Autor Wątek: Lauda Audio pisze nieprawdę i wprowadza w błąd  (Przeczytany 4997 razy)

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
W związku z tym, że polski dystrybutor firma Lauda Audio całkowicie olała moją interwencję, informuje, że piszą oni nieprawdę  i wprowadzają w błąd, nie wykluczone, że robią to celowo, skoro interwencję olali. Marshall 1936V i Marshall 1936 nie jest zrobiony ze sklejki, a jest zrobiony z płyty. Lauda Audio na swojej stronie umieściła oto taką informacje przy specyfikacjach tych paczek: Najwyższej jakości sklejka. Wszystkich tych, którzy kupili którąś z tych paczek na terenie polski, zachęcam do zgłoszenia sprawy u rzecznika praw konsumenta. Skoro nie pomagają prośby, ani groźby aby zmienili tą fałszywą informację to trzeba informować na necie i zgłaszać do rzecznika, może to do nich dotrze.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Jakieś dowody?

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Wystarczy otworzyć paczkę i zajrzeć do środka, to jest 1936:









Zazwyczaj ludzie to odkrywają gdy chcą wymienić głośniki, otwierają paczkę i doznają szoku.

Zomballo

  • Gość
Skądś znam ten dywan? :P

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 361
    • CTG TV
mniut i piah

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
A kupiłeś ją w Laudzie/Rnr? I do kogo pisałeś/dzwoniłeś? W sensie na jaki adres?
« Ostatnia zmiana: 15 Kwi, 2013, 10:42:47 wysłana przez Yony »

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
MDF jest spoko, jest cięższy od sklejki ale przy takich konstrukcjach spisuje się dobrze. Moje prywatne stolarskie zdanie.  Gorzej ja by robili z LDF.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Zomballo

  • Gość
Wszystkie współczesne 1936 to MDF. Nie jest to jakiś ułom dla paczek ale np. taka tańsza MC212 ma baffle ze sklejki.

Offline TripleXXX

  • Gaduła
  • Wiadomości: 170
    • www.buzzarocabs.com
Ułom czy nie, klient powinien wiedzieć co kupuje i za co płaci.

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Lauda ogólnie różnie ma z tymi speckami :) Dla przykładu przy Żipsonach LP Classic Plus i Claasic Custom wpisali, że gitary te mają komory (chambered), co prawdą nie jest, bo mają tzw. weight relief.
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
szczególnie na tym forum mam wrażenie, że czasem bardziej broni się producenta niż klienta (gitarzystę) - i tak to się kończy, na huj komu rzetelność - wystawić orżnąć i jest git, kasa, kasa.

Jakieś dowody?
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Michau

  • Gaduła
  • Wiadomości: 179


Po lewej chambered, po prawej weight relief :)

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Tyle drewna zmarnować, nie mogli by tego z małych klocków posklejać.
 
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 200
Łysy wybacz ale nie widzę w ogóle związku z tym co napisałeś a bronieniem producenta i tym bardziej sytuacją którą opisał Aerosmith. A dopiero otworzyłem browar :P
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Łysy, albo masz za coś żal, albo celowo siejesz zamęt. Jeszcze nie widziałem tematu, w którym napisałeś coś pozytywnego.

Swoją drogą, czy w przypadku frotek czy V Picków ktoś został oszukany? Sami godzimy się na takie ceny bo póki co nie ma tańszej alternatywy, a robić samemu nie ma czasu, to chyba proste do zrozumienia? Jest wzięcie na takie produkty, to i kolejne firmy zaczną się tym zajmować i wskutek konkurencji ceny będą przyzwoitsze.

Z gitarą Dale'a była min. moja wpadka, za co przeprosiłem. Tak czy inaczej, endorserów pytać o ceny za jakie dostali instrumenty nie wypada. O Strictly7 chyba nie doczytałeś, bo końcowo było inaczej niż piszesz.

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Chyba czytają forum bo widzę, że już zmienili na "Najwyższej jakości MDF"  :D Więc temat można zamknąć, cel został osiągnięty

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
7593 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Mar, 2009, 06:33:13
wysłana przez BartekL
9 Odpowiedzi
4973 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lut, 2011, 08:11:18
wysłana przez sebasw
8 Odpowiedzi
3738 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Mar, 2011, 20:59:49
wysłana przez mondomg
6 Odpowiedzi
4603 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Gru, 2012, 09:40:55
wysłana przez headcharge
19 Odpowiedzi
1917 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Cze, 2021, 07:33:38
wysłana przez OMSON