Autor Wątek: Wywiad z M.Fullerem - Fulltone Inc.  (Przeczytany 16307 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Wywiad z M.Fullerem - Fulltone Inc.
« 27 Sie, 2008, 12:18:40 »
Zrodzil sie pomysl pare tygodni temu na wywiad z Mike'iem Fullerem zalozycielem Fulltone Inc. Prosze o propozycje pytan

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
1. czy Fulltone to raczej rzniecie starych patentow + lekkie modyfikacje w kierunku nowoczesnosci, czy nowoczesne patenty + stylizacja na vintage i retro.

2. czy analogowosc Fulltonow nie jest czasami kula u nogi, np. w kwestii tap tempa bez ktorego nie za bardzo wyobrazam sobie dzisiaj archetyp delaya i takich tam

3. czemu te obudowy sa takie kurwa duze? ;)

4. jak widzi przyszlosc efektow, jakby nie bylo swiat podzielil sie na:
- ultra nowosci w dziedzinie upychania komputera do stompboxa
- ultra starosci i bycie true analogowym
Fulltone ma kilogramy nasladowcow, nakrecil koniunkture nie tylko dla siebie, ale tez dla AnalogMana, ZVexa i innych - czy nasladuja/inspiruja sie nawzajem?

5. co jest fajnego w tym tranzystorowym pudeleczku 5W ktore ma wyjsc i jak na razie - brzmi jak kupa :P (tego mu nie pisz)

6. czy mozemy spodziewac sie jakichs suwenir i innych łakoci espesziali for sewenstring pi-el? :D

7. czemu Tube Tape jest tak piekielnie drogi ;)

pewnie cos jeszcze wymysle
« Ostatnia zmiana: 28 Sie, 2008, 14:08:15 wysłana przez dom?n »
Łe tej.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
5. co jest fajnego w tym tranzystorowym pudeleczku 5W ktore ma wyjsc i jak na razie - brzmi jak kupa :P (tego mu niepisz)

to jest pytanie do analog mana, chyba, ze o czyms nie wiem, a wiem zawsze pierwszy i wszystko :D

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
a tfu kurna, pierdola mi sie oni fszyscy :P

4. jak widzi przyszlosc efektow, jakby nie bylo swiat podzielil sie na:
- ultra nowosci w dziedzinie upychania komputera do stompboxa
- ultra starosci i bycie true analogowym

5. Fulltone ma kilogramy nasladowcow, nakrecil koniunkture nie tylko dla siebie, ale tez dla AnalogMana, ZVexa i innych - czy nasladuja/inspiruja sie nawzajem?

to w zasadzie sa dwa rozne pytania, osobno lepiej wyglada.
Łe tej.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
czekam na wiecej

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
jestem jeszcze ciekaw

9. czy te wszystkie efekciory, ktorymi sie inspiruje, pierwsze fuzzy, wloskie kaczki, sa w ogole w jego posiadaniu? czy pozycza od znajomych, bo sa tak drogie ze zal.pl (i generalnie co sadzi o tym, ze kolekcjonerzy podbili ceny starego sprzetu tak, ze nie oplaca sie na nich ani grac ani ich kupowac, tylko zbierac i trzymac jako inwestycje)

10. ciekaw jestem tez na ile Fulltone pozostal manufaktura, a na ile zamienil sie w mala fabryke - czy to juz seryjna produkcja

11. czy wie ze gdyby chcial cos takiego otworzyc w Polsce, to ma rzesze ludzi ktorzy dupe sobie ogola zeby to robic :D i czy wie, ze zajebie go kazdy urzad gdzie bedzie chcial zarejestrowac cokolwiek, i skonczy na sprzedawaniu efektow na allegro za 120 zeta? :D :D :D

tego ostatniego tez chyba nie trzeba zadawac :D
« Ostatnia zmiana: 28 Sie, 2008, 00:07:03 wysłana przez dom?n »
Łe tej.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 197
12. podobnie jak domin. jak widzi przyszlosc firmy?? woli robic mniej ale miec absolutna kontrole nad jakoscia tego co jest jego marka czy sprzedac firme (co jest ostatnio popularne) produkowac wiecej i rozszerzyc produkcje o budzetowe linie

13. pomysly na modyfikacje?? z wlasnej bani?? wedlug swoich potrzeb?? czy sugestie artystow a jesli tak to ktory efekt z kim byl opracowywany

14. gdzie moja kaczka?? :/
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
15. Czy odda mi swoje Neumanny? ;)
Co go zainspirowało do robienia analogowych efektów? Głębsza potrzeba czy może po prostu wypełnienie niszy rynkowej? [mógłby coś opowiedzieć o historii firmy czy coś]
16. Czy ma pomysł na tap tempo w analogowym delay'u?

Podpisuję się pod powyższymi pytaniami obiema rękoma i nogami i pisakiem jakimś. :)
Jak coś wymyślę to dopiszę, ale wydaje mi sie, ze z iloscia pytan nie ma co przesadzać. Jakieś 6-8 dobrze zredagowanych pytan to w sam raz.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Z uwagi na niskie zainteresowanie, temat wywiadu z Mike'm zawieszony do odwolania

edit; oczywiscie z uwagi na niskie zainteresowanie z Waszej strony, bo zainteresowanie Fulltonea i Musictoolz inicjatywa bylo duze. Daliscie dupy po raz kolejny
« Ostatnia zmiana: 06 Wrz, 2008, 11:07:30 wysłana przez Sinner »

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Ależ o co chodzi? Przecież pytania są ok. Sam innych bym nie ułożył, wszystko co interesujące jest w nich zawarte. To co mamy robić? Bo rozumiem ze do użytkowników ta dupa jest adresowana?

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
sorry Sinnerku, 11 pytan do kolesia ktorego znam tylko z tego ze jest glowa firmy od efektow to maks co moge :P

zreszta - zawsze mozna go zapytac ile ma siodemek i czy ma gdzie grac koncerty :D
Łe tej.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Kochanie, poza mna i Toba w topiku wypowiedzialy sie jeszcze dwie odoby, jedna z nich jest administrator, kolejna redaktor portalu, jesli to ma byc zainteresowanie userow forum, to przepraszam ;) :p

edit; Invivo, daliscie dupy, przelknij TO  :onan:

;)
« Ostatnia zmiana: 07 Wrz, 2008, 08:00:26 wysłana przez Sinner »

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
am am przeszło :) Juz nie czuje sie urażony :* I tak Cie lubie :)


A co do tematu, zamierzacie zrobić ten wywiad, zreszta ciekawy, i droczysz się? Czy rzeczywiście w dupce to macie? :D

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
zobacze jaki bede mial humor ;)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 197
Daliscie dupy po raz kolejny

darowalbys sobie...
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
i co? ruszy sie cos?
Łe tej.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
nie, darowalem sobie :)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
to ja powiem tylko tyle: szkoda, bo pomysl szatanski :)
Łe tej.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
e tam szkoda, ponoc to straszny kutas