Autor Wątek: Aktualny G.A.S.  (Przeczytany 2500694 razy)

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2950 08 Sie, 2010, 14:06:07 »
nowa r6 jezdzi lepiej od r1 z lat 2002-2004 :D kopyto to ma nieziemskie i sie zajebiscie prowadzi
No tylko zapewne nie bd mógł tym jeździć jeszcze trzy lata ;/ Prawko zdam w przyszłe wakacje, a potem jeszcze dwa lata czekania na pełne A :( Zasrańce jedne z UE i polskiego rządu...
Potrzebne Ci A :P grunt to nie dać się złapać :P

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2951 08 Sie, 2010, 18:46:47 »
nowa r6 jezdzi lepiej od r1 z lat 2002-2004 :D kopyto to ma nieziemskie i sie zajebiscie prowadzi
No tylko zapewne nie bd mógł tym jeździć jeszcze trzy lata ;/ Prawko zdam w przyszłe wakacje, a potem jeszcze dwa lata czekania na pełne A :( Zasrańce jedne z UE i polskiego rządu...
Potrzebne Ci A :P grunt to nie dać się złapać :P
No tak :D Tylko wtedy nie można szaleć :P Bo coś czuję, że przy moim zamiłowaniu do skoków adrenaliny i natury kamikaze (przecież wybiera na pierwsze prawdziwe moto motocykle sportowe xD) nie obejdzie się:P
Ssiecie.

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2952 08 Sie, 2010, 18:50:18 »
nowa r6 jezdzi lepiej od r1 z lat 2002-2004 :D kopyto to ma nieziemskie i sie zajebiscie prowadzi
No tylko zapewne nie bd mógł tym jeździć jeszcze trzy lata ;/ Prawko zdam w przyszłe wakacje, a potem jeszcze dwa lata czekania na pełne A :( Zasrańce jedne z UE i polskiego rządu...
Potrzebne Ci A :P grunt to nie dać się złapać :P
No tak :D Tylko wtedy nie można szaleć :P Bo coś czuję, że przy moim zamiłowaniu do skoków adrenaliny i natury kamikaze (przecież wybiera na pierwsze prawdziwe moto motocykle sportowe xD) nie obejdzie się:P
ja pierwsze co dosiadlem to kawasaki kx250 60 konne :D nature kamikaze to ja tez mam :D

a tam przejmowac sie :P mam kolezanke, 155cm wzrostu, wazy dziewcze jakies 45kg a na 600 smiga :D

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2953 08 Sie, 2010, 20:17:02 »
A potem się dziwicie czemu wrzuca się wszystkich motocyklistów jeżdżących na czymkolwiek poza skuterem / jawą do worka "dawcy"...

Co nie zmienia faktu, że swego czasu byłem strasznie napalony na motor, ale mniejszego kalibru i ceny, bo Suzię GS500F ;) Najchętniej w takim "osiastym" malowaniu:

( Obraz usunięty.)
Przesadzasz. Na moto trzeba umieć jeździć, ale niestety w Polsce nie ma torów do nauki :( Trzeba sobie jakoś radzić...
Ssiecie.

Offline metal

  • Gaduła
  • Wiadomości: 337
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2954 08 Sie, 2010, 22:06:08 »
To moj gas. Mam zamiar spełnić :D



Uploaded with ImageShack.us

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2955 08 Sie, 2010, 22:06:25 »
a mój gas na motór został niedawno zaspokojony hyhy ;) założę nowy temat jak będę miał czym focie zrobić :<
do widzenia.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2956 08 Sie, 2010, 22:12:36 »
Komórką rób. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2957 09 Sie, 2010, 09:44:32 »
No i pokazujta nam tu ;D

MrJ, zacznij od tego, że większość znaków postawionych w Polsce jest na wyrost i nierzadko wzajemnie się zaprzecza. Po za tym system kształcenia kierowców na prawo jazdy w Polsce jest chory. W mojej opinii - jeśli tyle płacimy za te kursy, a będziemy płacić jeszcze więcej ;/ (VACIK WELCOME TO ;/!) i na dodatek co 15 lat, to powinny chociaż czegoś praktycznego uczyć, myślę, że dobry pomysłem byłyby zajęcia z poślizgów na torze itp. itd.
Ssiecie.

Offline irycio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2958 09 Sie, 2010, 10:02:04 »

A kursy? A czego uczą na kursie B? Jazdy 40ką i parkowania, które i tak potem 3/4 osoby robią krzywo. Że o dopierdalactwie egzaminatorów (Moja :love: zdawała B nie tak dawno to wiem coś o tym) i oczywiście placowi który nie służy do niczego sensownego nie wspomnę.

CO do kursow to sie zgodze, natomiast egzamin wspominam milo. Zarowno pierwszy, na ktorym wpieprzylem sie w pacholek na luku (pan byl bardzo sympatyczny i mowil, zebym sie tak nie stresowal) jak i drugi, na ktorym pan przez cale 40 minut nie mowil wlasciwie nic, ale zaliczenie dal :D. I jak tak wrzucacie te zdjecia motorow, to az sam bym sobie A zrobil... A potem jakiegos choppera :P

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2959 09 Sie, 2010, 10:27:04 »
nosz kutwa

jakby miał główke w reversie to już bym totalnie odjechał :/

edzio pedzio:

widzieli kiedyś takiego cudaka?
« Ostatnia zmiana: 09 Sie, 2010, 10:31:34 wysłana przez głuchy_zjeb »
ore ore na traktore

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2960 09 Sie, 2010, 10:51:27 »

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2961 09 Sie, 2010, 11:08:35 »
Na moto trzeba umieć jeździć, ale niestety w Polsce nie ma torów do nauki :( Trzeba sobie jakoś radzić...
A nieprawda. W Legionowie pod Warszawą jest szkółka, w której uczą reakcji na dziwne rzeczy. Np. co robić gdy najedziemy na plastikową butelkę.

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2962 09 Sie, 2010, 11:51:54 »
Akurat co do znaków się zgadzam - droga prosta jak od linijki, asfalt jak stół, domów ni widu, ale twardo stoi znak "obszar zabudowany" (chyba przydrożnymi kretowiskami :D ) I 50ka :facepalm: Ale darcie 150 na dziurawej 70ce też jest troszkę nie teges moim zdaniem...

A kursy? A czego uczą na kursie B? Jazdy 40ką i parkowania, które i tak potem 3/4 osoby robią krzywo. Że o dopierdalactwie egzaminatorów (Moja :love: zdawała B nie tak dawno to wiem coś o tym) i oczywiście placowi który nie służy do niczego sensownego nie wspomnę.
niedaleko mojego domu leci sobie zakopianka - jest parę zakrętów i postawili 90 :P spokojnie można je śmignąć przy 120 a przy ciut lepszym samochodzie 160 problemem nie jest. Tak samo droga do krk - non stop kurwa 70 :/ a droga nowiutka

A co do "grunt nie dać się złapać" to ciekawe że byś się zawsze zatrzymywał. Jak byś śmigał na crossie po lasach a później wjechał na drogę i zaczęły Cię smerfy gonić bo moto bez świateł itd. i miał co niedzielę płacić po 500 zeta mandatu to raczej że byś spierdalał.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2963 09 Sie, 2010, 12:18:55 »
Akurat co do znaków się zgadzam - droga prosta jak od linijki, asfalt jak stół, domów ni widu, ale twardo stoi znak "obszar zabudowany" (chyba przydrożnymi kretowiskami :D ) I 50ka :facepalm: Ale darcie 150 na dziurawej 70ce też jest troszkę nie teges moim zdaniem...

A kursy? A czego uczą na kursie B? Jazdy 40ką i parkowania, które i tak potem 3/4 osoby robią krzywo. Że o dopierdalactwie egzaminatorów (Moja :love: zdawała B nie tak dawno to wiem coś o tym) i oczywiście placowi który nie służy do niczego sensownego nie wspomnę.
niedaleko mojego domu leci sobie zakopianka - jest parę zakrętów i postawili 90 :P spokojnie można je śmignąć przy 120 a przy ciut lepszym samochodzie 160 problemem nie jest. Tak samo droga do krk - non stop kurwa 70 :/ a droga nowiutka

A co do "grunt nie dać się złapać" to ciekawe że byś się zawsze zatrzymywał. Jak byś śmigał na crossie po lasach a później wjechał na drogę i zaczęły Cię smerfy gonić bo moto bez świateł itd. i miał co niedzielę płacić po 500 zeta mandatu to raczej że byś spierdalał.
Albo ta zwykła złośliwość czyli powalanie drzew na leśne ścieżki ;/

zuosiej, nie przebije to i tak części dwupasmówki przed płatną a4 - ostatnio tamtędy wracałem z rodzicami z wesela i złapały nas smerfy. Na prostej drodze dwupasmowej - nikogo przed i za nami. Jechaliśmy 80 km/h, bo już późno było, to i reakcje opóźnione... Ale facet stwierdził, że tutaj jest ograniczenie do 40 km/h. Genialnie!
Ssiecie.

Offline MarkMorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 101
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2964 09 Sie, 2010, 18:39:10 »


MONSTRUALNY GAS
I'm Jesus Christ, whether you accept it or not, I don't care. HEVY METYL HOBBYT

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2965 09 Sie, 2010, 18:57:05 »
Biały elpek z bindingiem ładniejszy :F
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2966 09 Sie, 2010, 19:32:56 »
G.A.S. Metala robi mi dobrze :headbang:

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2967 09 Sie, 2010, 20:03:03 »
Skoro motocykle się zaczęły pojawiać, to wrzucę swoje ostatnie chciejstwo:

( Obraz usunięty.)
Mniami, ładny. Nie znam się kompletnie na jednośladach, ale ten jest fajny.

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2969 09 Sie, 2010, 20:38:32 »
ostatnio wyjmowalem takiego koledze, bo sie nie przyjal. fajna rzecz, ale upierdliwa, nikt nie umial go odkrecic :D
Łe tej.

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2970 09 Sie, 2010, 20:50:43 »
fcale nie pedalskie! bardzo dobrze! tylko ktoś kto sie zna na piercingu musi ci to zrobić
ore ore na traktore

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2971 09 Sie, 2010, 21:10:32 »
No u babek to fajnie wygląda, u chłopców - emowato. W każdym razie z moich spostrzeżeń to same takie emośki miały. Walnij se tunele 8)

Offline mleko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2972 09 Sie, 2010, 21:24:48 »
Zobaczysz co będzie jak zahaczysz o coś i/lub wda się zakażenie. I w sumie to nie jest śmieszne - Siostra miała w sumie niewinną kuleczkę w wardze, nic się nie działo przez x-czasu i potem sobie obtarła trochę twarz na rowerze. Nic poważnego w sumie, ale z powodu żelastwa skończyło się na chirurgu szczękowym i wycinaniu ogniska zapalnego wielkości małej fasolki. Brrr...

Co prawda nosi teraz w brwi, ale pilnuje się jak cholera.

a czaj co by było jakbyś miał na naplecie :P

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2973 09 Sie, 2010, 23:54:53 »
Mój aktualny gas to defacto cały gear ... ale jak polecę to po całości bo dzisiaj sobie umyśliłem taki setup :

Rack 9U : Engl E530 + Mesa Recto Rec Preamp + Multi + DecimatorG + Korg DTR + Whammy IV Midi + końcówka Mesa 50/50 lub Engl E840 => Mesa Recto 212H / Engl 212VH

Wszystko sterowane z podłogi MIDI, cleany z engla, przestery engl + mesa, ew. 5150 (peavey rockmaster?)

Wypas w huy.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #2974 09 Sie, 2010, 23:56:47 »
Vertigo zna się na rzeczy.
Stężenie słowa Mesa w tym poście całkiem wymiarowe.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!