Autor Wątek: KEMPER PROFILING AMP USERS - porady, pomysły, presety.  (Przeczytany 200723 razy)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Ech, szkoda ze nikt porzadnych presetow do PODa nie robi, bym z checia zaplacil za pro paczke dobrych patchy.

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Yony robi dobre ale chyba tylko do XT Pro :D
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
No a ja szukam do HD i do tej pory nie znalazlem nikogo, kto by taka usluge wykonywal.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Zrobiłem update darmowej paczki profili, doszedł kolejny Mesy 1 VHT Pittbull Ultra-Lead no i 1 Bugery 333XL buahahah ;)

Wlacz osadzony player soundcloud


Wlacz osadzony player soundcloud


Link do nowej paczki:
https://www.dropbox.com/s/a6kempqww2af35e/SinMix_MRP_V02.zip?dl=0

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 24 Paź, 2014, 20:36:11 wysłana przez sinquestsound »

Offline tymon1313

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 9
Ech, szkoda ze nikt porzadnych presetow do PODa nie robi, bym z checia zaplacil za pro paczke dobrych patchy.

Na poda są swietne presety, sam kupiłem więc wiem :)
http://www.glenndelaune.com/patch%20downloads.htm

polecam

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Czy one takie swietne, to ciezko powiedziec, na pewno nie jest to, czego szukam. Niestety wszedzie jest tylko albo Djenty albo metallica albo nudne U2. Jakby na PODach nic innego nie grali...

Franq

  • Gość

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
...aż nie wierzę, że słuchałem do końca :)
INTERSTELLAR

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Z ciekawości przeglądałem sobie wideła na Blood Mantra i przypomniałem sobie że Sixpoundery chyba majo tostery za sobą, poszukałem i jest nawet całkiem wyraźne wideło:


Offline eventched

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Nawet na profilach sinquesta jadą, tylko akustyk trochę skrzywdził brzmienie ;)
Reamping gitar na Kemperze w czasie rzeczywistym: https://ampincloud.com

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
O tym Panu nie mówimy, całkiem dobrze mimo wszystko, poza tym czekam na koncert na moim zadupiu, osłucham w końcu na żywo, tylko zatyczki dobre muszę kupić w końcu...

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Poniższe pytanie co prawda zadałem już w innym wątku, niemniej jednak, niespecjalnie się czegokolwiek na temat dowiedziałem, stąd ponawiam je tutaj.

Otóż, za czas niedługi, mam w planach zakup kempera, niestety jednak, zanim to nastąpi, wpierw potrzebne będą mi monitory, do których będę go potem także podłączać, więc może jednak nie aż tak bardzo odbiegam od tematu?.. ;)

W każdym razie, zależy mi na tym, aby były one możliwie tanie, najlepiej w granicach 500-600 PLN, ale dało się do nich bez wstydu podłączyć kempera, a z czasem i robić mixy, jako, że epka powoli się robi. Wstępnie spodobały mi się ADM5 Reloopa, czytałem też sporo pochlebnych opinii odnośnie ich stosunku ceny do jakości. Miał ktoś może styczność z nimi, lub jakieś ciekawe alternatywy? Absolutne mksimum, jakie mogę na ten temat przeznaczyć, to 750, jeśli będzie naprawdę warto, ale wolałbym zmieścić się w 600.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Poniższe pytanie co prawda zadałem już w innym wątku, niemniej jednak, niespecjalnie się czegokolwiek na temat dowiedziałem, stąd ponawiam je tutaj.

Otóż, za czas niedługi, mam w planach zakup kempera, niestety jednak, zanim to nastąpi, wpierw potrzebne będą mi monitory, do których będę go potem także podłączać, więc może jednak nie aż tak bardzo odbiegam od tematu?.. ;)

W każdym razie, zależy mi na tym, aby były one możliwie tanie, najlepiej w granicach 500-600 PLN, ale dało się do nich bez wstydu podłączyć kempera, a z czasem i robić mixy, jako, że epka powoli się robi. Wstępnie spodobały mi się ADM5 Reloopa, czytałem też sporo pochlebnych opinii odnośnie ich stosunku ceny do jakości. Miał ktoś może styczność z nimi, lub jakieś ciekawe alternatywy? Absolutne mksimum, jakie mogę na ten temat przeznaczyć, to 750, jeśli będzie naprawdę warto, ale wolałbym zmieścić się w 600.
Kempera najlepiej spiąć po SPDIF z Interfejsem:

1. Zajebiście szybko robisz reamping po SPDIF i wygodnie ;)
2. Monitory podpinasz do interfejsu a nie Kempera,
3. Ja mam podpięte B1030A - i wszystkie miksy robię na nich, ale podpieram się słuchawkami DT770 PRO (a może raczej odwrotnie)
4. Kemper - Sremper ;)

Powodzenia!

Pozdrawiam.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
W budżecie, który zakładam, mogę kupić canjwyżej jeden taki monitor, a na jednym mixu nie zrobię. Interface też jest w planach, jak najbardziej, tylko nie wszystko naraz, żeby się nie zajechać finansowo.

Offline eventched

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Bez interfejsu się nie obejdzie, Kemper nie może działać jako interfejs więc nie nagrasz sygnału na komputerze bez jego pomocy.
Reamping gitar na Kemperze w czasie rzeczywistym: https://ampincloud.com

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Bez interfejsu się nie obejdzie, Kemper nie może działać jako interfejs więc nie nagrasz sygnału na komputerze bez jego pomocy.

Anyway, najpierw kemper, potem interface. Wzmak mi powoli pada, a nie widzę sensu naprawy/wymiany, jeśli przechodzę na kempera. A ważniejsze dla mnie jest póki co, aby mieć na czym grać w domu, dopiero potem nagrywanie.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,

Takie mi kolega pożyczył hahaha, szatana nie ma, nagrał również jakieś demo na profilach.  ;D



Pozdrawiam.

Offline Ajbi7

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
  • I gave that pitch a vibrato. Pitches love vibrato.
Pany z Kemperów nie śpio. Pracujo.

http://www.kemper-amps.com/forum/index.php/Thread/17288-Invitation-to-test-next-generation-profiling/?postID=181367&#post181367

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 28 Lis, 2014, 15:01:49 wysłana przez Ajbi7 »

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
lepiej kup dobre słuchawki do masteringu (otwarte) niż kiepskie monitory.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
lepiej kup dobre słuchawki do masteringu (otwarte) niż kiepskie monitory.

W sumie, to tak zrobiłem, chociaż wziąłem półotwarte, a nie otwarte. :)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
lepiej kup dobre słuchawki do masteringu (otwarte) niż kiepskie monitory.
A jakie polecasz?

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
u mnie stanęło na shure srh1440

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
No i teraz każdy musi kupić diboxa żeby se takie profile robić. Tak ułatwiają życie..... ehhhh

Pozdrawiam.

Offline Ajbi7

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
  • I gave that pitch a vibrato. Pitches love vibrato.
No, a tak w ogóle, to w Kemperu jest coś takiego, jak "Artist Mode" i gałeczka Pure Cabinet.

W SYSTEM MENU trzeba przytrzymać przycisk RIG i się pojawia. W żadnym manualu nie ma o tym słowa.

...co to robi? :o

Tu jest nawet fotka (nie mojego autorstwa):
Spoiler

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Panowie szlachta , potzrebuję szybkiej pomocy

muszę zaprogramować w FCB1010 na jednym geju kaczkę a na drugim pitchshiftera
i nie wiem czy to w Kemperze czy w fcb sie ustawia .
Oczywiście czasu mało, instrukcje gdzięs w pudlach na sali , ja w pracy a sprzęt w domu - musze to dziś wieczorem na szybko wykminić więc prośba do was o gotową recepte bo i jedno i drugie mam zaledwie kilka dni ...
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
308 Odpowiedzi
239904 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2021, 19:25:34
wysłana przez dari555
919 Odpowiedzi
339477 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2024, 21:18:53
wysłana przez Zomballo
743 Odpowiedzi
302826 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2023, 19:22:00
wysłana przez Skibodeptak
100 Odpowiedzi
57129 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lut, 2013, 22:46:46
wysłana przez Vertigo
111 Odpowiedzi
68772 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2013, 20:25:40
wysłana przez domas