Autor Wątek: [NGD] Ibanez 7620 RB  (Przeczytany 7987 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
[NGD] Ibanez 7620 RB
« 25 Paź, 2012, 14:38:43 »
Nie lubię Ibanezów. Nigdy ich nie lubiłem i nigdy nie chciałem mieć. Pewnie dlatego do tej pory miałem je tylko cztery.
Tak bardzo jak ich nie lubię, tak bardzo ciężko mi się z kazdym z nich było rozstać, bo zawsze czyms mnie zaskakiwały.

Z kolegą Isurezem robiłem trejd za swojego S 1670 z myślą o sprzedaży. Jak tylko uzgodniliśmy szczegóły, postanowiłem wystawić 7620 na giełdę, zanim ten do mnie dotarł. Robiłem to z pełna premedytacją, bo miałem świadomość, że jak dostanę go w swoje łapy to zmienię zdanie. Niestety sprzęt który mi zaoferowano w zamian nie spełnił moich oczekiwań więc nie udało mi się sprzedać wiosła jeszcze zanim do mnie dotarło.

Pierwsze co mnie oczarowało po otworzeniu kartonu to kolor. Nie lubię niebieskich gitar, jednak ten odcień spodobał mi się strasznie, na żywo wyglada o niebo lepiej niż na zdjęciach. Obawiałem sie też mostu, bo nie przepadam za ruchomymi na nożach, zdecydowanie bardziej lubie mosty w stylu ZR czy Kahlera. Jednak i tu do niczego sie nie przyczepie, most fajnie lezy pod ręką. Sprawnej wajchy do niego jeszcze nie mam, ale mam nadzieje że to się zmieni na dniach :)

Bałem sie też gryfu i ogólnego feelu, bo zdecydowanie znaczeni bardziej jestem Schecter niż Ibby. I nie ma tragedii, wiosło trzyma sie wygodnie.

Wyjdzie zaraz że w tej gitarze obawiałem się wszystkiego, ale co tam, jedziemy dalej. Obawiałem sie też drewna, bo nie przepadam za lipą i palisandrem. Jesion i mahoń to drewna, które uwielbiam i które miałem we wszystkich swoich gitarach. Lipa nie gada z dechy na sucho tak fajnie, ale kto używa elektryka do gry na sucho?

Ostatnia kwestia to pickupy. Nie lubię DiMarzio i szczerze wolałbym jakiekolwiek SD albo BKP, jednak dam im szansę. Co prawda póki co mnie nie powaliły, ale ograłem na szybko na 15W pierdziawce więc nie ma się co dziwić.

Pomimo tego, ze ta gitara reprezentuje wszystko czego starałem sie unikać (kolor, kształt, skala, drewno, pickupy) to jestem bardzo zadowolony z wymiany, bo gitara mi po prostu bardzo lezy (kurwi flazoletami nawet na 15W marshallu), nawet przez moment miałem pomysł żeby ją zostawic a sprzedać Loomisa, ale z 2 strony kto powiedział że nie można mieć 3 fajnych gitar w domu do bedroom warrioringu.

Isurezowi dziękuję jeszcze raz za trejd, oby był z niego tak samo zadowolony jak ja :)

Foto dla formalnosci bo i tak wszyscy wiedza jak to wygląda ;)

B ( o ) ( o ) B S

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: [NGD] Ibanez 7620 RB
« Odpowiedź #1 25 Paź, 2012, 15:34:53 »
Gratuluję fajnego wiosła, a Isu zadowolony ;) Ogólnie na skajpaju było mniej więcej tak. "Ale zajebista, ojojoj, na lepszej nie grałem, zajebista, właśnie gram na niej" (fap, fap) :D Tak samo mówił i to tym 7620, jak go kupił :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Odp: [NGD] Ibanez 7620 RB
« Odpowiedź #2 25 Paź, 2012, 16:59:16 »
Gratki ;)
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline qqryq

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 98
Odp: [NGD] Ibanez 7620 RB
« Odpowiedź #3 25 Paź, 2012, 20:50:06 »
Gratki, całkiem ładna bestia :)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: [NGD] Ibanez 7620 RB
« Odpowiedź #4 25 Paź, 2012, 20:55:03 »
myślę że tu możemy zrobic osobna kategorię i stweirdzić że ładna jak na ibaneza :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Garf

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 19
Odp: [NGD] Ibanez 7620 RB
« Odpowiedź #5 25 Paź, 2012, 21:38:04 »
Gratuluję! Świetnie wygląda w takim kolorze! Sam mam taką tylko czerwoną i spisuje się wyśmienicie! :)

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 775
Odp: [NGD] Ibanez 7620 RB
« Odpowiedź #6 27 Paź, 2012, 18:42:59 »
Aż się prosi o kolorowe pickupy :D
Spoiler

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: [NGD] Ibanez 7620 RB
« Odpowiedź #7 27 Paź, 2012, 22:42:19 »
Bedzie miała ;) Chce ja sobie odpicować. Zamierzam:

Wymienic korpus na cos z drewna a nie gówna :D

Zrobić na na czarno z białą lamówką
Białe pickupy i knoby
pociemnic podstrunnicę
zrobic wokół gryfu i główki biała lamówkę

Ogólnie mierzę żeby wyglądała tak jak gitara w pasku z logo ss :) Bo czemu nie, czarnych gitar miałem dopiero 3 sztuki, a czarnych które mi sie podobały tylko jedną :D

Albo po prostu będe miał to w dupie i zacznę kurwa grać a nie pierdolić :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 775
Odp: [NGD] Ibanez 7620 RB
« Odpowiedź #8 27 Paź, 2012, 23:34:30 »
Tylko nie czarny... :D

Jestem wielkim wielbicielem kolorowych gitar z kolorowymi pickupami.
Jak byś do niej włożył różowe ( chyba siedziały w niej 2 właścicieli wcześniej ) to by było GREJT, albo niebieskie.
Dla mnie za dużo kombinacji z tym bindingiem i wgl.

BTW zajebiste wiosło :D

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: [NGD] Ibanez 7620 RB
« Odpowiedź #9 27 Paź, 2012, 23:56:49 »
Tylko nie czarny... :D

Jestem wielkim wielbicielem kolorowych gitar z kolorowymi pickupami.
Jak byś do niej włożył różowe ( chyba siedziały w niej 2 właścicieli wcześniej ) to by było GREJT, albo niebieskie.
Dla mnie za dużo kombinacji z tym bindingiem i wgl.

BTW zajebiste wiosło :D


To nie to wiosło ;) Ty mówisz o Lotharowym 7620. Ja mam swoja od Isureza i jestem jej 3 właścicielem, Isu przytargał ją z USA ;) Tak czy owak dla mnie z różowymi pupami wyglądała pokracznie. Juz prędzej założę set SH5 pod most i '59 pod gryf, obydwa białe

Też nie chce czarnej, ale czarna z białymi akcentami jest juz śliczna ;)
Kolorowe gitary lubie, ale jak mają transparentny lakier. Pozostałe to albo czarne albo białe ;) Tutaj nie ma co ryzykowac robienia transparentu, bo to lipa, więc nic ciekawego pod spodem nie znajdę, musiałbym robic nową dechę z mahonia albo jesiona
B ( o ) ( o ) B S

Offline Garf

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 19
Odp: [NGD] Ibanez 7620 RB
« Odpowiedź #10 15 Lis, 2012, 10:04:11 »
I jak tam? Podziałałeś już coś z gitarą? Chętnie bym zobaczył jakie modyfikacje wprowadziłeś. Jak co to zapodaj jakaś fotę!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: [NGD] Ibanez 7620 RB
« Odpowiedź #11 15 Lis, 2012, 10:41:19 »
Nic a nic, nie mam na to czasu. Prawdę mówiąc to od 2 tygodni jej nawet nie ruszyłem
B ( o ) ( o ) B S

Offline nhjm

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Odp: [NGD] Ibanez 7620 RB
« Odpowiedź #12 05 Gru, 2012, 13:48:22 »
    
Anyone that frequents SS.org has most likely seen this one, but I just thought I share it again with you guys.

I just got this one set-up properly (after the pics were taken)...and it's sweeeeeet.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: [NGD] Ibanez 7620 RB
« Odpowiedź #13 05 Gru, 2012, 14:02:26 »
Gratulacje :)

Duży sentyment do tego wiosła, miałem identyczny model w tym samym malowaniu jako jedna z moich pierwszych 7 strunówek. Pamiętam też jak pierwszy raz je zobaczyłem w Intertonie to mi kopara opadła. 

Niech Ci służy
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
Odp: [NGD] Ibanez 7620 RB
« Odpowiedź #14 05 Gru, 2012, 21:20:30 »
Jako nieukrywający tego fan Ibków, gratuluję i uważam że  :headbang: wiosło zajebiste. :headbang:
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
Odp: [NGD] Ibanez 7620 RB
« Odpowiedź #15 05 Gru, 2012, 21:31:36 »
Ech, brakuję mi tego wiosełka jak tak teraz na nie patrzę. :D RG i S robią mi najbardziej jeśli chodzi o  wszelkie gitary.

Lubię to!
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: [NGD] Ibanez 7620 RB
« Odpowiedź #16 05 Gru, 2012, 21:40:44 »
Mi eSki robią zdecydowanie bardziej. W sumie to nadal to wiosło reprezentuje sobą wszystko czego w wiosłach unikam, ale brzmi bardzo równo i jest bardzo wygodne, nie mam sie kompletnie do czego przyczepic w tych kwestiach. Choć subiektywnie Loomis mi lepiej brzmi i leży, ale zostawiam sobie obydwa. Tak czy inaczej jestem bardzo zadowolony z wymiany, zwłaszcza że Isurez równiez dalej jest zadowolony ze swojego nowego nabytku.
B ( o ) ( o ) B S

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Odp: [NGD] Ibanez 7620 RB
« Odpowiedź #17 05 Gru, 2012, 21:46:29 »
Ehh.. Mam podobnego, brakuje tylko gryfu  ;)
power to a being never dies

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
33 Odpowiedzi
10971 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lip, 2012, 17:12:24
wysłana przez niedziak
15 Odpowiedzi
5103 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2012, 14:57:55
wysłana przez Sebastian
13 Odpowiedzi
4945 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sty, 2015, 16:24:11
wysłana przez raster
34 Odpowiedzi
14142 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lut, 2015, 17:15:29
wysłana przez frost07
12 Odpowiedzi
4674 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Wrz, 2018, 21:54:57
wysłana przez Krzychu_krk