Autor Wątek: Zepsułem ux2 (?) z thomanna, co teraz?  (Przeczytany 2393 razy)

Offline Szneka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 53
Zepsułem ux2 (?) z thomanna, co teraz?
« 24 Kwi, 2013, 22:52:23 »
wlasnie spierdolil mi sie na podloge UX2 prosto na kabel usb, wejście się jakby troche wgieło, kabel niby ok troche luźno siedzi w gnieździe

po podłączeniu wyświetla się lapku komunikat: Ponieważ urządzenie usb pobierało zbyt wiele prądu zostało odłączone (pracuję na macu) i nic się nie świeci na ux'ie

miał ktoś podobny problem? da się to naprawić domowym sposobem czy wgl można to odesłać do thomanna?

nie mam żadnego pragonu, czy oni uwzględniają reklamacje na zasadzie historii zamówień klienta?

masakra sorry za chaos ale 600zl w dupe bo grawitacja   ???  pomocy, ktokolwiek?

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Daj gościowi co naprawia telefony to może ci pod mikroskopem polutuje.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Co teraz? Masz przerąbane.
Nie sądzę, żeby uszkodzenia z tytułu rzucania gratami kwalifikowały się pod reklamację a o resztę pytaj Thomanna.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
masakra sorry za chaos ale 600zl w dupe bo grawitacja   ???  pomocy, ktokolwiek?
Chciałbyś sprzedać komuś jakiegoś grata, żeby porzucał nim chwile, a później chciał odesłać "bo uszkodzony", zwalając na grawitację?
Wymiana gniazda USB, to nie naprawa promu kosmicznego, nie histeruj, tylko zanieś do jakiegoś elektronika, zapłacisz jakieś grosze i będzie banglać.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Ibanezz977

  • Gaduła
  • Wiadomości: 144
Może Ci mac świruje. Podłącz u kogoś do Windowsa i spróbuj. Jak sie diodka zaświeci na zielono to bangla i teraz kombinuj z kompem. Mój GX nie raz spadł mi z biurka (ale na dywan) i nic z nim nie jest. Albo Twój upadł niefortunnie albo to wina kompa :P Jeśli opcja 1. to rób to co podpowiedzieli koledzy wyżej. Jeśli opcja 2. to zrób to co ja powiedziałem :D

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Szczerze? Może mało widziałem, ale nigdy nie widziałem, żeby USB ześwirowało w Macu :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
1814 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Mar, 2012, 10:34:16
wysłana przez thornado2
0 Odpowiedzi
939 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2014, 15:03:32
wysłana przez radzone
0 Odpowiedzi
1027 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Paź, 2018, 13:53:12
wysłana przez carminacore
Cyfra, co teraz warto kupić?

Zaczęty przez Majk « 1 2 3 » Efekty

52 Odpowiedzi
9281 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Paź, 2020, 08:44:25
wysłana przez Majk
3 Odpowiedzi
1883 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lis, 2021, 18:53:04
wysłana przez gizmi7