Autor Wątek: [NGD]Jackson SLSMG Red Flame Top EMG Soloist  (Przeczytany 4901 razy)

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
[NGD]Jackson SLSMG Red Flame Top EMG Soloist
« 03 Lut, 2013, 20:07:45 »
Wzięło mnie na szybką szóstkę :D
i tak zgarnąłem sobie z allegro (a jak się później okazało od znajomego ;) ) takie o to cudo ;) Cholernie wygodny szybki gryf, tak na szybko i z dzisiaj wrażenia. Bałem się na początku o ten przełącznik, czy to jakaś szpachla zamalowana nie jest, lub coś w ten deseń, ale na szczęście wszystko zgodne z opisem ;)
opis od zioma:
Cytuj
gitara pochodzi z unikatowej kolekcji 100 gitar z serii SLSMG w wykonaniu transparent red/black wykonanych dla sieci sklepów Guitar Center w USA.

Gitara zarówno wygląda jak i gra rewelacyjnie, co do minusów to widoczne na zdjęciu na końcu główki (tył) minimalny brak lakieru, oraz wada fabryczna polegająca na tym że w okolicach przełącznika widoczne jest położenie za dużej warstwy lakieru, który zakrywa fakturę topu, struktura lakieru jest w tym miejscu fabryczna więc nie ma mowy o żadnej modyfikacji/naprawie tylko skazie fabrycznej, która jest w normalnym świetle praktyczni niewidoczna.

Made in Japan
przetworniki EMG HZ
elektronika: potencjometr głośności, tonu, przełącznik 3 pozycyjny
korpus i szyjka z mahoniu, korpus profilowany
top z klonu falistego
profil szyjki jak i podstrunnicy tzw. "sportowy"
podstrunnica heban
skala 25.5 cala
24 progi medium jumbo
mostek tune-o-matic
Spoiler
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 361
    • CTG TV
Wszystko się zgadza oprócz topu z klonu ;) Niestety to tylko fornir heh ;)

Ale ogólnie imo to jedna z najlepszych szóstek ever i zdecydowanie najlepszy SLSMG jaki wyszedł, między innymi ze względu na gryf.
Szczerze polecam wsadzić AHB-1, miazga totalna.

Także gratulacje! :)
mniut i piah

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Polecasz bo sam masz/miałeś takiego czarnego. IMO czarny SLSMG z blekełtami które miałeś był miodny!
Co nie znaczy, że samurajowy jest gorszy. Ten czerwony ładnie robi i czekam na próbkensy jakieś :D
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Proś modów o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu ;)
Niemniej gratuluję gitary. Ten konkretny model Jacksona bardzo mi się podoba i chciałbym mieć kiedyś takiego na własność ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
ciekaw byłem, czy trafi na to forum:) Gratulacje!

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 361
    • CTG TV
Polecasz bo sam masz/miałeś takiego czarnego. IMO czarny SLSMG z blekełtami które miałeś był miodny!
Co nie znaczy, że samurajowy jest gorszy. Ten czerwony ładnie robi i czekam na próbkensy jakieś :D

Miałem 3 przyjacielu ;) I ograłem kolejne 2 ;) Na różnistych pickupach, od HZ przez 81, Blackouty, BKP, 500T....
I dlatego polecam wymianę bo imo na AHB grała najlepiej, choć na 500T był również zapieprz. HZty z kolei nie wyciągają z tego wiosło tego co najlepsze ;)
mniut i piah

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Graty! Oby służyła. ;)
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline RPA

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Graty, sam mam SLSMG i gitarka jest przednia do nakurwiania ciężkich dźwięków, ale te hzty zapewne warto zmienić. Pod mostem najlepiej by wg mnie gadał sh-6, ale ja w ogóle jestem seymourboyem i uwielbiam ten pickup prawie tak samo jak sh-4. :D Obecnie mam iemdżi aktywy i też jest moc straszna.

Offline peterrw

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Myślę, że tak
Gratki.Pragnę tego wiosła :P

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Gratuluję, widzę, że wyrwałeś wiosło od Krzyśka, z którym też w przeszłości zrobiłem kilka interesów. Fajne wiosło w dobrej cenie.

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Gratki.Pragnę tego wiosła :P
Pewnie się pojawi kiedyś na giełdzie :)
Graty, sam mam SLSMG i gitarka jest przednia do nakurwiania ciężkich dźwięków, ale te hzty zapewne warto zmienić. Pod mostem najlepiej by wg mnie gadał sh-6, ale ja w ogóle jestem seymourboyem i uwielbiam ten pickup prawie tak samo jak sh-4. :D Obecnie mam iemdżi aktywy i też jest moc straszna.
właśnie myślę o wstawieniu saymurów (cóż... też ślepo zapatrzonym w seymoury :D)
Gratuluję, widzę, że wyrwałeś wiosło od Krzyśka, z którym też w przeszłości zrobiłem kilka interesów. Fajne wiosło w dobrej cenie.
Krzychu sąsiad mój, dwa bloki dalej zlokalizowany ;) Po wczorajszym ogrywaniu, cóż mogę rzec... no zadowolony jestem za bardzo! :D 
« Ostatnia zmiana: 04 Lut, 2013, 09:26:25 wysłana przez samuraj_jack »
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
54 Odpowiedzi
24576 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Sie, 2011, 21:56:57
wysłana przez g-zs
15 Odpowiedzi
6539 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Cze, 2012, 22:22:24
wysłana przez heartquake
66 Odpowiedzi
32548 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2013, 23:46:23
wysłana przez snapkejs
8 Odpowiedzi
4299 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Gru, 2012, 21:32:41
wysłana przez pshemo
4 Odpowiedzi
2401 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lut, 2018, 17:00:27
wysłana przez Smiersz666