Autor Wątek: Ciekawostki z niebieskiego dywanu  (Przeczytany 367396 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Aż mi rośnie! Umówmy się, że serce ;)... Czas też, żeby pierwsza, czyli moja, nie była dziesiąta, czy lepiej ;).
Paczki z głów!

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Czyli jednak endorsment? :)

Orange

  • Gość
Druga fotka mnie zniszczyła...

Musk rozjebany, nie? :D
Mi się podoba ten ostatni top - to sekwoja?

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Druga to sekwoja a ostatnia to topola, tyle ze ucięta promieniście.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Tak sobie wszedłem teraz na Waszego fejsa i na Mayonesa. Zauważyłem, że skopiowali Wasz pomysł ze zdjęciami na stojaku, z warsztatem w tle. Już chyba czują oddech konkurencji na karku :)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Tez zwróciliśmy na to uwage ;)

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Chyba bardziej wynika to z modernizacji linii produkcyjnej Mayo...
Plek za jakąś ogromną kwotę, i jeszcze kilka maszynowych nowinek technicznych, rodem z filmu o fabryce Music Man... oczywiście nic nie umniejszając niebieskim dywanom.
Wiem stąd, że na swojego kastoma Regius 7 Pro, będę czekał aż do października, a zamawiał go dla mnie człowiek, który ma podpisany endorsment z Mayo, i był oprowadzany po nowym parku maszynowym przez właściciela.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Znaczy sie ze niby co wynika z modernizacji linii produkcyjnej ? Bo chyba nie masz na myśli stylistyki zdjęć ;)
Dla mnie modernizacja jet tylko i wyłącznie koniecznością czasów i postepu. Tym bardziej jeśli Unia daje na to ogromną kwotę. Co zresztą z wymogami ue jest opisane u nich na stronie, maszyny , przetargi i takie tam, włączając w to nową bramę.
« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2014, 12:42:41 wysłana przez commelina »

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Nie wiem o jakie podobieństwo w stylizacji chodzi, bo nie śledzę ani jednej firmy ani drugiej specjalnie ( w sensie stylizacji zdjęć, bo same produkty i owszem), może ze dwa zdjęcia by się przydały dla porównania?
Ale gdybym miał nową linię produkcyjną, to pewnie chciałbym uwzględnić to na zdjęciach, ba, podkreślałbym to na każdym kroku ;)
Ostatecznie to gdzie mają robić zdjęcia? W prosektorium? :P
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Dobra,
Spoiler

faktycznie widać ze nie wiesz w czym rzecz. Rozpoczeliśmy stylizację połączonych dwóch zdjęc, na których  jest przód i tył na jednolitym tle i wygląda to jakby były dwie gitary na jednej focie. Po jakimś miesiącu może dwóch Mayo zaczeło pokazywać jak my na zamazanym tle hali w taki sam sposób swoje wiesła. Nigdy nie robiliśmy z tego zadnego ale wrecz miło było. Skoro kolega powyżej zwrócił na to uwagę, to jedynie zauważyłem, ze my też i cała filozofia. Doprawdy zadnej sensacji ani nic z tych rzeczy.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Aha, teraz już jasne, nawet sobie wlazłem na Facebook obejrzeć, i faktycznie są takie zdjęcia na profilu Mayo z początku maja... to dobrze o was świadczy, jeśli większy i silniejszy was podpatruje i chce się od was uczyć ;)
A na jaki siusiak? No... żeby nie błądzić :)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Dobrze że podpatruje sposób fotografowania gitar, a nie zleca komu trzeba nalot skarbówki albo federalnych za ponoć nielegalnie ściągnięte drewno, jak podobno co poniektórzy za wielką wodą...

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Dobrze że podpatruje sposób fotografowania gitar, a nie zleca komu trzeba nalot skarbówki albo federalnych za ponoć nielegalnie ściągnięte drewno, jak podobno co poniektórzy za wielką wodą...

Widziałeś naszego lakiernika i jego breloczek do kluczy?

Spoiler

Ja dziś też wróciłem na siłownię, ale jestem romantykiem i preferuję tulipany ;)

Spoiler
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
No, także ktoś powątpiewa dlaczego nazywamy się Skervesen Guitars? :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
A sie kufa pochfale a co, moja ci ona.


Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
I PUFFF, JEBS, KABOOM, KAPOW!!!!! System, umysł, generalnie wszystko ten tego no, Ty wiesz co :D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Mega jest ten top. A to że wszystko jest z pojedynczych kawałków daje tylko +10 do zajebistości, czy ma jakieś przełożenie na... coś?

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Przegiąłeś mości panie przegiąłeś  :-*
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Do grania ? bo ja wiem, chyba faktycznie nie ma. Gryf może trochę ma.

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Za ten top Cię nienawidzę,  Jarek.


A,  i mam parę zdjęć z prosektorium,  ale do gitar faktycznie średnio się nadaje taka lokalizacja.  :-D
« Ostatnia zmiana: 21 Maj, 2014, 18:11:03 wysłana przez benkai »

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Dojrzewam do kolejnego Skęrwęsena. Top niszczący. Gratulacje!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Za ten top Cię nienawidzę,  Jarek.


A,  i mam parę zdjęć z prosektorium,  ale do gitar faktycznie średnio się nadaje taka lokalizacja.  :-D

Oj tam oj tam, dawaj.

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Oj nienie,  ja chcę jeszcze popracować :-)

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
A sie kufa pochfale a co, moja ci ona.

( Obraz usunięty.)

No tak podejrzewałem , sobie zrobiłeś najładniejszą ;)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Znaczy rozumiem szogiego już nie będziesz poczebował? :>
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
23860 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2008, 15:47:32
wysłana przez Tolein
1 Odpowiedzi
1284 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Mar, 2024, 09:50:02
wysłana przez wuj Bat