Autor Wątek: Aktualny G.A.S.  (Przeczytany 2500881 razy)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7950 16 Sty, 2013, 15:16:32 »
Sylkis, Ty chyba z innego świata jesteś.
Pomijam kwestię doki vs. nauszniki, bo to kwestia osobista. Ja wolę doki wszędzie poza domem, a czasem nawet w domu używam.
Ale jeśli sugerujesz, że ktoś w dokach i zwykłej czapce wygląda bardziej pizdowato niż gość z nausznikami na głowie to dude...
Jeszcze jak gość jest metalem i paraduje w nausznikach po mieście wykonując te swoje niezgrabne ruchy do muzyki, to już bardziej pizdowato wyglądać się nie da :D
« Ostatnia zmiana: 16 Sty, 2013, 15:22:42 wysłana przez purpleman »
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7951 16 Sty, 2013, 15:25:51 »
Mnie dokanałówki z wyglądu kojarzą się z pchełkami, które to właśnie są dziecinne, jeśli w ogóle już próbować kombinować w tym kierunku ;)

Ogólnie to szukacie dziury w całym jak dla mnie - trzeba po prostu pamiętać, że nauszne nausznym nierówne i dobrać odpowiednio model do danego zastosowania. Sam się o tym dotkliwie przekonałem próbując przez pół roku nosić na codzień słuchawki na miasto się nie nadające (SL 662), dlatego teraz inwestuję w drugą parę typowo mobilną (SL 661), bo jak wcześniej X lat nosiłem Sennki HD202 to nie przypominam sobie jakiejkolwiek sytuacji, gdy one mi przeszkadzały. No w liceum na WF je ściągałem, ew. jak na jaki egzamin się w galowo szło, to już w budynku było je schować do torby i tyle.


Ed @purpl
nie ma nic bardziej pizdowatego, niż skarpeta na głowie, nie ważne, czy z dokami, czy nie ;) natomiast nie widzę nic pizdowatego w noszeniu normalnych słuchawek przez metalucha, a wręcz lans ;)


kurwa, forum mi się jebie.
« Ostatnia zmiana: 16 Sty, 2013, 15:36:02 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7952 16 Sty, 2013, 15:33:10 »
masz marynarkę z kapturem?
Chodzę w marynarce, więc nie mam kaptura;)


Marynarka już wyklucza niewyglądanie jak pizda :) no ale pod marynarkę można coś normalnego założyć.
:facepalm:

bandit112

  • Gość
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7953 16 Sty, 2013, 15:43:37 »
Mnie dokanałówki z wyglądu kojarzą się z pchełkami, które to właśnie są dziecinne, jeśli w ogóle już próbować kombinować w tym kierunku ;)

Nie no, dokanałówek nawet nie widać, włosy wszystko zasłaniają, nawet kable. A jak się załatwia ważniejsze sprawy na mieście, to przy wejściu do urzędu, sklepu czy innego tego typu miejsca słuchafony się zwija i nie ma śladu. I tak wszystko zależy od człowieka. Komuś to nie przeszkadza, ja na przykład bym się czuł z tym głupio na głowie na mieście :D

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7954 16 Sty, 2013, 16:59:02 »
Jak już mówiłem, X lat laziłem ze słuchawkami na szyji niemalże wszędzie poza domem (w tym i do urzędów) i nie było problemu. A wręcz zawsze lubiłem nosić słuchawki na szyi, jest to swoisty element imidżu, prawie, że ozdoba :D

Co do kwestii modowych, bo tu się szykuje powoli idiotyczna gadka ;) o gustach się nie rozmawia. Opieszę tylko, co ja myślę:
- z marynarek uznaję co najwyżej jeansowe/denimowe/chujjaktozwał, a te nie wykluczają cienkiej bluzy/longsleev'a z kapturem pod spodem. Wszelkie inne marynarki, ze sztruksowymi (rzyg) i garniturowymi (w kombinacji z czymkolwiek, co nie jest garniturem - bo ni w pięść, ni w dupę) na czele, to wiocha po całości na maxa.
- sam w lato noszę t-shirty (pogoda nie wymaga okrycia głowy), na wiosnę/jesień longsleev'a+nań t-shirt (pogoda nadal nie wymaga okrycia głowy, jeśli masz prawdziwe słuchawki ;) ), w zimę bluza z kapturem+nań t-shirt. Każda opcja w połączeniu ze skórzaną kurtką na dworze, czyli nauszne słuchawki nichuja nie mają szans nie pasować lub przeszkadzać.

W kwestii co wygląda pizdowato to w sumie to co kto lubi ;) tylko nie pierdolcie, że się nie da, bo od strony praktycznej nauszne>doki all the way ;)
Chyba, że jesteś na wykładzie i musisz się kitrać :D
« Ostatnia zmiana: 16 Sty, 2013, 17:03:56 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7955 16 Sty, 2013, 17:47:45 »
To tak jeszcze odnosząc się do kwestii modowych, do wszystkiego się dorasta. Z reguły;) Nie ma co flejma robić o modę, chociaż czasem o  :facepalm: się prosi. Chociaż! Z drugiej strony, po chwili zastanowienia, może bym się nawet zgodził, bo nie jestem fanem sztruksowych marynarek, wręcz przeciwnie, a garniturowe to do garnituru, ale wierz mi, że nie zawsze można ubrać pod sportową marynarkę bluzę z kapturem:) I w sumie o to mi chodziło. Pracuję w takim miejscu, gdzie mimo że nie muszę pod krawatem pomykać bez powodu, to nie ma opcji żeby ubrać się "do słuchawek nausznych". Także peace;)

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7956 16 Sty, 2013, 18:02:38 »

Offline Olcha

  • Gaduła
  • Wiadomości: 269
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7957 16 Sty, 2013, 18:31:18 »
Właśnie się dowiedziałem że jestem dziecinny + nie mam stylu = nie umiem wyglądać.
 W ogóle jestem pizdą i idiotą bo noszę skarpetę na głowie i dokanałówki ;P
    A i teraz wiem jeszcze że zakładając na głowę jakąkolwiek czapkę jestę kmiotem i wsią.
 
* Na pewno wezmę sobie to do serca  :lambanan:

* Nie szukamy dziury w całym, tylko właśnie większa część forum została zmieszana z gównem, bo nosi coś innego niż nauszniki ...

 A prawda jest taka że gdyby nie gimbusiarska moda to tylko nieliczni nosiliby je poza domem.

 Woła to wszystko o pomstę do nieba.. ale... Peace ;P

bandit112

  • Gość
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7958 16 Sty, 2013, 18:38:43 »
Właśnie się dowiedziałem że jestem dziecinny + nie mam stylu = nie umiem wyglądać.
 W ogóle jestem pizdą i idiotą bo noszę skarpetę na głowie i dokanałówki ;P
    A i teraz wiem jeszcze że zakładając na głowę jakąkolwiek czapkę jestę kmiotem i wsią.
 
* Na pewno wezmę sobie to do serca  :lambanan:

* Nie szukamy dziury w całym, tylko właśnie większa część forum została zmieszana z gównem, bo nosi coś innego niż nauszniki ...

 A prawda jest taka że gdyby nie gimbusiarska moda to tylko nieliczni nosiliby je poza domem.

 Woła to wszystko o pomstę do nieba.. ale... Peace ;P

o kurwa co za pedał! :D nie odzywamy się z nim! :D

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7959 16 Sty, 2013, 18:58:23 »
No, tośmy się Olcha dogadali:) Ale! Noszę marynarki do jeansów, wprawdzie nie garniturowe, ale wychodzi na to żem wieśniak ;)

Spoiler

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7960 16 Sty, 2013, 20:46:49 »


Dzisiaj grałem... ŁoBożeJakToFajnieGr a ;)
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7961 16 Sty, 2013, 21:30:43 »
Kurwa, sami zaczynają, a później się zgrywają wiktymizowanych :D

Poza tym, kurwa, więcej dystansu (tak wiem, zaraz wkleicie ten głupi obrazek i chuj z tym). :D

BTW, co to kurwa jest "sportowa marynarka"? :D W google grafika mi znajduje tylko takie, co wyglądają gajerowato. Nigdy się nie przemogę do tej "gimbusiarskiej", pop-punkowej mody ma łączenie marynarek z jeansami, czy czymś na tym poziomie ;)

No i tego, wciąż nie widzę tego jakie ciuchy nie pod krawatem wykluczają nauszne słuchawki... brak kaptura wcale im nie przeszkadza :D

P.S. nosiłem nauszne "jeszcze zanim to było modne", a przynajmniej dopiero zaczynało :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7962 16 Sty, 2013, 22:36:43 »
Kurwa, sami zaczynają, a później się zgrywają wiktymizowanych :D

Poza tym, kurwa, więcej dystansu (tak wiem, zaraz wkleicie ten głupi obrazek i chuj z tym). :D

BTW, co to kurwa jest "sportowa marynarka"? :D W google grafika mi znajduje tylko takie, co wyglądają gajerowato. Nigdy się nie przemogę do tej "gimbusiarskiej", pop-punkowej mody ma łączenie marynarek z jeansami, czy czymś na tym poziomie ;)

No i tego, wciąż nie widzę tego jakie ciuchy nie pod krawatem wykluczają nauszne słuchawki... brak kaptura wcale im nie przeszkadza :D

P.S. nosiłem nauszne "jeszcze zanim to było modne", a przynajmniej dopiero zaczynało :D
Tak sylkis, jesteś jebnięty.
Ssiecie.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7963 16 Sty, 2013, 22:43:38 »
:*
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7964 16 Sty, 2013, 23:17:03 »
sylkis, a słyszałeś kiedyś o czymś takim jak "smart casual" i "casual friday"?
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7965 16 Sty, 2013, 23:27:55 »
Pedały. Prawdziwy facet puszcza muzykę z telefonu przez wbudowany głośniczek. Tak oto zakończyłem bezsensowną dyskusję!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7966 16 Sty, 2013, 23:41:38 »
Pedały. Prawdziwy facet puszcza muzykę z telefonu przez wbudowany głośniczek.

A ja do dzis sądziłem, że "reprezentujący biedę" fani polskiego hh po prostu demonstrują, że ich nie stać na słuchawki
4string

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7967 16 Sty, 2013, 23:44:09 »
miałem takiego washburna wi66, sprzedawałem nikt nie chciał
Spoiler

mam okrutny gas na 7 strun i 27 cali
ltd sct

albo jakiś dachowiec 
« Ostatnia zmiana: 16 Sty, 2013, 23:45:40 wysłana przez oz »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7968 17 Sty, 2013, 00:49:04 »
sylkis, a słyszałeś kiedyś o czymś takim jak "smart casual" i "casual friday"?
W różny sposób można to realizować.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7969 17 Sty, 2013, 09:01:20 »
Cytuj
BTW, co to kurwa jest "sportowa marynarka"?  W google grafika mi znajduje tylko takie, co wyglądają gajerowato. Nigdy się nie przemogę do tej "gimbusiarskiej", pop-punkowej mody ma łączenie marynarek z jeansami, czy czymś na tym poziomie

Hm, ja tak robiłem zanim powstał taki nowotwór jak "gimnazjum", i robię do tej pory... co prawda dżinsy muszą być "na poziomie" (nie tyle markowe, co po prostu bardziej eleganckie niż typowe "wycieruchy"), a jak nie to mogą być sztruksy, ale fakt faktem - ŻADNYCH gaci od garnituru.

PS. W temacie słuchawek - tylko douszne, nauszników to nawet nie ma jak "w podróży" schować.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7970 17 Sty, 2013, 09:50:35 »
Połączenie jeansy+marynarka to dla mnie coś okropnego i niezrozumiałego, choć już przywykłem do widoku tak ubranych kolesi. Ogólnie mieszanie stylów eleganckiego z casualowym jest dla mnie czymś okropnym i niezrozumiałym (z wyjątkiem połączenia jeansy+koszula, ono w niektórych sytuacjach jest spoko). A sztruks pod dowolną postacią i w dowolnym połączeniu jest dla mnie przea-absolutnie-obrzydliwy zarówno z wyglądu, jak i w dotyku ;) No ale to ja.

Ale dość już o tym, wiedziałem, że jak zacznie się o tym gadka, to będzie shitstorm. I swoją drogą chciałbym zauważyć, że nie ja zacząłem, a jak już wyraziłem moje... radykalne ;) poglądy, to też niektóre wypowiedzi 'drugiej strony' mógłbym uznać za obrażliwe, tylko ja nie łapię butthurta od takich rzeczy ;)

Ja nie wiem co wy macie za problemy z chowaniem tych słuchawek, zwłaszcza w podróży, gdy ma się zawsze jakąś torbę/teczkę/plecak/cokolwiek ;) naprawdę wymyślacie w tej kwestii co najmniej tak samo, jak ja wybrzydzam w ciuchach i pół-żartem-pół-serio hejtuję niektóre 'style'.
« Ostatnia zmiana: 17 Sty, 2013, 11:06:06 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7971 17 Sty, 2013, 10:36:57 »
sylkis, a marynarka z legginsami?



"Pamiętajcie dzieci - nie ma czegoś takiego jak homoseksualiści.

Są tylko pedały."
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7972 17 Sty, 2013, 11:02:00 »
Myslalem, zem wyleczony, a to tylko GAS lekko przysnal ;)

Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline Bloody As Hell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 78
  • Stejki! ♥
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7973 17 Sty, 2013, 12:07:32 »
Myslalem, zem wyleczony, a to tylko GAS lekko przysnal ;)

A mi się kurwa właśnie włączył...

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7974 17 Sty, 2013, 14:31:04 »
Widze, że przeanalizowali to, że nie każdemu pasuje wygląd radzieckiego radioodbiornika. :D Fajne, fajne, me gusta. Ale nawet za 50 lat mnie na to stać nie będzie. A wtedy to już gitary będą same grać w Stereo.