Autor Wątek: Bash zawiesza działalność...  (Przeczytany 5227 razy)

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Bash zawiesza działalność...
« 21 Lut, 2013, 21:22:49 »
Smutna wiadomość. Dzisiaj przy okazji rozmowy o moim wzmacniaczu (który nie zostanie wykonany, sadly) dowiedziałem się ciekawych rzeczy. Z dniem 1 marca 2013, Bash Amps zawiesza (lub jak powiedział Szymon, hibernuje) działalność do odwołania. Powiedział mi, że powodem takiego działania jest zły stan zdrowia i zbliżająca się z tego powodu hospitalizacja (nie przejmujcie się, nie jest śmiertelnie chory :) ) oraz narastające presjo-przemęczenie. Z tego co zdążył mi powiedzieć, to niektórych wzmacniaczy nie będzie w stanie ukończyć, lecz osoby których sprawa dotyczy zostaną lub zostały poinformowane, a ich pieniądze niezwłocznie zwrócone. Szymon obiecał, że wróci, ze swoimi wzmacniaczami, nie wie jednak, kiedy to nastąpi. Powiedział, że być może raz na jakiś czas będą pojawiały się różne ciekawe, unikatowe, gotowe wzmacniacze, na które miał pomysł, a nie miał czasu go zrealizować. Problem polega na tym, że nie będzie można ich zamówić w przyszłości. Jeżeli takowy się pojawi, będzie można go kupić, na zasadzie kto pierwszy ten lepszy lub na zasadzie licytacji, bo drugiego nie będzie. Powiedział też, że zasada działania odnośnie "seryjnych" wzmacniaczy nie będzie taka jak do tej pory, nie będzie zbierał zamówień - wzmacniacze seryjne będą pojawiały się co jakiś czas i wtedy będzie można je kupić na podobnych zasadach co prototypy - albo kto pierwszy ten lepszy, albo licytacja. Serwis wzmaków będzie funkcjonował normalnie, czyli wszelkie problemy z wyprodukowanymi wzmacniaczami, można normalnie zgłaszać, usterki zostaną naprawione. Wszelkie nie Bashowe wzmacniacze, również z chęcią przyjmie.

Post ten, miał znaleźć się w temacie o prototypowym wzmacniaczu, który niestety nie ujrzy światła dziennego, jednak Szymon poprosił mnie, abym umieścił tę informację w bardziej widocznym miejscu, aby dotarła do większej liczby osób. Zapewne za niedługo sam wam coś napisze, 1 czy cuś.

Co złego to nie ja :D Pytania też nie do mnie.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
To Bash będzie teraz prawie jak blackmaszyny :)

szybkiego powrotu do zdrowia i wypoczynku życzę !!!
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
No to teraz MK5 będą w cenie.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Czymamy kciuki !

Zomballo

  • Gość
Zdrówka życzę!

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Wracaj do zdrowia.

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Przede wszystkim zdrowia moc! :-)
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline caro

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Cześć wszystkim,
przepraszam że odświeżam tak stary temat, ale mam problem ze swoim MKIV i bardzo potrzebuje kontaktu z twórcą wzmacniaczy Bash. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć gdyż zakończył on już działalność. Czy ktoś z Was dysponuje jakimś namiarem na owego Pana? Z góry dzięki za pomoc.

Offline Br-Owca

  • Gaduła
  • Wiadomości: 340
poszukaj na fejsie - Bash Service

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
2984 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Mar, 2010, 13:25:43
wysłana przez Br-Owca
BASH STUDIO HEAD

Zaczęty przez Bash « 1 2 ... 18 19 » Wzmacniacze i kolumny

474 Odpowiedzi
133249 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lip, 2018, 13:35:19
wysłana przez Kokos
0 Odpowiedzi
1376 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sie, 2012, 03:12:25
wysłana przez Bjørn
4 Odpowiedzi
2703 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Wrz, 2012, 17:44:21
wysłana przez Bash
0 Odpowiedzi
1212 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2014, 23:07:08
wysłana przez pshemo