Autor Wątek: Politechnika wrocławska-inżynieria akustyczna, czy ktoś coś wie?  (Przeczytany 5757 razy)

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
Stoję przed ważnym, życiowym wyborem, mianowicie jakie studia wybrać. Jako, że moje zainteresowania tak, jak i wasze kołaczą się wokół muzyki, pomyślałem o inżynierii akustycznej na polibudzie wrocławskiej. Czy ktoś może z tak tłumnie tu zebranych studiował, studiuje lub zamierza to robić na tym właśnie kierunku? Każda informacja odnośnie ogólnie uczelni lub precyzyjnie wydziału będzie bardzo przydatna i opatrzona wielką wdzięcznością!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 204
Metal chyba to kończył. napisz do niego zapytanie
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
http://akustyka.pwr.wroc.pl/

Podczepię się pod temat, ponieważ od października planuje się zapisać na studium realizacji dźwięku.
Czy ktoś słyszał o tej szkole? http://www.szkolyartystyczne.roe.pl/studium-realizacji-dzwieku

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
tak, znajomy chodził i nic z tego nie wyniósł. Ale on był kretynem, więc może faktycznie jest to coś warte.

Tylko miej na uwadze że więcej w praktyce nauczysz się sam niż w takim studium. Jedynie obycie z prawdziwym studiu możesz załapac, ale na wiele nie licz. No i nie licz że po takim studium bedziesz pracował w zawodzie, czyba że na własną rękę :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 204
Podczepię się pod temat, ponieważ od października planuje się zapisać na studium realizacji dźwięku.
Czy ktoś słyszał o tej szkole? http://www.szkolyartystyczne.roe.pl/studium-realizacji-dzwieku

kilka lat temu zapisałem się na to studium. wzięli kasę a po 3 miechach się okazało że nie otwierają kierunku. zmarnowałem tylko kupę czasu. skutecznie mnie zrazili tym do siebie i nie składałem już tam więcej papierów
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
Studiowałem elektronikę dawno temu, po której to można było robić specjalność z akustyki i znam sporo osób po tym kierunku.
Jeden został informatykiem, drugi sprzedaje nagłośnienie na hale sportowe, trzeci projektuje bajery dźwiękoszczelne w branży automotive.
Jaki z tego wniosek? Zanim przebijesz się przez te wszystkie brednie i dotrzesz do przedmiotów specjalnościowych, które bez praktyki nic Ci nie dają - zesrasz się na miękko.
Lepiej szukać roboty w studiach, w firmach nagłośnieniowych czy chociażby w radiu luz. Nałapać doświadczenia i kręcić się w towarzystwie, a studiować coś z czego będzie kasa, ewentualnie coś szybkiego i prostego, a mieć własny pomysł na zarobienie pieniędzy. Bo żeby zostać drugim Miłaszewskim, PWr to za mało.
mniut i piah

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 204
Oddali kasę?

tak. ale akcja z dupy. najpierw ile to oni chętnych nie maja i szybko płac bo może miejsc braknąć. a jak przyszło co do czego to kierunku nie otwierają bo zbyt mało chętnych....
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Oddali kasę?

tak. ale akcja z dupy. najpierw ile to oni chętnych nie maja i szybko płac bo może miejsc braknąć. a jak przyszło co do czego to kierunku nie otwierają bo zbyt mało chętnych....

Zależało im żeby otworzyć, więc motywowali zainteresowanych dając impuls napędzający, że może zabraknąć miejsc. Znając rodaków i ich zapał, szczególnie gdy trzeba płacić mogłoby się po terminie okazać, że jednak są chętni i jest ich wystarczająco. Robili co mogli, kasę koniec końców zwrócili, więc nie odebrałbym tego jako coś nagannego patrząc przez pryzmat że żyjemy w Polsce ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
dzięki za tak liczne opinie! duzi rośnijcie! teraz jestem już w totalnej kropce...