Autor Wątek: Ciekawostki z niebieskiego dywanu  (Przeczytany 367171 razy)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
O co biega, bo nie kumam. Że muszowa główka przypomina blekmaszynową? Ta, w takim mniej więcej stopniu, jak blackatowa caparisonową. Albo jak blekmaszynowa parkerową...

Ja pierdolę, dajta spokój.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
OT

Spoiler
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Stwierdzam, iż gitarzyści są popierdoleni.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 369
    • CTG TV
@youshy
Robię co mogę i dalej nic :/ A to zaraz 6 lat będzie na forum. Pewnie w końcu Leon mnie zbanuje.

@commelina
Dalej nie wierzysz w mój Szitsztorm? :P
mniut i piah

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ja wierzę. Chcesz u nas prowokować shitstormy, co by Twoje forum w kontraście wyglądało na kulturalne i rzeczowe ;)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 369
    • CTG TV
mniut i piah

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Dale, w Twój szitsztorm nie wierze, gdyż Muszowe i moje tłumaczenie el wronkowi  trudno tym nazwać. Nie kazda dyskusja musi byc zaraz gównoburzą, choćbys nie wiem jak tego pragnął. I w to faktycznie wierze, ze chciałeś to sprowokować, wrzucając to wiesło w "nasz" temat, a nie swobodnie, jako Twoj wątek, nie od dziś wiadomo, fanboja Mayo. Od taka mała zagrywka podżegacza :P
Nie od dzisiaj tez, znany mi jest Twój hejt na Twoim forum,  w naszym kierunku, wiec nawet nie zamierzam w jakikolwiek sposób na takie zagrywki reagować i czegóż innego mógłbym sie po Tobie spodziewać ;)

Pozdrawiam

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 369
    • CTG TV
Co Ty wiesz o moim hejcie na Was na moim forum :D

A ja mam Waszą subskrypcję na FB, a tu się okazuje, że moje zagrywki są znane i szpiegowane :(

Śledzę Waszą karierę od początku (a nawet dłużej, bo pamiętam jeszcze jak Vicol mi opowiadał, że poznał jakiegoś lutnika, który mu z skleił bolt-on i że to zajebisty koleś - zgaduję że to Ty) i zgodnie z moją natura komentuje to, co mi się nie podoba. Nie podoba mi się dziura w korpusie pod mostem - piszę o tym i tak dalej. Tyle w temacie.

A z tym fanbojem to przesadziłeś, gdybym nim był, nie opisywałbym wad w gitarach CS w swoich recenzjach. I nie marudziłbym na beznadziejny profil topu Regiusa co chwilę.
mniut i piah

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
pamiętam jeszcze jak Vicol mi opowiadał, że poznał jakiegoś lutnika, który mu z skleił bolt-on i że to zajebisty koleś - zgaduję że to Ty
Dementuję. Eksperyment z dżeksonę zleciłem panu Piotrowi kilka lat przed tym jak zatrudniłę się u Jarka.
synkopy to guwno

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 369
    • CTG TV
To sorry, dawno to było :D

Ale Twoją karierę śledzę gdzieś od 2007 roku :>
mniut i piah

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Lecą te lata, nie?
synkopy to guwno

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 369
    • CTG TV
Oj lecą. Dobra kończę to pierdolenie, bo jestem niemile widziany w tym temacie.
Adios.
mniut i piah

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Tak samo, jak i były na początku porównania rzeczonej główki z blackmashine. Granica jest cienka i rozmyta, niestety i pewnych sporów nie da się uniknąć.

Znaczna przewaga opinii jakie czytałem mówiły, że mimo oczywistych inspiracji jest oryginalnym pomysłem lub że to wreszcie jakaś agresywna główka NIE będąca kopią Blackmachine. Nawet tutaj na forum możesz poczytać podobne opinie, gdy pierwszy Viper doczekał się tematu NGD. Poza tym, ludzie sami te wszystkie kopie podrzucają do mnie na skrzynkę identyfikując je z moim pomysłem. Ja je publikuje w celu ochrony swoich wartości intelektualnych i wizerunku, bo chować głowę w piasek i olewać takie kradzieże to zwyczajne dawanie dupy... a czasem wrzucam dla śmiechu w przypadku tych udanych inaczej. Dajesz wiarę, że z powodu tych "paranoii" jedna firma wystosowała do mnie przeprosiny i oświadczenie, że więcej danej główki nie wykonają? Niestety wydaje mi się, że nie widzisz wyraźnej różnicy w obu przypadkach i do tego przyrównujesz projekt główki do muszelki na podstrunnicy...   

a przy okazji - Blackmachine, nie blackmashine

I jak dla mnie różnią się mocno. Tak samo, jak rzeczone inlaye, nawiązaniem jest tylko idea. W całym podjętym przeze mnie wątku, moją myślą przewodnią było to, że z jednej strony, przyjebać się można do wszystkiego, zwłaszcza w branży, która funkcjonuje od kilkudziesięciu lat. Wiadomo, że takie mocne nawiązania mogą irytować, choć są także wyznacznikiem sukcesu w pewien sposób.

Tak samo, jak i były na początku porównania rzeczonej główki z blackmashine. Granica jest cienka i rozmyta, niestety i pewnych sporów nie da się uniknąć.

Kurwełe podaj choć jeden rozsądny przykład.

Rzeczywiście, mea maxima culpa, nie znalazłem. Proponuję zakończyć temat.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nie ma, sprzedane :P Nic ciekawego sie nie dzieje, świeta są , a własnie, Zdrowych i spokojnych ;)

No dopsze nowa "lepsza"  wg Macka gorsza :P Chiroptera Ujebawszy ruszki nadwszy nowe profile , inne topy, takie tam poszukiwania.





Tu wspomniana wyzej Chiroptera


« Ostatnia zmiana: 19 Kwi, 2014, 08:08:31 wysłana przez commelina »

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
rzeczywiscie lepsza :) cudo
B ( o ) ( o ) B S

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
whoa!!!

co to sa za drewna na wierzchu?
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jesią, sekwoja i topola, tyle ze ucięta promieniście i w jednym kawałku.

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Druga fotka mnie zniszczyła...
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ta wyprofilowana Chiroptera jest po prostu przecudna, poezja! No i top z drugiego zdjęcia jest też kosmiczny, ale już go wcześniej gdzieś widziałem, chyba na facebookowym fanpage'u. :)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Kiedy wydaje się, że już nie może być lepiej następuje krok naprzód, Nowa Chiroptera = opad szczeny
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Pochwała z Twoich, ust to więcej niż Nobel ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Póki nie zamówi i przez rok nie sprzeda - nie uwierzę ;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Te, a może coś od nas chce ? :P :D

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Wypas, w dodatku jest taka koślawa, że krzywe pickupy pasują  :lol:

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Te, a może coś od nas chce ? :P :D

inaczej bym przecież nie chwalił, proste

... a może to na odwrót jednak działa ??? ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
23858 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2008, 15:47:32
wysłana przez Tolein
1 Odpowiedzi
1280 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Mar, 2024, 09:50:02
wysłana przez wuj Bat