Autor Wątek: Boneyard - Crystal Mountain (Death cover)  (Przeczytany 1750 razy)

Offline lopatron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
  • still a nigga
    • BoneyM
Boneyard - Crystal Mountain (Death cover)
« 13 Mar, 2013, 14:47:43 »
Witam!
Popełniliśmy niedawno oto taki cover, zespołu który nas inspiruje i będzie dalej.
Panie i Panowie - Death!
Spoiler


Fekal Party

Offline Guziel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 138
  • Du Doppelgänger, du bleicher Geselle!
Dat wokal! Najs.
Spoiler
"Szczęk broni w imię boże. Jeszcze jedno słowo. Zapamiętaj na zawsze..."

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
no wokal zajebisty, ale reszta do dopracowania... W sumie, gdy niby nagrywacie już wszystko oddzielnie, to musi to być jednak zagrane idealnie, więc ja bym nie wrzucał tego tak bo zawsze się ktoś doczepi.
My ostatnio też popełniliśmy ten kawałek w warunkach live. Pojebałem pierwszą zwrotkę, ale to na żywo leciało, a u was wokal nie zaśpiewał jednej frazy a i tak to daliście.
A co do garowego to będzie ciężko. Ja na swojego czekałem ładnych pare lat. Musiał się urodzić i takie tam, bo obecnie ma 14 lat! :D

Offline machloja

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 31
Zajebisty wokal, trochę czasem krzywo i harmonie przy tappingu jakoś mnie lekko w uszu kolą, ale ogólnie zajebiście. Czy ja dobrze widzę, że gardłowy i gitarnik po prawe to ta sama osoba?

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Faaajnie. Poprzeczka wysoko, więc trudno o perfekcję, ale szacun za próbę. Wokal in plus, ale te tappingi to brzmią, jakby wiosła nie stroiły... 8-|

Siara - u Was też ogień, ale jakbyście dobrze tego nie zagrali, ja bym najbardziej zapamiętał, do tego negatywnie, moment zanim na dobre zaczęliście - kurna, tak po prostu nie wolno wymawiać słowa "mountain" :)

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
wiem... tylko na koncertach czasami tak się język ułoży, że leci się jakims automatem, a nie głową... Często tak mam, że normalnie poprawnie wymawiam, a potem jest moment i jeb jak pięciolatek...

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Death Magnetic

Zaczęty przez DeathMaster « 1 2 » Muzyka

27 Odpowiedzi
10397 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2008, 21:06:36
wysłana przez BartekL
0 Odpowiedzi
1649 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2012, 10:42:35
wysłana przez ryu420
12 Odpowiedzi
2844 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Wrz, 2012, 22:34:10
wysłana przez lopatron
5 Odpowiedzi
1338 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sie, 2012, 22:43:26
wysłana przez mlodysatan
0 Odpowiedzi
957 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2014, 20:35:37
wysłana przez lopatron