Autor Wątek: [NSD] czyli Terror fioletowego nosorożca! /,,/,  (Przeczytany 7101 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
:D

Dzień dobry!
Dzisiaj się chwalę nowy ministackiem, czyli Orange Tiny Terrorem podłączanym do Aurory 112 na V30 :D

Historia jest dość zawiła, w skrócie: Isurez ma moje combo L6 bez głośnika, ja mam jego terrora. Poszukiwania pustej paki zakończyły się utratą świetnej okazji i znalezieniem innej, tym fajniejszej, że mi teraz stack pasuje kolorystycznie do litografii Geta na ścianie :D

Przejście z jednego ampa na drugi jest dość... hm, ciekawe :D Z multikanałowego, wspomaganego cyfrą potwora o wszystkich możliwych gałkach przeszedłem do w pełni analogowego lunchboxa mającego trzy pokrętła, dwa dynksy i nic poza tym. Szczerze powiedziawszy, nie przeszkadza mi to specjalnie :)
Brzmienie uważam, że jest świetne, niemalże dokładnie to w co celowałem, TT jest dość responsywny, a gałkami czyści się świetnie (gain na maksa, więc ciężki, niemal sludge'owy przester, a na skręconym vol gryfowym mam kanał czysty :) ).

Dodatkowo! Line 6 miał ogromną, półotwartą pakę (jak to combo) z głośnikiem montowanym od tyłu. Co natomiast dostałem od Dana z Aurory, to kopia Kranka Rev. Jr. a więc malutka, zamknięta paczka z głośnikiem montowanym pd przodu. I to też mi pasuje, jest dużo dum, dużo ataku, jest fajnie :)

Na dzień obecny mam bardzo fajny zestaw do grania stołnerów (co było zamierzeniem), cieszy mnie też to, że przez jeden kanał będę zmuszony nauczyć się obsługiwać pokrętła i przełącznik w czasie rzeczywistym, tj. podczas grania.

Btw. jeśli ktoś całe życie marzył o TT, teraz ma okazję się ze mną dogadać, jak pisałem, dostałem go w wyniku trade'u i choć w sumie bardzo mi pasuje, rozważę wszelkie ewntualne propozycje :)

« Ostatnia zmiana: 01 Mar, 2013, 09:55:45 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
^ ;D

Zdjęcie do dupy, ale bardzo nie chciało mi się ustawiać go idealnie, bo rączki świerzbiły do grania stołnerów i rysowania Jokerów (true story btw) :P
« Ostatnia zmiana: 01 Mar, 2013, 09:57:43 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Lubię piece, które dobrze czyści się łapą ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 200
Też miałem TT. bardzo fajny wzmak. Sporo radości. spoko tez ze tak mala pake do niego ladujesz bo jest skubany bardzo glosny.
gratsy
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Owszem, na przesterze głośny cholernie, ale da się grać w domu, dobrze się zcisza. Teraz mam zagwozdkę, czy jest sens ładować w niego jeszcze jakąś dopałkę. Ale chyba nie.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 200
pozycz od kogos i sprawdz. u mnie dobrze robilo
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Z tym jest problem taki, że dawno już przestałem się zadawać z tzw. 'światkiem muzycznym' (banda thrasherów i kilku progmetalowców, lololo) młodocianych Warszawiaków, ale nigdzie mi się przecież nie spieszy, przy jakiejś okazji ogarnę.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline anton

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
Rachet jak chcesz możemy się ustawić i dam ci do dyspozycji mój pedabord ( 4 dopalki )
Less is more, but more gain is more.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
O! To by było bardzo fajne, dzięki :) Odezwę się na PW.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
+10 za nosorożca - idealnie się z paką komponuje :D
Kiedy próbki?
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Nie wiem. Kiedy wpadnie do mnie ktoś ze sprzętem do nagrywania? :D

Btw:
+10 za nosorożca - idealnie się z paką komponuje :D

Get Stankiewicz, góglnij sobie. Tzn oryginalnie jakiś włoch pięć wieków temu, ale no... :)
« Ostatnia zmiana: 01 Mar, 2013, 11:55:19 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Lubder

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
Gratulacje!
Uwielbiam tego Orendża(inne w sumie też! :D)

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 775
Gratuluję  !
Spoiler

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Kurwa przyjrzalem sie i wychodzi na to ze Twoj wloch to... Albrecht Durer, Niemiec :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Kurwa przyjrzalem sie i wychodzi na to ze Twoj wloch to... Albrecht Durer, Niemiec :D
Chuj, grunt, że dawno żył, a wtedy narodowość (dla artystów i innych wybitnych jednostek) liczyła się tylko dla pokoleń kilka wieków później (żeby się mogli o nią pozabijać - vide my i Niemcy o Kopernika, albo pomniki Mickiewicza w każdym mieście na Litwie :D). Zjebałem, bo i pochodzenie mi zwisało, grunt, że litografię wykonał i pokolorował (lol) Wrocławianin :D

A za gratulacje i inne takie dziękuję, nie mogę się doczekać, żeby usłyszeć ten piec w zespole :D

@Majster Eksplołder, załatw mi takiego, to bardzo chętnie wypróbuję ;D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Hm. Jedyne czego mi brakuje teraz w tym piecu, to drugi kanał.
No dobra, jeszcze reverb :D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201

Historia jest dość zawiła, w skrócie: Isurez ma moje combo L6 bez głośnika, ja mam jego terrora.


A Isu miał go chyba ode mnie ;< Tęsknię za moim misiem pysiem.

W sumie jeszcze nic pewnego, ale odezwij się na PW jaka cena by Cię za niego interesiła.

Spoiler

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Czyli v30 w 112 kurwi jak rozumiem? :D

Mi w TT brakuje pętli w chuj. I chyba ją dorobię po prostu. ;)

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
O właśnie.
Jak oceniasz brzmienie takiej paczuszki 112 na v30 ?

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Ale chujowa sytuacja :D Powie, że zajebiście to jest szansa, że ja Ci nie sprzedam swojej. Powie, że chujowo i spodziewał się, że będzie fajniej, to znowu Ty możesz jej nie chcieć kupić :D Jak tu żyć? ;D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Dark Terror ma pętlę.

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Tak, ale Dark Terrora nie kupię używki za 1k ;) Rootowskiego tym bardziej. 2100 kosztuje Dark na alledrogo, to już wolałbym dozbierać te 5 stów i kupić Duala i też mu dorobić pętlę ;) I tak za taką kasę wolałbym jakieś MG chyba, ale to tylko spekulacje, bo na żadnym MG nie grałem to i nie wiem czy mi podejdzie :)
« Ostatnia zmiana: 02 Mar, 2013, 19:46:08 wysłana przez mhrok lama »

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Czyli v30 w 112 kurwi jak rozumiem? :D

Kurwi. Typowo stoner-sladżowo, ale kurwi aż miło :) Tylko no, ja mam (ponoć) jebnięcie z łapy, no i mam 500T pod mostem. Bardzo bym to chciał sprawdzić z jakimś słabszym pickupem.
Plus, zaznaczam, to nie jest typowe 112, to kopia Rev. Jr. (nie wiem na ile wpływa to na cokolwiek, nie znam się na paczkach :D ).

Tak, ale Dark Terrora nie kupię używki za 1k ;)

TTrerrora też nie ;)

Cytuj
  I tak za taką kasę wolałbym jakieś MG chyba, ale to tylko spekulacje, bo na żadnym MG nie grałem to i nie wiem czy mi podejdzie :)

A wiesz ile się czeka na MG? ;) Bo i ja bym sobie Vintage sprawił, gdyby nie te "około dwa miesiące" :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Tak, ale Dark Terrora nie kupię używki za 1k ;)
TTrerrora też nie ;)

No jak kurwa nie jak ja kupiłem? ;D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
12341 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2011, 06:33:32
wysłana przez sify11
21 Odpowiedzi
10951 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2011, 17:14:12
wysłana przez mhrok lama
73 Odpowiedzi
31160 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lis, 2011, 21:38:42
wysłana przez mhrok lama
1 Odpowiedzi
4921 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Paź, 2011, 20:00:44
wysłana przez mondomg
22 Odpowiedzi
8160 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2013, 00:25:00
wysłana przez lwronk