Autor Wątek: Pomegranate Tiger- bardzo fajne instrumentalne granie  (Przeczytany 1845 razy)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Dziś natrafiłem na bardzo fajną kapelę. 31 stycznia premiera płyty, której już teraz można posłuchać na jutubie. Jak dla mnie czad.



http://www.facebook.com/pomegranatetiger

bandit112

  • Gość
Za dużo w tym roboty i czyszczenia realizatora, muza prawie nie żyję, nie ma nawet przesuwania palców po strunach, jakichś minimalnych, naturalnych brudów, a szkoda. Bo muza przez to dużo traci, a przecież nie chodzi o to, żeby albumy brzmiały jak guitar pro tylko bujały.

A co do kompozycji to fajne, dobry wokal znaleźć i byłaby fajna pokopana muza.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
zajebista plytka:) dzieki terror! slucha sie tego tak przyjemnie, a produkcja jest wlasnie zajebista, jak chce czegos z brudem to sobie wrzucam Mastodona, a tak to brzmieniowo jezeli chodzi o gitary przesterowane (o czystych sie nie wypowiadam bo sa rewelacyjne w polaczeniu z akustykiem i pianinem/fortepianem/klawiszami - pewnie i tak vst:P ) to zauwazylem brzmienie podobne do Animals As Leaders z drugiej plyty (teraz nie znajde w ktorym miejscu), zreszta w kawalku Sign of Ruin jest jeden "pasażyk" w góre  [0:50:02] zerżnięty od Tosina (chyba z CAFO o ile dobrze kojarze).
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Zajebiste granie i fajna produkcja - czysta, jasna i z przejrzystą separacją instrumentów. Będzie u mnie na playliście kawał czasu pewnie :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Ajbi7

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
  • I gave that pitch a vibrato. Pitches love vibrato.
Za dużo w tym roboty i czyszczenia realizatora, muza prawie nie żyję, nie ma nawet przesuwania palców po strunach, jakichś minimalnych, naturalnych brudów, a szkoda. Bo muza przez to dużo traci, a przecież nie chodzi o to, żeby albumy brzmiały jak guitar pro tylko bujały.

CZO? :-\ Nie słuchałeś tego kolego chyba w ogóle. 00:16:17 jak Cię to tak boli, to tam masz slajd.

Produkcja jest faktycznie bardzo czysta i przejrzysta, może dlatego odnosisz takie wrażenie, ale zdecydowanie nie czuję, żeby tam nie było życia. Refelacja miljarttt!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
kliny <3
chyba ze 20ty raz słucham tej płyty i wydaje mi się że trzeba by jej słuchać na głośniku komórki żeby nie było w niej życia

Offline Ajbi7

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
  • I gave that pitch a vibrato. Pitches love vibrato.
Mi do 20 jeszcze trochę brakuje, ale przewaliłem ją ładnych kilka razy i naprawdę robi wrażenie. Bardzo INNE od tego dziadostwa, co jest teraz wszędzie, ale wcale nie z tego konkretnego powodu dobre. To PO PROSTU jest dobre. Nawet bardzo.

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
właśnie, to jest PO PROSTU dobre!:) jutro w robocie spędzę jeszcze dzień z tą płytą, to pewnie coś dopiszę :D  narazie 1-szy odsłuch za mną :)
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline Franek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
Świetna, wciągająca płyta. Najbardziej podobają mi się momenty na clean'ie.

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Na prawdę bardzo fajne, czysty brzmi milutko lecz bardzo sterylnie. :)
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
4213 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Cze, 2008, 21:37:28
wysłana przez lokibalboa
8 Odpowiedzi
4873 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Mar, 2012, 00:03:15
wysłana przez kabe666
6 Odpowiedzi
3260 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Gru, 2010, 15:47:56
wysłana przez Jakub_Z.
4 Odpowiedzi
2631 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Kwi, 2012, 08:59:03
wysłana przez dawson
5 Odpowiedzi
3895 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Paź, 2012, 14:16:31
wysłana przez majkelk