Autor Wątek: [HEAD] Carvin x100b - ogrywal ktos? opinie?  (Przeczytany 1726 razy)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
[HEAD] Carvin x100b - ogrywal ktos? opinie?
« 07 Gru, 2012, 11:26:53 »
Witam,

(chyba pisze w dobrym dziale) mam propozycje zamiany na ten head za moje wioslo i chce wybadac czy dalbym rade po zamianie go puscic szybko.

czy ktokolwiek z forum ogrywal ten wzmak? jakies opinie, bo ogralem na jutubie poki co:P

Recenzje ludzie pisza same pozytywne.

Wybadalem ze swego czasu pokazywal sie z nim Vai czy Zappa, ale ja na carvinach sie w ogole nie znam dlatego bede wdzieczny za opinie.
« Ostatnia zmiana: 07 Gru, 2012, 11:29:05 wysłana przez escape_artist »
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Jak dla mnie to był najfajniej brzmiący head Carvina, bo equalizer pozwalał na zrobienie uśmiechu mariana ;), tym niemniej nie ma szansy na puszczenie go po zamianie szybko, więc na Twoim miejscu bym zrobił unik ;).

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Jak dla mnie to był najfajniej brzmiący head Carvina, bo equalizer pozwalał na zrobienie uśmiechu mariana ;), tym niemniej nie ma szansy na puszczenie go po zamianie szybko, więc na Twoim miejscu bym zrobił unik ;).

dzieki, tez tak czuje po kosciach ze nie bylby to dobry ruch bo musialbym czekac na jakiegos pojedynczego zapalenca
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
2356 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Maj, 2012, 09:56:41
wysłana przez glowa-glowa
1 Odpowiedzi
1816 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sty, 2013, 08:50:33
wysłana przez birthmark
0 Odpowiedzi
914 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Mar, 2015, 13:16:31
wysłana przez pshemo
4 Odpowiedzi
5578 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Kwi, 2016, 20:23:44
wysłana przez rockstarzzz2
17 Odpowiedzi
4337 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Gru, 2017, 21:46:43
wysłana przez Zomballo