Autor Wątek: Aktualny G.A.S.  (Przeczytany 2500869 razy)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #375 01 Lut, 2009, 22:13:37 »
BB jest git, dokladnie to co potrzebowalem a nawet wiecej ;) tylko czasami mam problemy zeby uzyskac lekki overdrive, bo mi za mocno przesterowuje. Tlumacze ze to kwestia EMG, zeby kolejnego efektu Xotica nie kupowac. Podobno fajnie graja te efekty wlaczone jednoczenie (ac rc i bb), prawda to?

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #376 01 Lut, 2009, 22:20:43 »
Moze i prawda, zawsze fanie wychodzi dopalenie dist lekkim boostem, aczkolwiek mi styka to co BB reprezentuje samym soba, staram sie bardzo, by test nie wygladal jak add reklamowy, ale bedzie ciezko, bo jestem nim calkowicie zachwycony od dnia 1. Jak za bardzo przesterowywuje :D przeciez galka drive chodzi tam w calym zakresie od zera do maksimum

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #377 01 Lut, 2009, 22:31:52 »
Zle napisalem :) poprostu slucham ostatnio troche blusa na stracie i tele (niektorzy maja BB) i staram sie jak moge zblizyc do tego na mahoniu i emg :)

Fakt jest taki ze BB daje bardzo duze mozliwosci brzmieniowe zarowno sam jak i z przesterem z pieca. Niekoniecznie nawet trzeba zwiekszac gain. Mikos podlaczal moje BB do swojego 5150 i tak fajnie mu to chodzilo (cieplal brzmienie?) ze powinien to caly czas miec wlaczone.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #378 01 Lut, 2009, 22:34:13 »
BB na EMG to marnotrastwo IMO, nie to, ze mam cos do EMG, bo sa to swietne pikapy w swojej klasie i do pewnych rzeczy nieocenione, ale zabijaja dynamike w artykulacji, a to jedna z najlepszych cech BB

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #379 01 Lut, 2009, 22:35:45 »
masz racje, ale i tak jest lepiej z BB niz bez BB

ale jesli o gas chodzi, ten pedal jest ciekawy:

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #380 01 Lut, 2009, 22:45:50 »
masz racje, ale i tak jest lepiej z BB niz bez BB

ale jesli o gas chodzi, ten pedal jest ciekawy:


zdrowy! dystrybutor TC teraz znami wspolpracuje, nie wiem czy Leon nie ma tego wlasnie na testach

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #381 01 Lut, 2009, 23:03:55 »
Ja też nie mam absolutnie żadnego GASu. Wspaniałe uczucie.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #382 01 Lut, 2009, 23:05:49 »
zero stresow i kasa na drinki i dziewczyny

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #383 01 Lut, 2009, 23:22:43 »
W rzeczy samej.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #384 02 Lut, 2009, 09:09:01 »
Ja też nie mam absolutnie żadnego GASu. Wspaniałe uczucie.

Pewnie tak, miałem parę razów to uczucie zaspokojenia. I później, przez takich jak Wy pojebańców, znów mi czacha dymi, a w kieszeni ciągle mało:) Ostatnio zaspokoiłem jeden z mini GASów na flangera. Ale skubany jest bardzo nietypowy. Skrobnę coś o tym ;)
Paczki z głów!

Offline zuraw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 180
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #385 02 Lut, 2009, 10:19:54 »
MrJ no że na flecie grać chcesz to mozna uwierzyc.. no ale do czego będzie słuzył ten drugi???:P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #386 02 Lut, 2009, 11:57:17 »
Akurat takie foto znalazłem. Zresztą jak napisałem to nie ja mam zamiar dmuchać we fleta :zuo:

... tylko ciągnąć. Wszyscy tu wiemy co i jak :P


 Globalnie to chujowo podchodzę do tematu "Aktualny GAS", bo piszę jak już gas był i właśnie się zaspokoił. Był mega na Vipera - OK, na flangera - OK, a tera na nowy tatuaż. I znowu już jest PO  :D :D :D
« Ostatnia zmiana: 02 Lut, 2009, 12:08:00 wysłana przez wuj_Batman »
Paczki z głów!

Offline argoncyc

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • CyC
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #387 03 Lut, 2009, 14:51:33 »
łooo jo mom gaz na sidewindera i rivere knucklehead

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #388 03 Lut, 2009, 21:02:14 »
O taki mouse pad  ;D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #389 05 Lut, 2009, 13:05:00 »
Globalnie to chujowo podchodzę do tematu "Aktualny GAS", bo piszę jak już gas był i właśnie się zaspokoił. (...)tera na nowy tatuaż. I znowu już jest PO  :D :D :D

GAS częściowo zrealizowany (in progress):
« Ostatnia zmiana: 05 Lut, 2009, 13:10:03 wysłana przez wuj_Batman »
Paczki z głów!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #390 05 Lut, 2009, 17:01:55 »
5150II sprzedany, ENGL Screamer sprzedany, więc teraz mogę realnie gasować na moją love od pierwszego walnięcia w struny  :love:: http://rocksolidamps.com/mp3_player.php?ii=11&id=244 (btw. ma ktoś pomysł jak ściągnąć próbki z tej strony?)
.
.
.
.
.
.
ENGL INVADER :headbang:
« Ostatnia zmiana: 05 Lut, 2009, 17:03:44 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #391 05 Lut, 2009, 19:41:43 »
5150II sprzedany

A mój najwiekszy życiowo-muzyczny gas zaspokojony zostanie już jutro
dzięki dla muszy że nie był penis i odsprzedał :*:*


Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #392 05 Lut, 2009, 20:12:09 »
czy juz cale forum gra na 5150 czy jeszcze sie ostal ktos bez?? :)

gratulacje loki
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #393 05 Lut, 2009, 20:14:59 »
Nie no druga połowa gra na Englach, trzecia na Mesach, a czwarta na Sajdach... dużo nas :P

Mój były gitarnik miał takiego wzmaka. Bardzo dobrze go wspominam, a hulał z v30.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #394 05 Lut, 2009, 20:25:53 »
ja tez mialem :P
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #395 05 Lut, 2009, 21:29:10 »
Tez mialem, zreszta tak samo jak mese :D

No ale co by nie mowic, dobry 5150 nie jest zly. Zajebisty wzmak.


A mnie kurde GASuje na PRSa CU22/24 z gryfem wide thin w kolorze whale blue lub jakims szarym. Ale chyba nie spelnie tego GASu przez najblizsze miesiace, bo cyrki sie dzieja przez dolara :/
No pain No gain !

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #396 05 Lut, 2009, 23:25:26 »
Cyrki to się dzieją przez Euro i Złotówkę. Dolar stoi w miejscu
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #397 06 Lut, 2009, 07:49:31 »
Taa. Pewnie, że stoi w miejscu - przez 3 miesiące 80% w górę ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #398 06 Lut, 2009, 08:07:46 »
Taa. Pewnie, że stoi w miejscu - przez 3 miesiące 80% w górę ;)

ale już się cyrki nie dzieją z nim (ew.działy) :P. Za to ojro i złotówka mnie ewidentnie wkurwia, możliwe że w rebulisien czesken i u nas zapowiada się długoletni kryzys i tanie zakupy **** strzeli :/
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #399 06 Lut, 2009, 08:41:16 »
To nie chodzi o żadną inna walutę, a jedynie o złotówkę. To ona jest bardzo słaba i coraz słabsza. Bardzo możliwe, że to wynika jedynie ze spekulacji grupy bardzo wpływowych ludzi. Z resztą te głosy pojawiają siębardzo często. A to znaczy, że ktoś zbił na tym olbrzymie majątki. To nie chodzi o nas, którzy liczymy każdą złotówkę, ale ludzi obracających dziesiątkami milionów. Pozwoliło im to na wzbogacenie się o kilkadziesiąt procent w kilka miesięcy.
Wydaje mi się, że słaby złoty jest sztucznie napompowany (tak jak i mocny złoty był jeszcze niedawno i wtedy był dla nas raj). Patrząc po tendencjach i możliwościach szybkich zmian kursów walut, to wiele jest teraz możliwe. Jednak niedługo powinno się wszystko ustabilizować i wrócić do wartości średnich (czyli takich sprzed 1.5-2 lata). Nie będzie to najkorzystniejsze, ale nie będzie tragedii.
Poza tym Polska jest niejako obok tego całego kryzysu i dostajemy po tyłeczku dlatego, że obcy kapitał się wycofuje. Nie sprzedajemy swoich rzeczy jakoś drastycznie mniej.
Koniec offtopa. Wszyscy liczymy, że norma wróci jutro, a pojutrze ceny walut będą takie jak 3 miechy temu ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.