Autor Wątek: Randall vs Randall vs ??? - help me  (Przeczytany 3690 razy)

Offline davidsantana27

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Randall vs Randall vs ??? - help me
« 21 Lis, 2012, 09:07:00 »
Witam, jak w temacie, zmieniamy z zespołem salkę i muszę mieć coś dużego co się nada na próby. Muza to szeroko pojęty metalcore/melodeath, także głównie liczy się kanał przesterowany. W oko wpadły mi dwie opcje, oba Randalle (lubię w miarę ich sound, no i wolałbym z budżetem nie szaleć, nowe wiosło niedawno dokupiłem).

opcja 1 - coś takiego http://tablica.pl/oferta/head-randall-rh-100-g2-ID1tZGL.html - plusem jest, że mam dość blisko, paka jest na jakichś 100 watowych celestionach, jestem w trakcie ustalania na jakich.

opcja 2 - http://allegro.pl/wzmacniacz-randall-kh120-i2810127904.html - niby fajnie, że ma 412, a nie 212, ale nie lubię Hametta :D

Doradzcie pany co brać, ewentualnie jakieś inne opcje, więcej niż 1200-1300 nie chcę wydawać i nie wydam, no chyba że będzie to jakaś mega okazja. Dzięki i pozdro!

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Koniecznie musi być zestaw head + paka?

Offline davidsantana27

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Koniecznie nie, jakas chujowa pake everpleja tam mam, a masz jakis ciekawy pomysl?

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Tak, Randall RH50TC  ;)

Offline davidsantana27

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
az taki mega jest? jak bym bral samego heada, to myslalem bardziej o bugerze 6260

Offline Badyl81

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
  • Octy chlory
Może Kisel Fifty + jakiś TS. Ja tak mam i przebija się jak najbardziej :) Chyba, że lampy nie chcesz.

EDIT: Widzę, że o Burgerze wspominasz, czyli lampiak wchodzi w grę.

Offline adr89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
Daj spokój z tymni Randallami, kiedyś miałem i czystu złoty bym za to nie dał. W tej cenie Bugera.

Offline Br-Owca

  • Gaduła
  • Wiadomości: 340
oba te Randalle starcza ci na próby - jezeli masz paczke to przeznacz kase na heada - np na tą bugerę, jezeli gracie ciezkie geste rify tranzystor sie nie nada bedzie tylko buczeć w ogólnym mixie

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
az taki mega jest? jak bym bral samego heada, to myslalem bardziej o bugerze 6260
Czy mega...? Trudno powiedzieć. Na pewno lepszy od tych dwóch co wymieniłeś... no i "Randall"  ;)

Offline adr89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
Te Randalle (mówię o g2/g3, na rh50 nie grałem) były W MIARĘ fajne 10 lat temu jak nie było jeszcze Bugery, Jet City itp i o kupnie sensownego wzmaka za 1,5k mozna było pomarzyć.  Teraz to na oko ze trzy klasy niżej od wymienionych przeze mnie marek. Chociaż oczywiście na wszystkim idzie jakiś sound ukręcić, Frontside kiedyś grał (nie wiem jak teraz) na tych g3 i na zywo im to w miarę hulało.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Frontside kiedyś grał (nie wiem jak teraz) na tych g3 i na zywo im to w miarę hulało.

Dodajmy, że używali go jako końcówki mocy z tego co kiedyś podpytałem ;)

W tej cenie brał bym Bugera 6260 lub szukał okazji z kręgu Polskich manufaktur, co do Kisla, temat był tu nie raz poruszany, loteria, możesz trafić na spoko egzemplarz, ale możesz trafić na kupę, a kupy nikt nie rusza.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline davidsantana27

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Dzieki za pomoc, wybiliscie mi z glowy glupoty, chyba wezme 6260 i na razie bede gral pod paczka everpleja o niewiadomej mocy i imp :D

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Tę impedancję lepiej sprawdź, bo szkoda rozwalić wzmaka ;)
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline davidsantana27

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Wiem wiem, postaram sie jakos ustalic :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
3388 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sty, 2010, 12:17:32
wysłana przez TripleXXX
2 Odpowiedzi
2512 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Kwi, 2009, 14:05:42
wysłana przez maślak
57 Odpowiedzi
22124 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sie, 2009, 20:38:08
wysłana przez Drevniak
7 Odpowiedzi
6954 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Mar, 2010, 21:39:14
wysłana przez Rock
6 Odpowiedzi
3257 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sie, 2012, 11:09:13
wysłana przez grz_ost