Autor Wątek: Light Case, Kejsy z Allegro, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...  (Przeczytany 20295 razy)

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
http://allegro.pl/sklep/11934874_light-case  - czy ktoś coś wie o tej firmie, czy ktoś miał/ma któryś z jej produktów? Leci do mnie nowy headzik, z tych tańszych, niestety (stety? ;) ) i myślę o tym, żeby jakoś go zabezpieczyć. Nie ma jednak sensu wydawania 500-600 zł na case od Paco Cases albo innej znanej firmy, kiedy to prawie połowa ceny wzmacniacza który kupuje.

Tutaj mam case za 300 zł, pedalboard za 220zł.. Wszystkie te wyroby prezentują się solidnie, mają pozytywne komentarze, ale bardziej obchodzi mnie opinia ogarniętych ludzi z forum. Pozdr. 

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Miałem taki pedalboard. Rozpadł się podczas transportu do mnie kurierem. Nie kupuj, szukaj używek za to samo siano.
mniut i piah

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
Ua, to serio nie za dobrze. ._.

Offline bigbizkit

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
Mam od nich pedalboard do hd500 i jak narazie wszystko ok.  Sprawia wrażenie raczej solidnego, ale mam go dopiero niecały miesiąc więc jeszcze może nie przeszedł solidnego wpier***u.

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
mam od nich pedalboard , ale dołożyłem narożniki kulowe
mam go od lutego i spełnia swoje zadanie całkiem nieźle

właśnie toczę rozmowy przed zakupem następnego - większego i kątowego
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
Jeśli można spytać, to ile Cię kosztowało dodanie tych narożników i czy warto było? ;)

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
dopłata za narożniki - jakież 18 zł chyba
narożnik kulowe mają taką zaletę , że jak w coś jebniesz rogiem to się skrzynka obslizguje i idziesz dalej :D
zawsze się martwię, że jak w coś walnę to to połamię hehehehehe...

widziałem te za 500 zeta wykonane tak samo - jak nie gorzej ...
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
Ile osób, tyle opinii, ale chyba się zdecyduje, bo nie ma sensu kupować do Bugery 6262 case'a za 500 zł. ;) Albo do efektów z Thomanna pedalboardu za 500. ;) Dzięki za to info o narożnikach, dzięki za opinie i po zakupie się tu odezwę i porobie jakieś foteczky jak to wszystko wygląda i czy warto moim zdaniem. ;)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Ile osób, tyle opinii, ale chyba się zdecyduje, bo nie ma sensu kupować do Bugery 6262 case'a za 500 zł. ;) Albo do efektów z Thomanna pedalboardu za 500. ;) Dzięki za to info o narożnikach, dzięki za opinie i po zakupie się tu odezwę i porobie jakieś foteczky jak to wszystko wygląda i czy warto moim zdaniem. ;)

Ale bugere możesz puscic do ludzi i do kejsa za 500 wpakujesz sobie 5150
B ( o ) ( o ) B S

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
To te same wymiary? Gógel wskazuje, że

25.4 cm x 67.6 cm x 29.8 cm peavey
24.9 cm x 68.7 cm x 24.6 cm bugera

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
To jesli celujesz docelowo np w piwiego to zrób kejs taki żeby wszedł jeden i drugi. W przypadku bugery i 5150 wystarczy zrobić go szerszego o ten 1,1cm
B ( o ) ( o ) B S

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
No celuje, celuje, to jest tylko przejściówka. ;) Dzięki za dobre rady, muszę porozglądać się po cennikach różnych Paco, Darooo i innych Cases. Masz coś do polecenia?

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Był na forum spory temat o firmach robiących kejsy, poszukaj ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
To jesli celujesz docelowo np w piwiego to zrób kejs taki żeby wszedł jeden i drugi. W przypadku bugery i 5150 wystarczy zrobić go szerszego o ten 1,1cm

1 cm?? 5150 ma znacznie szerszą dupę niż reszta wzmaków.
Miałem kiedyś 333XL to była malutka przy 5150
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
To przeczytaj jeszcze raz uwaznie post Yakusa z 11:44 i potem mój. A potem się kilka chwil zastanów.

Wg wymiarów podanych wyżej Bugera jest na szerokość o 1.1cm większa niż 5150, w pozostałych wymiarach piwi przeważa. Jesli zatem zrobi kejs pod wymiary 5150 ale poszerzy go o ten 1.1cm to wejdzie mu bugera a jak ją sprzeda to wejdzie też piwi (bo pod jego wymiary był robiony kejs) i bedzie w środku ten zapas 1.1cm z bugery. Czy teraz jest jasne?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
mniut i piah

Offline sadowskyyy

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
Pierwszy post, a więc się witam serdecznie!

Co do Light Case to mam od nich pedalboard i ma kilka minusów. Jest wykonany na 4+ ale ze średniej jakości materiałów, rzepy w środku są naprawdę kiepskie i całe wyścielenie dna potrafi się odkleić. Niestety nie mam doświadczenia o casy na heady z tej firmy, ale spodziewam się, że jakoś wykonania będzie podobna. Tylko koniecznie zamki motylkowe, te zwykłe to są klamerki do bielizny.

Tak czy owak, trochę psioczę, ale w najbliższym tygodniu i tak zamawiam od nich nowy case na head. 319 zł przekonuje do najgorszych wyborów.

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Też posiadam ponad rok, tylko przy zamówieniu PEDAŁA brałem zamki motylkowe i narożniki kulkowe - nie duża różnica, ale przy zamkach strzał w 100 :) light case to ta tańsza wersja - standard nazywa się eagel case i mieszczą się w Gdyni 3-4 km za zajazdem z Kwiatkowskiego - kumple ma wersję light do BOSS-GT 10 wszystko ok tylko zamki teraz by zmieniał :) - jak kupowałem najlepsza oferta na rynku, teraz nie wiem - ja nie żałuję :) ps. zamawiałem też case na głowę ale już z KAKUS CASE genialny kontakt super jakość :)

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
zamawiałem też case na głowę ale już z KAKUS CASE genialny kontakt super jakość :)
No trzeba przyznać, że Rafał to świetny gość a kejsy Kakusa trzymają poziom, mam na mese od niego case i jest naprawdę ok, na drugą mam Barczaka i różnią się szczegółami wykończeniowymi które akurat dla mnie nie mają znaczenia większego.

Offline Ajbi7

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
  • I gave that pitch a vibrato. Pitches love vibrato.
a jak cenowo te Kakusy wyglądają?

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
ja mam lajt kejsa na piwiego i szału niema. tzn case robi robote, ale sklejka troche cienka, zamki beznadziejne.
chcialem wczoraj na case'ie postawic kolumne (212) i na niej head, to troche się bujało
napisałem też do nich maila o wycene case na kolumne, to od 12.12 nie odpisali ;)
i always go full retard

Offline Ajbi7

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
  • I gave that pitch a vibrato. Pitches love vibrato.
Mi odpisali po 15 minutach, też mniej więcej na początku grudnia.

A bujało Ci się, bo co, bo kejs krzywy?

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Mi odpisali po 15 minutach, też mniej więcej na początku grudnia.

A bujało Ci się, bo co, bo kejs krzywy?

bo sklejka sie uginała pod ciężarem
i always go full retard

Offline Ajbi7

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
  • I gave that pitch a vibrato. Pitches love vibrato.
No ale to jest raczej naturalne. Dostajesz to, za co płacisz. A płacisz u nich niewiele. To są delikatne kejsiwa, nie do samolota. Temu tanie.
« Ostatnia zmiana: 22 Gru, 2012, 17:58:49 wysłana przez Ajbi7 »

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
wiem, dostałem go razem z headem, ale jakbym miał zamawiać nowy to bym wybrał inną firmę ;)
i always go full retard

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
19543 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Maj, 2011, 19:54:01
wysłana przez aralez
22 Odpowiedzi
12848 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lip, 2011, 19:48:38
wysłana przez Vertigo
11 Odpowiedzi
6235 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Wrz, 2012, 14:24:36
wysłana przez Hapas
4 Odpowiedzi
2321 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2012, 19:03:44
wysłana przez Crank
8 Odpowiedzi
3106 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Sty, 2013, 00:13:08
wysłana przez admaxo