Autor Wątek: Aristides Guitars - OIO demo by Musza  (Przeczytany 3014 razy)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Aristides Guitars - OIO demo by Musza
« 28 Lut, 2013, 14:57:55 »
Siema,

Dzielę się z Wami nowym video-testem z drzwiami od Ferrari w roli głównej. Pomyślałem, że założę osobny wątek, żeby nie zginęło to w czeluściach filmików Zbyszka Krebsa ;)

Gitara jest dość ciekawa, bo jedynym drewnianym elementem jest podstrunnica. Jest rewelacyjnie wykonana i dziwacznie zaprojektowana. Odpowiedź jest bardzo podobna jak z drewnianego instrumentu, wiosło ma dużo ataku w sobie. Największą zaletą jest niewiarygodny sustain spowodowany zapewne faktem, że materiał umożliwił wykonanie całej gitary z jednego kawałka (bez skrzydeł jak w ntb). Przyczyniło się to także do głośnej odpowiedzi z deski. Wadą jest dla mnie mostek, który przy secie 10-64 się bardzo rozstrajał, ale trzeba podkreślić, że był to totalnie niezrównoważony set jak na mostek tremolo. Wygląda jak wygląda, ja się opatrzyłem, ale nadal jakoś do mnie w 100% nie przemawia. Uważam, że jeśli ktoś jest fanem tego designu i/lub poszukuje czegoś z niewiarygodnym sustainem to warto się nimi zainteresować, bo są to bardzo dopracowane instrumenty. Jeśli te cechy pozostają obojętne lub zwyczajnie odrzuca wygląd to odpowiedź jest oczywista, bo za innowacyjność i oryginalność się zapewne sporo dopłaca.



Jakby kogoś zainteresowała ta maszkara, albo ciekawiła "inność" konstrukcji to oczywiście odpowiem Wam na wszystkie pytania.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
bardzo fajna kompozycja - niby prosta, ale przyjemnie sie tego słucha - super

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Wypas. Co tu więcej pisać? :D
mniut i piah

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Musza, kurwa mać, co się z Tobą dzieje?!
Czemu nei jest zielona? :D

Brzmienie jak brzmienie - po żętach nie jestem w stanie nic powiedzieć :)

Wizualnie jedyne co mi się nie podoba to kropki na posrunnicy ale to już ewidentne przypierdalanie się :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Musza, kurwa mać, co się z Tobą dzieje?!
Czemu nei jest zielona? :D

Nie moja gitara, ale fakt - przydało by się żeby stanęli na wysokości zadania i wysłali mi na testy specjalnie wykończoną w zieleni... no przyzwoitość tak nakazuje ;)
« Ostatnia zmiana: 19 Maj, 2023, 11:31:06 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Mi się podoba :) Generalnie djent jest znośny / dobry tak długo jak nie ma w nim żadnego wokalu :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
3720 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2010, 18:34:35
wysłana przez lerielu
41 Odpowiedzi
8705 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lip, 2011, 23:26:36
wysłana przez bandit112
7 Odpowiedzi
4445 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2013, 23:01:33
wysłana przez Guitar Spot
1 Odpowiedzi
2402 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sty, 2013, 16:21:48
wysłana przez Guitar Spot
9 Odpowiedzi
5778 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Maj, 2014, 21:09:41
wysłana przez Guitar Spot