Autor Wątek: [NGD] Les Paul Supreme made in China :)  (Przeczytany 49888 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Kolego 13thsilent, po pierwsze - gratuluje rozdwojenia osobowości, bo wiem że jesteś jeszcze kimś z tego forum, a przynajmniej wszystko na to wskazuje, od wyboru topica w którym zabrałeś pierwszy raz głos, do samej wypowiedzi. Nie lubię kutasów którzy tak robią. Zresztą, nawet jeżeli nie, sram na to.

 Po drugie - widziałem i słyszałem tyle że nie mam ochoty na polemikę. Polemika rodzi złudzenie szacunku dla osoby z którą się ową polemikę prowadzi, a tego u mnie w tym wypadku absolutnie brak. Polemika ma to do siebie, że jesteśmy zmuszeni przez jej zasady do wysłuchania racji drugiej strony - ja nie chcę.
Nie mogę zrobić nic poza maksymalnie wyraźnym pokazaniem tego co sądze o takich akcjach, co też robię. Styl wypowiedzi który przyjąłem wydaje mi się byc jak najbardziej adekwatny do kurestwa które ma tutaj miejsce.

Na twoje argumenty nie chce mi się odpowiadać, bo wszystko wskazuje na to że jesteś bucem. Nie obchodzi mnie również co myslisz o mnie, albo co myślisz w ogóle. Nie mam zamiaru prowadzić z tobą jakiego kolwiek dyskursu.

Moje odpowiedzi przestały być miłe(dalej będąc rzeczowymi), bo proceder który tutaj widzimy traktuję w kategoriach skuwysyństwa pierwszej wody , uderzającego w moje interesy i krzywdzący ludzi w którymś momencie. Serio sram na to czy to głowa sprzedaje podróbki jako nie podróbki czy ktoś potem. Natomiast znając nasz cudowny naród, jestem przekonany że ten supreme, (o ile go sprzedasz bo tego pewnym być na 100% nie mogę) pojawi się na allegro kiedyś jako oryginał. Piłsudski powiedział kiedyś o polakach: "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy" i niestety miał sporo racji.

Głowa, jeżeli uważasz że komus zamydlisz oczy, to pewnie w 50% masz rację. Natomiast jasnym pozostaje dla mnie fakt, że jest to zwykła jebana promocja podrobionego ścierwa, którego sprzedażą się kalasz.

Gdyby nie było tego napisu na główce, po prostu miał bym ten temat gdzieś i nic bym tutaj nie napisał.

« Ostatnia zmiana: 06 Sty, 2013, 14:23:17 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
15071 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Cze, 2010, 14:17:59
wysłana przez Guziel
21 Odpowiedzi
12025 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2010, 15:11:16
wysłana przez Leon
17 Odpowiedzi
10647 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Paź, 2010, 04:05:51
wysłana przez Radek M
10 Odpowiedzi
5229 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sie, 2011, 08:56:36
wysłana przez Yony
58 Odpowiedzi
25499 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2012, 20:46:15
wysłana przez Leon