Autor Wątek: Ciekawostki z niebieskiego dywanu  (Przeczytany 365109 razy)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
jak bedo prupki to licze na sromotne wajchowanie tą wajchą ;D tak z ciekawości
A i pytanko, czemu bolt-on? Każdy się pałuje nad nek-fru czy po prostu wklejanym bo sustejn bo coś tam a tu o...takie uchylenie czapki w kierunku klasycznego tele czy jakaś osobista preferencja? Porke?
Spoiler

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Po pierwsze Wroo chciał tele wg naszej wizji ale z mostkiem PRS bo to dla niego ideał.
Dla nas to była możliwość zmierzenia się z mirem, mitem i klasyką i upierdliwością regulacji tego mosta, poprzez śruby na których to się trzyma.
Druga sprawa to zmierzenie się z wizją Piotra, znanego miłośnika dźętu, odnośnie klasyki brzmienia gitary.
To wszystko i kilka innych powodów stało sie przyczyną dlaczego to zrobiliśmy.

Wilku pls poczekaj chwilę. Lada dzień lada tydzień rusza nowa strona. Nie bedzie tam na pewno tego o co pytasz ale mam w głowie pewne zmiany i po mału bez rewolucji bedziemy próbować. Nie wykluczam ze cos takiego sie pojawi tylko musi być w tym cokolwiek "naszego" ;)
« Ostatnia zmiana: 06 Lip, 2016, 11:58:53 wysłana przez commelina »

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Wilku pls poczekaj chwilę. Lada dzień lada tydzień rusza nowa strona. Nie bedzie tam na pewno tego o co pytasz ale mam w głowie pewne zmiany i po mału bez rewolucji bedziemy próbować. Nie wykluczam ze cos takiego sie pojawi tylko musi być w tym cokolwiek "naszego" ;)

Wronkowe odliczanko może jakieś?
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 760
Raczej JEB!
Paczki z głów!

Orange

  • Gość
@blendamed ja nie rozumiem tego hejPu na neksru i setin. Poza Yonym nikt tu nie gra na tyle wolno, żeby mu gitara musiała wybrzmiewać przez dłużej niż 3 sekundy.

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
@blendamed ja nie rozumiem tego hejPu na neksru i setin. Poza Yonym nikt tu nie gra na tyle wolno, żeby mu gitara musiała wybrzmiewać przez dłużej niż 3 sekundy.

Ooo, wypraszam to sobie! Ja nawalam tak wolno, ze miedzy dzwiekami kawe sobie popijam!   ;D
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311

Wilku pls poczekaj chwilę. Lada dzień lada tydzień rusza nowa strona. Nie bedzie tam na pewno tego o co pytasz ale mam w głowie pewne zmiany i po mału bez rewolucji bedziemy próbować. Nie wykluczam ze cos takiego sie pojawi tylko musi być w tym cokolwiek "naszego" ;)
Poczema, spokojnie. Ale wiesz, kuję żelazo póki gorące ;) wydaje mi się, że Nebelung flat top, z wykurwieniem w kształcie rynny na prawe przedramię, wyglądałby zajebiście i bardzo "po Waszemu". Ciekawe czy wyparłoby toto Raptorka..
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Poczema, spokojnie. Ale wiesz, kuję żelazo póki gorące ;) wydaje mi się, że Nebelung flat top, z wykurwieniem w kształcie rynny na prawe przedramię, wyglądałby zajebiście i bardzo "po Waszemu". Ciekawe czy wyparłoby toto Raptorka..

Mocno wątpię ;)

Orange

  • Gość
To "wykurwienie w kształcie rynny" nie sprawdziło się w b4. I z tego powodu juz zawsze będzie się kojarzyć z zakiem. Dlaczego się nie sprawdziło? Ho każdy trzyma łapę w innym miejscu.

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
A ja wierzę w kreatywność chopakuf. Jako feedback macie info ode mnie, że kant pomiędzy krawędzią korpusu a topem uwiera w przedramię. Wyoblenie, zaokrąglenie, ścięcie itepe mile widziane.
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Po pierwsze Wroo chciał tele wg naszej wizji ale z mostkiem PRS bo to dla niego ideał.
Tam zaraz ideał. Po prostu nic lepszego nie stwierdziłem. Wystarczy wziąć do ręki to i cokolwiek innego, żeby natychmiast wyczuć różnicę w jakości zastosowanych materiałów, precyzji wykończenia, w końcu samej kulturze pracy. Poza tym nic nie odstaje, nie wrzyna, nie kłuje i nie wkurwia, co jest nie do przecenienia.


Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
A ja poprę Wilka z tym wycięciem, o czym z resztą już kiedyś mówiłem commelinie nie raz :P Przy ogrywaniu mnie też tam coś uwierało zawsze, ale może złej baletnicy...  ;) Choć rzeczywiście jeśli Jarek ma na myśli to co mi mówił kiedyś(nie wiem czy tajne), to może nie być potrzebne takie wcięcie, więc ufam chopakom
.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Mam pytanie, który z Was grał na Nebelungu ?

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Kiedy mogę przyjechać? :D

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Zadałem pytanie, z prostej przyczyny. Panowie chcą scięcia, rynny, czegokolwiek na łapę, ale zaden z nich na Nebelungu nie grał.
Profilowanie w Nebelungu schodzi niżej niż tradycyjne scięcia na korpusie. Korpus jest w kształcie połowy soczewki do tego dochodzi łagodny profil. Może najpierw spróbujecie ?

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
No na tym to nie grałę, ale Nebelung w porównaniu do fikuśnych, ładnych kształtów Swana czy 4APa to wygląda jak zwykły ibek ;)
.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Nebelung jest zajebisty, odpierdolcie sie od niego.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Zadałem pytanie, z prostej przyczyny. Panowie chcą scięcia, rynny, czegokolwiek na łapę, ale zaden z nich na Nebelungu nie grał.
Profilowanie w Nebelungu schodzi niżej niż tradycyjne scięcia na korpusie. Korpus jest w kształcie połowy soczewki do tego dochodzi łagodny profil. Może najpierw spróbujecie ?
To zmontujcie mojego szybciej ;) :D
Chyba ja mojego składaka skręcę za tydzień-dwa..
Zabawa z bejcą i olejem bezcenna. Domycie palcuf i garażu też ciekawym doświadczeniem... ;)

Pamiętam moje dyskusje z Baciem w listopadzie i grudniu 2014. Chciałem soczewkowaty korpus jak ibek s, ale z rogami. Nie było wtedy możliwości zamówienia takiego cuda, bo się prototypowaliście. Soczewkowaty korpus to nie tylko ergonomia, ale też inny sałd. I dlatego się nie mogę doczekać mojego. Ale wiesz jaki mam GAS... Taki Nebelung prawie-flat-top z ivorojdowym bindem. Ech.... trzeba mieć jakieś chore marzenia ;)
« Ostatnia zmiana: 07 Lip, 2016, 09:59:39 wysłana przez Wolfhorsky »
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
A mógłby ktoś jak dla debila (czyt. ja) wytłumaczyć co to właściwie kurwa znaczy soczewkowaty? :D

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
A mógłby ktoś jak dla debila (czyt. ja) wytłumaczyć co to właściwie kurwa znaczy soczewkowaty? :D

Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Theremin ostatnio wrzucił w dziale "Najohydniejsze wiosło "  bardziej soczewkowaty korpus.
Spoiler

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311

Kurwa zajebista. Instant gas i boner. I jak człowiek sobie zracjonalizuje kolejne wiosło... :o
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Już wiem czy zamawiający się inspirował ;)

Spoiler
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Już wiem czy zamawiający się inspirował ;)

Spoiler

Oni też się pewnie czymś inspirowali ;)

Spoiler

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Taki trochę Chirolung
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
23712 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2008, 15:47:32
wysłana przez Tolein
1 Odpowiedzi
974 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Mar, 2024, 09:50:02
wysłana przez wuj Bat