Autor Wątek: #MayonesDuncan Solo Competition  (Przeczytany 32791 razy)

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
wow. Tyle mogę powiedzieć. Zawodowo, melodyjnie, perfecto  :headbang:

bandit112

  • Gość
No i świetnie wykorzystana zmiana charakterystyki podkładu w 0:41. Jak słucham innych solówek to wydaje mi się, że ludzie jej nawet nie zauważają tylko grają dalej swoje.

Offline glassprison

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 18
heh dzięki Panowie za opinie, bardzo mi miło :) nagrałem to i zamieściłem tak naprawdę... nie wiem sam po co, bo nie liczę na tą finałową piątkę. Ludzie pograli do tego niesamowite sola i też mega konkurencja jest.. w końcu zgłoszenia z całego świata.. nawet z Polski trochę nas tam jest :P

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu


Jak nie przepadam za zapierdzielaniem ten szfarcenegro robi to z gustem :)
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline gitzenon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 53
A oto moje 5 groszy. Moje pierwsze video w życiu, ale od czegoś trzeba zacząć :).

bandit112

  • Gość
Fajne vibrato!

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Sound mi się zajebiście podoba :tak: Nareszcie coś nieplastikowego i vintage'owego! :tak: :)

Offline gitzenon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 53
No ja akurat z tych "naturalnych" jestem. Lubię jak coś mi pierdzi, sieje ... człowiek czuje, że żyje.
Dzięki za dobre słowa!!!

Offline Olcha

  • Gaduła
  • Wiadomości: 269
Mi też się bardzo podoba wszystko tutaj !
    Ale propozycja Lorda bije wszystko jak dla mnie na razie :)

Offline Amok

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 66
gitzenon moim forumowym faworytem zdecydowanie. Fajna artykulacja, gdzie trzeba też jest szybciej no i super tone, jak możesz podeślij na pw na czym grasz :)

Offtop: moim mistrzem jeżeli chodzi o melodię, wykorzystanie zmian w podkładzie, techniki, łotewa jest pan Alex Hutchings. Kazdemu komu brakuje melodii zapraszam do słuchania i zgapiania


Offline gitzenon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 53
Sprzęt w nagraniu to żadna tajemnica:
Fender Telecaster Standard 2000 rok ze strunami 11, standardowy strój z D-drop'em.
Nagranie zrobione przez BOSS GP-20 -> Presonus AudioBox i to wszystko. Żadnych wtyczek, filtrów i innych dupereli.
Mistrzem realizacji nagrań nie jestem więc jest jak jest.
Dzięki za feedback.  Peace!!!

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
No to może nie każdy widział, więc wrzucam solo, znanego pewnie większej części z was, kolegi ze wschodu chuj wi skund jest :D

« Ostatnia zmiana: 10 Sty, 2013, 11:15:01 wysłana przez thornado2 »

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Czy tylko ja słyszę mega fałsz w 23 sekundzie ? :)

Sithu bardzo lubię i szanuję, jednak te konkretne wykonanie nie przypadło mi do gustu. :(
« Ostatnia zmiana: 10 Sty, 2013, 12:55:15 wysłana przez Widek »

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
0:57 ~~
Faktycznie, coś jest na rzeczy.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Czy tylko ja słyszę mega fałsz w 23 sekundzie ? :)

To nie jest fałsz tylko przykład na thinking out of the box ;)

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Czy tylko ja słyszę mega fałsz w 23 sekundzie ? :)

Sithu bardzo lubię i szanuję, jednak te konkretne wykonanie nie przypadło mi do gustu. :(


a myslalem, ze tylko ze mną jest cos nie tak. W innych momentach też tak niezbyt stroi.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Czy tylko ja słyszę mega fałsz w 23 sekundzie ? :)

To nie jest fałsz tylko przykład na thinking out of the box ;)

Wiem o czym mówisz, jednak  w przypadku Sithu jest to ewidentnie syf/dźwięk nie w tonacji a nie outside the box :) (aczkolwiek wiadomo wszystko jest kwestią gustu i niektórym może się to podobać) Mnie osobiście takie nietrafione dźwięki niestety mocno odrzucają, ale co kto lubi :)

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
Czy tylko ja słyszę mega fałsz w 23 sekundzie ? :)

To nie jest fałsz tylko przykład na thinking out of the box ;)

Wiem o czym mówisz, jednak  w przypadku Sithu jest to ewidentnie syf/dźwięk nie w tonacji a nie outside the box :) (aczkolwiek wiadomo wszystko jest kwestią gustu i niektórym może się to podobać) Mnie osobiście takie nietrafione dźwięki niestety mocno odrzucają, ale co kto lubi :)

A ja myślę, że pivo ma rację. Po przesłuchaniu tego kilka razy ciągle dochodzę do wniosku, że dźwięk w 0:23 jest właśnie bardzo trafiony.

Jako przykład, :D Victor Wooten:



Choć co prawda Vic mówi o błędach, ale już celowe lub nie w przypadku Sithu, nadal brzmi IMHO dobrze.
« Ostatnia zmiana: 10 Sty, 2013, 13:31:13 wysłana przez thornado2 »

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
0:23 może i jest "out of the box", ale już np 0:14, 0:16 (przed bendem), 0:41-42, czy choćby ostatni dźwięk solówki już chyba niezbyt. W niektórych miejscach ma się wrażenie, że po prostu nie stroi mu to wiosło.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Czy tylko ja słyszę mega fałsz w 23 sekundzie ? :)

To nie jest fałsz tylko przykład na thinking out of the box ;)

Wiem o czym mówisz, jednak  w przypadku Sithu jest to ewidentnie syf/dźwięk nie w tonacji a nie outside the box :) (aczkolwiek wiadomo wszystko jest kwestią gustu i niektórym może się to podobać) Mnie osobiście takie nietrafione dźwięki niestety mocno odrzucają, ale co kto lubi :)


W moim przypadku to był sarkazm ;)

Offline qqryq

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 98
Sory, nie znam gościa, ale dla mnie to w 0:23 to nie fałsz tylko bardzo fajnie osadzony dysonans, mi pasuje, zresztą gdzieś w 0:43 to powtórzył ;)
W innych momentach też nic złego nie zauważyłem.
Dla mnie to trochę tak jakbyście powiedzieli że tutaj Kuba zafałszował w 0:24 ;)
« Ostatnia zmiana: 10 Sty, 2013, 15:45:03 wysłana przez qqryq »

Offline Szorstki_EVL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
  • Holy Wars
Kuba może dysonansować :D

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
Oj Pivo, sarkazm czy nie, ja myśle, że jest git :D

A skoro mowa o Jakubie, szkoda że nie nagrał sola do tego konkursu. Ciekawie się, jak dobre mogłoby być :D

Offline qqryq

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 98
A skoro mowa o Jakubie, szkoda że nie nagrał sola do tego konkursu. Ciekawie się, jak dobre mogłoby być :D
Widzisz, w tym rzecz, Kuba zamiast dogrywać solówki w konkursach, które gówno dają zajmuje się robieniem muzyki :) Nie widziałem jeszcze żeby brał udział w jakimkolwiek konkursie, a mimo to ma swoją markę.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Dziękuję Wam, dobrzy ludzie: thor na do Zwei & Ku..ku..R..ku... Olśniliście mnie filmikami, srs.
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
1579 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Cze, 2013, 12:09:07
wysłana przez atk570
1 Odpowiedzi
1145 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sie, 2013, 08:39:02
wysłana przez Aremenius
0 Odpowiedzi
3169 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Wrz, 2013, 09:31:55
wysłana przez sinquestsound
6 Odpowiedzi
1683 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lut, 2014, 22:33:33
wysłana przez Piotrucci
0 Odpowiedzi
736 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lip, 2014, 10:46:40
wysłana przez glassprison