Autor Wątek: DNG LTD SC607B  (Przeczytany 6659 razy)

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
DNG LTD SC607B
« 30 Sie, 2008, 16:57:42 »
Od wczoraj wisi na haku, wersja mahoniowa z kluczami esp (nie blokowane i nie grovery)trzy czesciowa klonowa szyjka przechodzi przez korpus, aktywy emg81-7, poki co moge napisac ze wioslo jest przyzwoicie wykonane, chodz na bindingu mozna doszukac sie malych niedoskonalosci, w ogole nie sprawilo mi problemu przejscie na skale 27, szyjka wygodna ale to nie jest listewka jak w 7620 moze profil jet w miare podobny ale gryf jest grubszy,  podstrunnica plaska, bardzo podoba mi sie dostep do wyzszych pozycji, manualnie wygodna, i jeszcze jedno jest bardzo dobrze wywazona. Jesli chodzi o brzemienie to aktywy robia swoje, selektywne, czuc takie powiedzmy udzerznie pewnie zasluga przedluzonej skali, ale na chwile obecna bardziej podoba mi sie brzmienie s7540 jakos takie bardziej charakterne, moze to wina strun w ltd, bo narazie sa zalozone jakies ciulate druciki.
Pare fot zrobionych na szybko
« Ostatnia zmiana: 30 Sie, 2008, 17:06:21 wysłana przez Palacz »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: DNG LTD SC607B
« Odpowiedź #1 30 Sie, 2008, 16:59:27 »
ale ze niby te foty?? :D
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: DNG LTD SC607B
« Odpowiedź #2 30 Sie, 2008, 22:57:59 »
Kurwa, gupia ze mnie pizda, ze taka sprzedalem. Gratulacje, niech Ci dobrze sluzy, moze kiedys jeszcze takowa wydziobie

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Odp: DNG LTD SC607B
« Odpowiedź #3 31 Sie, 2008, 19:48:32 »
Sinner jak Ci sie music man znudzil to sie zamienie (zart :p) dzis pogralem na spokojnie ustawilem po swojemu i powiem ze jestem bardzo zadowolony z tej gity, fakt o czystym tu moge zapomniec ale nie po to jej szukalem, brzmi troche ciemniej niz sie spodziewalem, brzmienie jest takie punktowe nie robi sie taki zamul, tylko czuc takie powiedzmy ze kostkowane udzerzenia, bede musial zrobic w niej szlif progow bo akcja jest zdecydowanie za wysoka. Bardzo ciekawie brzmi humb ze srodka robi sie taki warkot, tylko ze w sumie calkowice jak dla mnie nieprzydatny, tak sobie pograc to jeszcze ok, szkoda ze nie dali normalnie humba pod gryfem wtedy tez wizualnie by lepiej wygladala.
« Ostatnia zmiana: 31 Sie, 2008, 19:50:10 wysłana przez Palacz »

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: DNG LTD SC607B
« Odpowiedź #4 31 Sie, 2008, 22:13:25 »
szkoda ze nie dali normalnie humba pod gryfem wtedy tez wizualnie by lepiej wygladala.
Toż to prawie cała uroda tej gity... :)

Gratuluje nabytku

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
Odp: DNG LTD SC607B
« Odpowiedź #5 01 Wrz, 2008, 15:46:19 »
Kurwa, gupia ze mnie pizda, ze taka sprzedalem. Gratulacje, niech Ci dobrze sluzy, moze kiedys jeszcze takowa wydziobie
Ale marudzisz ;p.... pociesz sie tym ze zrobiles dobry uczynek i ktos inny moze sie nacieszyc :D....

Gratuluje nastepnemu uzytkownikowi dobrego zakupu... :)
btw. Tą gitara zainteresowalem sie glownie dlatego, ze ma humb w srodkowej pozycji i nie zaluje :D
Takze nie marudz ;).... ktora inna gitara ma taki uklad? nie liczac carpenterow...
I'm back!

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: DNG LTD SC607B
« Odpowiedź #6 01 Wrz, 2008, 17:33:58 »
Gratuluje nastepnemu uzytkownikowi dobrego zakupu... :)
btw. Tą gitara zainteresowalem sie glownie dlatego, ze ma humb w srodkowej pozycji i nie zaluje :D
Takze nie marudz ;).... ktora inna gitara ma taki uklad? nie liczac carpenterow...

Łiii tam. Widocznie zapotrzebowania nie ma ;)

Gratulacje :)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: DNG LTD SC607B
« Odpowiedź #7 01 Wrz, 2008, 21:14:51 »
Bardzo ciekawie brzmi humb ze srodka robi sie taki warkot, tylko ze w sumie calkowice jak dla mnie nieprzydatny, tak sobie pograc to jeszcze ok, szkoda ze nie dali normalnie humba pod gryfem wtedy tez wizualnie by lepiej wygladala.

warkot jest zajebisty jak sie chce nie przestawac dojebywac, ale zejsc troche na drugi plan. w tej chwili jesli ktos w kapeli gra przede mna (solowka, melodyjka czy jakakolwiek wazniejsza sprawa), to switch tylko na srodek. gryfowy pup potrafi brzydko mulic, a na srodku - masz i power z mostkowego, i schodzisz troche na drugi plan.

srodkowy humb to juz w ogole moje marzenie od jakiegos czasu :D
Łe tej.

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Odp: DNG LTD SC607B
« Odpowiedź #8 02 Wrz, 2008, 10:18:23 »
Zastanawiam sie na zmiana srodkowego albo obydwu na emg707 (poki co teoretycznie) ew na blackouty, glownie chodzi mi o jakis czysty chociaz w jednej pozycji.

Offline pstry

  • Gaduła
  • Wiadomości: 289
Odp: DNG LTD SC607B
« Odpowiedź #9 02 Wrz, 2008, 11:24:31 »
Zastanawiam sie na zmiana srodkowego albo obydwu na emg707 (poki co teoretycznie) ew na blackouty, glownie chodzi mi o jakis czysty chociaz w jednej pozycji.

jak dla mnie z tych trzech najlepiej gada 707. Ale mówie DLA MNIE. Brzmi najbardziej brutalnie i ma fajny środek. Blackouts wole w 6stkach.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: DNG LTD SC607B
« Odpowiedź #10 02 Wrz, 2008, 12:27:56 »
tylko ze czysty to akurat blackouty maja o wiele lepszy
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 433
Odp: DNG LTD SC607B
« Odpowiedź #11 02 Wrz, 2008, 18:45:40 »
Gratulacje !
wyglada swietnie !

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Odp: DNG LTD SC607B
« Odpowiedź #12 12 Paź, 2008, 23:29:29 »
Podziele sie wrazeniami i przemysleniami po dluzszym czasie: no nie mam sie do czego przyczepic, sustain okazuje sie kapitalny, nie mialem jeszcze wiosla ktore by mi tak dlugo wybrzmiewalo (szczerze to nie wiem nawet po co mi) i najwazniejsze dla mnie jest zajebiscie selektywna, moge sobie kombinowac do woli i zawsze wszystko bedzie slychac tak jak ma slychac, okazuje sie bardzo wygodna, gryf mimo ze grubszy to dobrze pasuje. Zaczynam powoli (bardzo powoli) doceniac srodkowego humba, jednak cos moze sie z niego wykrzesac. Tyle ze od tego czasu wymienilem ze dwa komplety strun, baterie, kilkukrotne regulacje. Powoli sie wioslo dociera i jest coraz lepiej, powiem tak nie pomyslalbym na poczatku ze bede miec tak dobre zdanie o tej grubej siostrze czarnulki.

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
Odp: DNG LTD SC607B
« Odpowiedź #13 13 Paź, 2008, 23:48:57 »
Gryf ma ta gita idealny... Zbyt plaski nie jest wcale taki super ;).... tutaj jest w sam raz
I'm back!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
24 Odpowiedzi
17040 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lut, 2009, 10:49:07
wysłana przez fireboy
25 Odpowiedzi
14700 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Mar, 2009, 13:30:51
wysłana przez Tadeo
19 Odpowiedzi
9456 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Gru, 2009, 07:38:27
wysłana przez ftideus
23 Odpowiedzi
10814 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Gru, 2011, 17:57:42
wysłana przez mondomg
109 Odpowiedzi
38643 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lip, 2013, 09:27:17
wysłana przez xaperfly