Autor Wątek: Teleiphonik :)))  (Przeczytany 8671 razy)

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Teleiphonik :)))
« 07 Sie, 2008, 14:53:43 »

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #1 07 Sie, 2008, 15:33:13 »
o jaaaa. Chce go. :)
Ale z tym orange to niezla sciema, bo ten link, który podany jest w artykule nie chodzi.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #2 07 Sie, 2008, 15:38:32 »
a ja nie chce :) mam ipoda i mam staruska nokie, jestem mega szczesliwy...

Offline karaś

  • Gaduła
  • Wiadomości: 165
    • http://laggyluk.com
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #3 07 Sie, 2008, 15:45:51 »
mamy iphona w pracy na stanie i muszę powiedzieć że jest grubo przereklamowany. system zajebiście wygląda z tymi animacjami itd ale poza tym ma sporo braków w sofcie. np ma fajna przegladarke ale nie obsluguje flasha, ma aparat ale sie nie da  nim filmow krecic, nie obsluguje mmsow itp. fajna zabawka ale w obecnej postaci nie polecam :P chyba ze ta wersja 3g ma wiecej ficzerow bo mamy stara jakas

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #4 07 Sie, 2008, 15:50:23 »
Ja mam od dzwonienia i esemesów starą Nokię po Mamie.
Od internetu zajebisty niemobilny pecet.
Od muzyki w domu odtwarzacz, a na zewnątrz Creative`a.
Żyję i nie marudzę.

Zabawka fajna. Ja będę na jej etapie za jakieś 3 lata ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #5 07 Sie, 2008, 16:00:11 »
Ze mną jest ten kłopot, że strasznie lubie takie gadżety. Też mam iPODa i jedyne co mnie w iPhonie nie przekonuje to 16GB. Nie mogli zrobić 32 tak jak Toucha... Kurwa... Samej muzy, której słucham mam 17GB, do tego oprogramowanie, a jakaś rezerwa tez by się przydała. Fuuu... Więc sobie go nie kupie. O!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #6 07 Sie, 2008, 17:20:35 »
Ze mną jest ten kłopot, że strasznie lubie takie gadżety. Też mam iPODa i jedyne co mnie w iPhonie nie przekonuje to 16GB. Nie mogli zrobić 32 tak jak Toucha... Kurwa... Samej muzy, której słucham mam 17GB, do tego oprogramowanie, a jakaś rezerwa tez by się przydała. Fuuu... Więc sobie go nie kupie. O!

men, mialem ipoda video 40gb i sie rozjebal po tygodniu, nie trzymal baterii, zawiechy lapal, wymienilem go na nano 4gb i zero zalu. Jak zrobia takie zabawki z pamiecia flash, to spoko, teraz, wole raz na tydzien zmieniac playliste

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #7 07 Sie, 2008, 18:08:29 »
jest zabawka z pamięcią flash. iPod Touch 16 i 32GB.
Ja mam klasycznego iPoda 5 generacji 30GB i na razie mi starcza, nie wiesza się ani nic z tych rzeczy. Nie zamieniłbym go na classic'a, chociaz sa wersje 80 i 160GB, bo są sporo grubsze i cięższe.

aha, zeby nie było. Jeszcze nie ochujałem, żeby kupować sobie odtwarzacz za 1000zł. Swojego iPODa wygrałem na ol-chemie i jestem zadowolony. :)
« Ostatnia zmiana: 07 Sie, 2008, 18:10:15 wysłana przez el-biczel »

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #8 07 Sie, 2008, 18:11:24 »
ciezar i gabaryty tez sa dla mnie wyznacznikiem... dopoki sie moj nie zesra, to nie mam go zamiaru zmieniac. Ale jak juz wyzionie ducha, to tylko ipod, mimo, ze mowi sie, ze stosunek cena/wyposazenie ssie

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #9 07 Sie, 2008, 18:45:01 »
a mnie ani iPhone ani iPod Touch nie ciesza bo nie lubie macac po ekranie na ktory patrze a po 2min nic nie widac bo same odciski palcow sa na nim

mialem starego clasica z 3serii a teraz nano kwadraciaka i nie mialem nigdy z nimi problemow. podobnie z moimi 3 macami. ludzie narzekaja na produkty appla a ja jestem z nich o wiele bardziej zadowolony niz z wszystkich innych konkurencyjnych. zero zawiech, nic nie popsulem, baterie trzymaly
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #10 07 Sie, 2008, 19:29:41 »
bo sądzę, że ludzie, którzy narzekają na apple, albo po prostu nigdy nie mieli z ich produktami nic wspólnego, albo ograniczają swój kontakt do iPoda podłączonego do zawirusowanego PCeta.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #11 07 Sie, 2008, 19:33:00 »
moze

ja tam w PC juz zjaralem plyte glowna, 3 zasilacze 400W, procka, monitor, wysralem 2 baterie i 2 zasilacze

w macu

nic
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #12 07 Sie, 2008, 19:59:33 »
Ale za to, że się nie sra sie płaci.
Dla jednych lepiej zainwestować w maca i się nie martwić za bardzo, a dla innych kupić peceta i jak coś nie gra, to władować nowe części.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #13 07 Sie, 2008, 20:26:45 »
najnowsze nano sux ;P 2giej generacji miał fajniejszy kształt... I większy touch pad!! a po co komu jakiś tam workflow i filmy :/ powinni to zostawić dla video i classic... czy jakie tam teraz są :D wymienił ipoda na PUpy ;) trochę mi jednak brakuje muzy na co dzień... Trochę kusi touch z dużym wyświetlaczem ;) Na zdjęcia by mi się przydało ;P
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #14 08 Sie, 2008, 07:42:13 »
takiej samej wielkosci ma kolko :P
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline karaś

  • Gaduła
  • Wiadomości: 165
    • http://laggyluk.com
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #15 08 Sie, 2008, 08:07:33 »
mialem starego clasica z 3serii a teraz nano kwadraciaka i nie mialem nigdy z nimi problemow. podobnie z moimi 3 macami. ludzie narzekaja na produkty appla a ja jestem z nich o wiele bardziej zadowolony niz z wszystkich innych konkurencyjnych. zero zawiech, nic nie popsulem, baterie trzymaly
udalo mi sie wywalic safari pare razy na tym iphonie ;p jeszcze jeden maly minusik to ze sie nie da na nim grac sensownie z braku klawiatury...
za to filmy wygladaja na nim calkiem calkiem bo ekran spory

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #16 08 Sie, 2008, 11:42:46 »
po doświadczeniach z iPodem Touchem, którego jestem dumnym właścicielem, chętnie nowego iPhona bym zmacał. Co prawda boję się, że tak jak w poprzednim funkcje telefonu mogą lekko kuleć...
minimum respect!

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #17 08 Sie, 2008, 13:10:14 »
takiej samej wielkosci ma kolko :P

Meeeen... 2g miałem a 3g macałem... w dodatku miałem okazję trzymać dwa na raz :D




Różnica wydaje się być mała... ale jest duża ^^ i to się czuje wyraźnie jak się przesiada ze starszej wersji... poza tym 'body' jest niewygodne takie ;P
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #18 08 Sie, 2008, 15:51:36 »
zajebista sprawa, ale zastanawia mnie caly czas na ile to jest fajne po odliczeniu bajerow typu nawigacja paluchami itd. musialbym do reki wziac gnoja kiedys.

natomiast jestem szczesliwym posiadaczem starego IPoda Shuffle + dedykowane sluchawki (nie Apple), i lepiej byc nie moze. brak wyswietlacza = bateria starcza na tygodnie sluchania, 1gb nudzi sie dopiero po kilkunastu dniach ;) a obsluga zajebiscie banalna. sluchaweczki tez graja zajebiscie, bo te co byly w komplecie po tygodniu zdechly.

jedyne co mnie absolutnie wkurwia to ITunes. dramatycznie zwalnia kompa, sam sobie ze soba nie daje rady. sa jakies alternatywy dla tego szajsu?
Łe tej.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #19 08 Sie, 2008, 16:01:50 »
Mi sluchawki zdechly po 6miesiacach, teraz mam audio-technica, polotwarte i az mozg wibruje. Alternatywy nie znam, ale chetnie poznam

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #21 08 Sie, 2008, 17:18:36 »
Różnica wydaje się być mała... ale jest duża ^^ i to się czuje wyraźnie jak się przesiada ze starszej wersji... poza tym 'body' jest niewygodne takie ;P

ja tam roznicy nie widze i wydaje mi sie ze to jest robione na tym samym wheelu nawet jesli chodzi o czesci

nie wygodne?? moze na Twoje damskie lapki. ja tam wole ogladac sobie koncert jadac w pociagu niz trzymac linijke :P
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #22 08 Sie, 2008, 19:59:28 »
Gadżeciarz ;P Mi tam muzyka starcza :) I nie jest robione z tych samych części i jest cieńsze :D Nie kłuć się :P

Cytuj
nie wygodne?? moze na Twoje damskie lapki.

No u Ciebie to wszystko inaczej leży ^^
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #23 18 Sie, 2008, 09:09:50 »
http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_iPod_managers do wyboru do koloru ;)

nic nie ma o wsparciu różnych iPodów, a wiem, że jest z tym problem - szczególnie z Touchem
minimum respect!

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Teleiphonik :)))
« Odpowiedź #24 18 Sie, 2008, 09:42:15 »
http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_iPod_managers do wyboru do koloru ;)

nic nie ma o wsparciu różnych iPodów, a wiem, że jest z tym problem - szczególnie z Touchem

Nikt nie mówił, że znalezienie dobrej alternatywy będzie łatwe, nie mam iPODa więc nie potestuje, dałem tylko linka na początek poszukiwań.