gitarze, jakby w ogóle nie wiedział z czego jest zrobiona
Zabiegany człowiek. Możesz mu słać speckę 4 razy, ale kto by to wszystko pamiętał :).
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
Dlatego jakbym zamawiał u Was gite to moja specka wyglądała by tak:
1. Koprpus i gryf - drewno.
2. Pikapy - nakurw.
3. Wygląd - ten który mnie się podobie.
4. I tyle.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
5. Co tak drogo? (bez względu na cenę) ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
@Amal_68 awww :-* You know it.

Ale tak czy siak od momentu kiedy usłyszałem że Swan to tylko custom shop bo ciężki i wgl to wiedziałem że coś nie gra i bum bum bum kilka miesięcy później wszędzie jakieś info na temat specjalnego wypustu na grupach, modyfikacjach itd. itp.

Konkluzja - ten kształt oddaje pełnię jaj waszej firmy i podejście do instrumentu - zrobić tak popierdolone i krzywe coś co jednocześnie wygląda jak miliony Monnet to jest naprawdę kurwa sztuka :D

Kumpel z kapeli dalej mi dąsa że kształt a fe i wgl (bo tylko superstrat master race) to chuj zamówiłem Nebelunga a Swana zostawię sobie do własnego projektu XD (i tak miałem zamawiać Nebelunga, spokojnie, nie jestem aż tak popierdolony :D )

I kończąc te przypominające wypowiedź COŚ dodam tylko że czekam co wy szykujecie dalej z tą linią bo nie żeby coś ale rzesza gitarników lubi ten kształt, a ja dzięki niemu w ogóle poznałem waszą firmę (pierwszy test Skervesena Tomasa ever ;) )

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814


Ola odpakowuje i gra se na Swanie. Polecam.

Nie znam się to się zapytam. Ten warpig jest większą agresją niz jugger? Pytam jako fan juggera w moim ibku. Czy w tej specyfikacji swana po prostu miał opcje zagrania gorzej , stad pig czy to po prostu wybór Oli.
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822


Ola odpakowuje i gra se na Swanie. Polecam.

Nie znam się to się zapytam. Ten warpig jest większą agresją niz jugger? Pytam jako fan juggera w moim ibku. Czy w tej specyfikacji swana po prostu miał opcje zagrania gorzej , stad pig czy to po prostu wybór Oli.

Warpig jest chyba najbardziej ekstremalnym pickupem od BKPów, z ogromną ilością gainu i basu. Pasują do Skervesenów całkiem ładnie, chociaż inne pupy są naszymi faworytami.

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Pytam ponieważ podoba mi się czuga czuga która tu powstała no i selektywność. Takiego czegoś szukam , tylko w 7 i jako lubujący sie w juggerze byłem ciekaw czy takowy jugger zagrałby równie dobrze. Ola wybierał czy to Wasza sugestia? 
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nasza Sugestia. Ola, obawiam sie,to wie tyle o Warpigu co o świecących lamówkach ;)

Jagger i Warpig to jednak dwa różne pipaki i nie sposób porównać ich bezpośrednio. Wg mnie Jagger jest bardziej chimeryczny. Nie w każdym środowisku dobrze zabrzmi.
« Ostatnia zmiana: 14 Cze, 2017, 13:37:35 wysłana przez commelina »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 760
Ola powiedziała co by chciała, a resztą zajęliśmy się my :).
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
23712 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2008, 15:47:32
wysłana przez Tolein
1 Odpowiedzi
973 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Mar, 2024, 09:50:02
wysłana przez wuj Bat