Autor Wątek: iv  (Przeczytany 2706 razy)

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
iv
« 01 Wrz, 2008, 18:28:13 »
Witam.
Oficjalnie zapraszam na oficjalną stronę iv z nieoficjalna muzyką ;)

Zachęcam do posłuchania, przesłuchania, przealanizowania, onanizowania, wyśmiewania, olewania itd ;)
Ogólnie czekam na wszelkie opinie - im więcej, tym lepiej. Niszczcie mnie :)
Nie mówcie tylko nic o nagraniu i miksie - robione na beznadziejnym kompie i zestawijach głośnikowych komputerowych Primax ;)
Nagrania dokonano na próbie. Instrumenty 100% lajf. Dlatego pomyłki i niedociągnięcia included ;) Dograno później jakieś wokale na chińskim Shure ;)
Cel - prezentacja zespołu i muzyki.

-> >> >>> iv <<< << <-

Polecam i pozdrawiam :)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: iv
« Odpowiedź #1 01 Wrz, 2008, 18:35:36 »
Już mówiłem Ci na gg co sądzę :) W skrócie bardzo ok :)

co do wokalisty, czy każdy wokalista musi mieć zawsze hujowy sprzęt, albo wcale go nie mieć?? Co z tymi ludźmi :)

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: iv
« Odpowiedź #2 01 Wrz, 2008, 18:50:11 »
Wokalistki ;)

Zawsze niestety...  ::)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: iv
« Odpowiedź #3 01 Wrz, 2008, 21:05:42 »
Mery, fajne granie. Czuc Drimów :)
Slychac ze jestescie sprawni technicznie, bo granie proste nie jest. Wokalistka nawet spiewac potrafi :).
Kompozycje ciekawe i fajne. Lek (trójka to byla, tak? :) ) ma zejebistego riffa.
Czekam na jakies konkretniejsze jakosciowo nagranie.

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: iv
« Odpowiedź #4 01 Wrz, 2008, 22:01:01 »
Dzięki Panie M. ;)

Ogólnie z tymi Drimami to sprawa wygląda tak, że jak coś jest progresywne i lżejsze, to dla wszystkich Drim. Jak cięzkie, to Meszuga. Jak ktoś mało zna reggae, to wszystkie ragały będą dla niego jak Bob Marley. Odbieram to na tej zasadzie ;)
Tym bardziej, że te kawałki były inspirowane innymi zespołami. Jedynie może perkusista przemyca coś od Drimów ;)
Ale rozumiem, że każdy ma prawo do swojego zdania - ewentualnie niech czyta wyżej ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline czaski

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 88
Odp: iv
« Odpowiedź #5 03 Wrz, 2008, 22:27:08 »
bardzo fajne granie ;) tee Mery; czy mi sie wydaje czy gitary są w mono? tyyy llleniu!!  :lol: ;D

fajny wokal
pzdr :-*  :)
]https://www.youtube.com/watch?v=jrK00E900gk[

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
Odp: iv
« Odpowiedź #6 03 Wrz, 2008, 23:11:56 »
Zwykle jak widze że jest woklaistka to od razu sceptycznie podchodze,w waszym wypadku również.ale.....Ku mojeu zdziwieniu jest naparwde super,gracie skompilkowane rzeczy,fajne bębny,każdy aspekt mi odpowiadał.Czy wszyscy oprocz mnie na tym forum sa mega wypierdalatorami na gitarach.?? :-\
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: iv
« Odpowiedź #7 04 Wrz, 2008, 11:28:50 »
Dzięki, dzięki ;)

Gitara w zespole jest tylko jedna, więc nie ma co dawać w stereo ;D

Tak jak pisałem nagranie z próby. Bez dogranej nawet jednej partii instrumentu.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Odp: iv
« Odpowiedź #8 04 Wrz, 2008, 12:10:17 »
Czy wszyscy oprocz mnie na tym forum sa mega wypierdalatorami na gitarach.?? :-\

Ćwicz, bo przegonią Cię też jeszcze ziomy z innych forów  :P
Paczki z głów!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: iv
« Odpowiedź #9 04 Wrz, 2008, 12:51:34 »
Nie, nie wszyscy. Sinner np tylko kolekcjonuje efekty. Przemo kolekcjonuje dla odmiany gitary. Harv kolekcjonuje requesty od powyższych a ja kolekcjonuję długi. Żaden z nas nie potrafi grać na gitarze :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Odp: iv
« Odpowiedź #10 04 Wrz, 2008, 13:12:22 »
Czyli pasi! Wyjątki potwierdzają regułę! :P
Paczki z głów!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: iv
« Odpowiedź #11 04 Wrz, 2008, 15:10:36 »
Nie, nie wszyscy. Sinner np tylko kolekcjonuje efekty. Przemo kolekcjonuje dla odmiany gitary. Harv kolekcjonuje requesty od powyższych a ja kolekcjonuję długi. Żaden z nas nie potrafi grać na gitarze :D

Nie badz bezczelny, ja i Przemek tez mamy ladna kolekcje dlugow

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
Odp: iv
« Odpowiedź #12 04 Wrz, 2008, 22:43:12 »
hehe.
To fajnie że nie jestem jedynym człowiekiem który ma zwinność paralityka :P
już nawet myślaem żeby zmusić sie do żmudnych ćwiczeń,ale...stwierdziłęm ze to chujowe(tak mówi każdy komu sie nie chce) ;D
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Odp: iv
« Odpowiedź #13 05 Wrz, 2008, 14:16:48 »
qffa, uświadomiłem sobie właśnie, że mi się zawsze chciało...
Paczki z głów!