Autor Wątek: Ciekawostki z niebieskiego dywanu  (Przeczytany 367116 razy)

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Skervesen moglby się nie zgodzic na zrobienie takiego inlaya. O to mi chodzilo.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
A mi się podoba że jest firma Custom z prawdziwego zdarzenia w Polsce, i jak mnie stać to zrobią mi co zechce, bo przecież w kastom szopie o to chodzi. Chłopaki mają sprzęt, umiejętności, wyobraźnie i doświadczenie. Dla mnie to wszystko tylko na plus i nie ma co się pałować że komuś się nie podoba inlay, trzeba pochwalić za lutniczy kunszt a nie hejcić i marnować literki na stwierdzenia że zepsuli takie ładne wiosło. A jak by jebli słoneczniki Van Gogh'a to też by się znalazł niejeden pedał który by stwierdził że bez nich było by zajebiście a tak jest lipa. Ech Polacy...

P.S. Inlay jest uroczy!!!
P.S.2 Więcej dystansu!!!
P.S.3 I więcej maści na ból dupy (że Was nie stać na takie innowacyjne pomysły) ;)
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Wiesz no nie do końca jest tak ze zrobimy wszystko tak jak Ty zechcesz, już mówię dlaczego.
- Nasza wersja dobrego smaku i to gdzie on sie kończy czyli np członki i waginy , obrazoburstwo religijne, itp . Tego zdecydowanie nie zrobimy bo tez nie chcemy być traktowani jak nawet ekskluzywna dziwka która za kase zrobi wszystko bo i te maja swoje granice "przystepności" a im droższa tym ona ma większe wymagania ;)
- Nie zrobimy czegoś czego nie czujemy np kopii Leśpola :P
- KOPII IBANEZA :P  generalnie staramy sie unikać jak to tylko możliwe wszelakich kopii dlatego tez m.in wycofaliśmy Medusę bo to sie okazało ONI guitars .
- Czegoś co w naszym mniemaniu nie ma prawa dobrze zgrać ale to po konsultacjach z klientem.
Tak to mniej wiecej wygląda.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Czyli 0 szans na pivomachine? :<<

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nie wiem, nie widziałem nie pamiętam :P


Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
[...]

dlatego tez m.in wycofaliśmy Medusę bo to sie okazało ONI guitars .

[...]

hmm musialem przegapic moment kiedy to oglaszaliscie (albo nie oglaszaliscie)

faktycznie pamietam jakies tam zarzuty na orgu do was o to byly :/
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 268
(...) dlatego tez m.in wycofaliśmy Medusę bo to sie okazało ONI guitars .
- Czegoś co w naszym mniemaniu nie ma prawa dobrze zgrać ale to po konsultacjach z klientem.
Tak to mniej wiecej wygląda.

Wspaniale, bo GAS cisnął i miałem już prawie całą speckę gotową :P
Nie mam na to na razie kasy ale w takim razie przewidujecie ewentualnie stworzenie jakiegoś swojego singlecuta jakbym się kiedyś decydował na taki projekt?

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
A shoggie to pies?  Tak jakoś wygląda jak singlecut ;-)




Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Te 10 strun to nie jest przypadkiem tapingmaszyna zwana Chapman Stick?
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Online niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
To ja się pozwolę włączyć do tematu. Nie ma w tym absolutnie nic złego, ale zdrowy rozsądek podpowiada mi, że jak bawić się w "głupoty" to na wiosłach n razy tańszych.

Weź poprawkę na to, że taki zagraniczny klient, w porównaniu do polaka, może nieporównywalnie mniej pracować wykonując to samo zajęcie, a i tak szybciej zarobić sobie na customa np. Skervesena.

Według niektórych wiosło z tym inlayem to kawał gówna. Może, nie mnie oceniać ten fakt, ale jak najbardziej mogę ocenić, że to gówno jest niesamowicie wypieszczone, dopracowane, włożono w nie zajebiście dużo pracy i w kwestiach oczywistych nie ma się do czego przyjebać. Dla nas to jest ważniejsze niż rysunek, który klient wyraźnie sobie zażyczył, a my zgodziliśmy się go wykonać.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Te 10 strun to nie jest przypadkiem tapingmaszyna zwana Chapman Stick?

Nie, to będzie to (nie mogę znaleźć wizki z inlejem już):



Co do inleja z gubim i dolanem, Billy jest bardzo wyluzowanym gościem, jak cała ich kapela w ogóle i ich fani też chyba preferują ten rodzaj poczucia humoru, bo cieszą się dużą popularnością. Zresztą inne rzeczy też robią "dziwnie i głupio", jak chociażby ich ostatni post o nadchodzącym tourne:



Pewnie większość popuka się w głowę jak można taką głupotę zrobić, a mi na przykład wszystko jedno, dowiedziałem się czego miałem się dowiedzieć i przy okazji nie nudziłem się też, momentami mając jedynie poczucie straconego czasu, ich i swojego, ale kogo to obchodzi  ;)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
No tak, piniondz nie śmierdzi.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
W sumie fakt, co my się będziemy pierdzielić: na koniec dnia to my zarabiamy na takich rzeczach pieniądze, a nie marudy i w zasadzie to powinien być koniec dyskusji :D

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 06 Sie, 2013, 22:36:08 wysłana przez mondomg »

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
^+1

No właśnie.

leave gooby alone, to gitarzysta fortnajtcośtam ma zjebany gust, a nie, że to wina sękwersenów, że zarobili kasę na tym kaprysie. Problem?
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
sam twór Dolana, Goobiego i reszty uważam za wyjątkowo debilny i żeby sie tym jarać trzeba chyba mieć IQ paprotki
gsz pls
E: Boga nie ma.
Spoiler
synkopy to guwno

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Imo dobra decyzja.

Bardzo - inlay zaprowadzi zdjęcie daleko w internet, a reszta zachęci :)

yup

yup

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Pytanie do panów Skervesenów: jak gra ten orzechowy Dolan? Swego czasu miałem straszną zajawkę na korpus (w tym przypadku boczki) z orzecha i jestem ciekaw, jak to zamiata.

Online niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Zajebiście.

Spoiler
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
BYła u nas bardzo krótko i w zasadzie trudno powiedzieć.  Za jakiś czas bedzie kolejna z boczkami z orzecha i ta trochę zostanie u nas wtedy bedziemy mogli  więcej powiedzieć.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Grała dość podobnie do orzechowego RANa Crushera, którego kiedyś miałem. Jeśli miałbym to jakoś określić, to bardziej zwarte i jaśniejsze od jesionu, dla mnie tylko do tight metalu czy też djentu.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Pamiętaj o tym ze tutaj było wenge z bubingą jako trzon i Ziricote jako top. Jak dla mnie dość osobliwa mieszanka ale to wszystko kwestia gustu ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Pamiętam pamiętam, i tak, bardzo osobliwie brzmi, mniej więcej tak jak opisałem właśnie.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Mały ukłon w kierunku klasyki. Nasz przyjaciel Kuba Płucisz ( dla niedouczonych małolatów załozyciel zespołu IRA  ),  ze swoim jakże zacnym przyjacielem, któren to gościnnie pomagał czymać Kubie raptołkie.



25,5  cala 6str
Mule pod gryfem
Nailbomb alnico pod mostem
World domination MOD
most hannes
Jeden z pierwszych raptorów w nieco nowej technologii, ograny z grubsza w studio Custom34 , pono jest okiej do rokendrolla ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Wrz, 2013, 18:54:31 wysłana przez commelina »

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
zdjęcie kiepskie, pewno fotoszop ;)
B ( o ) ( o ) B S

Online niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Widzę, że klucze prosto i zajebiście zrobiony fretwork ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
23855 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2008, 15:47:32
wysłana przez Tolein
1 Odpowiedzi
1279 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Mar, 2024, 09:50:02
wysłana przez wuj Bat