Autor Wątek: Jackson RR5 z alledrogo - not sure if legit  (Przeczytany 2648 razy)

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Jackson RR5 z alledrogo - not sure if legit
« 22 Sty, 2013, 11:02:43 »
Witojcie,

Kolega z powodzeniem wkroczył w wiek męski, dokonał rytuału przejścia, itd itp, i szuka porządnego wiosła. Znalazł coś takiego:

http://allegro.pl/jackson-rr5-seymour-duncan-futeral-i2963770012.html

Pytanie do osób z większym doświadczeniem: to może być w porządku za taką cenę? Może ktoś ma doświadczenia z tym sprzedającym? Od siebie poleciłem tylko pojechać na miejsce i ograć, ale kumpel gra krócej i może nie wyłapać wszystkich wad ukrytych. Co o tym sądzicie?

Z góry dzięki za pomoc! :)

bandit112

  • Gość
O samej gitarze jako konkretnym modelu nie napiszę nic bo nie ogrywałem, ale powiedz koledze żeby sprawdził działanie kluczy, potów i przełączników, obczaił progi czy wizualnie to jakoś wygląda, nie mają wgłębień "kolein", czy nie ma "wilków", czy wykonanie mu się podoba... Wiosło to tylko kawałek dechy z garścią elektroniki i strunami, trzeba tylko sprawdzać te rzeczy, które z biegiem czasu mogą się wyeksploatować (w jakim są stanie) i tyle.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Nie ten dział - powinno być w "wyszukane w sieci", bo potem się robi burdel.

Zresztą sorry, po jakiego chuja zakładać osobny temat, są przynajmniej trzy od tego - o sześciostrunkach ogólnie (i właściwie tam to powinno trafić), "promocje i ciekawe oferty" gdzie też czasami gitary lądują, a bywa że ludzie i w GASie pytają?

A gość co sprzedaje jedzie równo z cenami, taki HRGuitars tylko jeszcze drożej.

PS. Kolega niech się nie napala na kształty, bo takie jak RR/V albo się wielbi, albo nie znosi. Tylko idzie do muzycznego (zakładam że nie jest z Polski"D") na dłuższą chwilę, obmaca co mają i sobie wyrobi zdanie "manualne" czy taki lub inny korpus mu podchodzi, a potem dopiero szuka konkretów. A jak znajdzie, niech rzuci linka, ale na Belzebuba :devil: - nie do osobnego tematu!
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Kolega widzę moderator albo społecznik forumowy, że tak stwierdzę?  :P

Nie dawałem tematu do wyszukanych, bo tam daje się różne okazje - ja tego w sumie okazją bym nie nazwał, a jakby kolega zarejestrował się i zapytał sam, to wpierdolilibyście gościa żywcem w pięć minut.
Jeżeli jakiemuś modowi przeszkadza ten temat w off topicu (sic!), to proszę go przenieść, jeżeli ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia, to zapraszam.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 362
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
jeżeli ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia, to zapraszam.

Ja w sumie mam coś ciekawego do powiedzenia.

Średnica równikowa Jowisza wynosi 142 984 km.

Dziękuję za uwagę.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Kolega widzę moderator albo społecznik forumowy, że tak stwierdzę?

Nie, tylko jest to jedno z baaardzo nielicznych forów, gdzie poziom nie sięgnął jeszcze (i oby nie!) gimbazy, a pierdyliard razy dziennie nie zadaje się tego samego pytania pt. "elo co kupić za 3k plz pomocy", i mam nadzieję że takim pozostanie.
Także dzięki mej bardzo skromnej pracy, im. in. tworzeniu tematów zbiorczych jak np. http://forum.sevenstring.pl/wyszukane-w-sieci/szesciostrunowki-ponownie-zbiorczo-)/ - 29 stron, więc jednak ktoś z tego korzysta. I tam nawet jakby spytał sam kolega, choćby z jednym postem, to się założę że nikt by złego słowa nie powiedział. Wystarczyło tylko wejść do odpowiedniego działu o jakże skomplikowanej nazwie "wyszukane w sieci" :facepalm: i byłby na PIERWSZYM miejscu.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 362
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Cytuj
Kolega widzę moderator albo społecznik forumowy, że tak stwierdzę?

Nie, tylko jest to jedno z baaardzo nielicznych forów, gdzie poziom nie sięgnął jeszcze (i oby nie!) gimbazy, a pierdyliard razy dziennie nie zadaje się tego samego pytania pt. "elo co kupić za 3k 1,5k do metalu plz pomocy"

poprawione ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Rozumiem i bardzo Ci się to chwali, ale jak jeszcze raz przeczytasz mój post, to zobaczysz, że nie zadałem pytań, które tak Cię irytują. Nie pytam "siema co kupić za 3k". Temat dotyczy wybranej, podanej aukcji. Tyle ode mnie, dobranoc, nie kłócę się w Internecie o swoje racje, bo popsuł mi się Caps Lock, a wciepy ze szkoły wszyscy już znają.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Cytuj
Kolega widzę moderator albo społecznik forumowy, że tak stwierdzę?

Nie, tylko jest to jedno z baaardzo nielicznych forów, gdzie poziom nie sięgnął jeszcze (i oby nie!) gimbazy, a pierdyliard razy dziennie nie zadaje się tego samego pytania pt. "elo co kupić za 3k 1k do Metalliki plz pomocy"

poprawione ;)

fix'd 2 ;)
B ( o ) ( o ) B S

Online excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Siedzę na kilku forach i nikt na motomacacza nie narzekał chyba. Inną sprawą jest to, że ostatnio ceny RR5 ogólnie poszły w dół. 2 lata temu kumpel za nówkę z floydem zapłacił koło 6k, a teraz widzę na tumanie za 4,5, więc używki też poszły w dół.
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 776
Ale te ostatnie zdjęcia widział ? Takie rzeczy nie robią się na skutek małego otarcie :D
Ktoś musiał zdrowo pieprznąć żeby tyle materiału odleciało....

Siedzę na kilku forach i nikt na motomacacza nie narzekał chyba. Inną sprawą jest to, że ostatnio ceny RR5 ogólnie poszły w dół. 2 lata temu kumpel za nówkę z floydem zapłacił koło 6k, a teraz widzę na tumanie za 4,5, więc używki też poszły w dół.

Możesz coś powiedzieć o tym wiośle ? Sam się ostatnio jakaś "piątką" interesuje.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Ale te ostatnie zdjęcia widział ? Takie rzeczy nie robią się na skutek małego otarcie :D
Ktoś musiał zdrowo pieprznąć żeby tyle materiału odleciało....

No więc dlatego ruszyłem zadek i po pięciu minutach znalazłem mu drugą taką samą za stówkę taniej i w nienaruszonym stanie ;)

Online excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Takie obicia to norma w RRkach czy Explorerach. Chociaż fakt, to na dłuższym rogu musiało powstać po silnym zderzeniu z czymś twardym. Ogólnie wygląda, jakby ktoś na niej grał z pieszczochą na łapie i w ćwiekowanym pasie. Wspomniany znajomy też grał w pasku, ale cały tył ma oklejony powertapem, coby nie było takich efektów jak na zdjęciach.

Fajne, dobrze wykonane. NTB, więc mega wygoda na wysokich pozycjach. Główka trochę leci w dół. Set SH4/SH2 nie przypadł mi do gustu (a taki tam siedzi). FRT2000 ładnie trzyma strój przy intensywnym wajchowaniu. Gryf trochę za chudy jak dla mnie, chociaż i tak grubszy niż w DK2. Szczegółowo o brzmieniu nie powiem nic teraz, bo dawno jej w łapach nie miałem. Raczej nie pożałujesz ;)
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."