Autor Wątek: Seymour Duncan AHB-1 Blackouts Active Humbuckers  (Przeczytany 9900 razy)

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Mozna sobie zobaczyc jak to chodzi w video demo na linku poniżej
http://www.seymourduncan.com/products/electric/humbucker/cutting-edge/blackouts/
Sie.. sie.. sie..

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
lol, czy ten koleś musi wszystkie testy prowadzić?

Generalnie ładne, ale wole swojego Live Wire Metal
B ( o ) ( o ) B S

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
To jets ten pickup, o ktorym Cazares mowil z jednym z wywiadow ?

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Taa tylko ze Dino miał go w 7ce.

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Strasznie cienko i siarowato to brzmi... Nie znosze takiego jazgotu
wearehelp.bandcamp. com

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Straszna siara.... :o spodziewałem sie czegoś lepszego. Na albumie DH brzmi zajebiście :headbang: chociaż mogli w tym teście chujowo ustawic eq. Większość gitarzystów mysli, że jak odkręci bass i treble na wzmaku to będzie git.
power to a being never dies

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
wie ktoś czy jest, albo ma byc AHB-2 do siódemek?
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Wlasnie gadalem z szczesliwym uzytkownikiem BO do 7 na GG :D

Zapewne zaraz sie odezwie ;)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
nic nie powiem, dalej zbieram szczeke z podlogi :P
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline metal

  • Gaduła
  • Wiadomości: 337
Blackouty sa fantastyczne, tez byłem sceptyczny do chwili kiedy Ostry wpadł z nimi na probe, a wczesniej mial EMG. nie dostalem takiego szoku od chwili odkrycia Lawrenca XL500, sam juz zamówiłem te przystawy do mojego tygodniowego Loomisa.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ja nie pojmuje, co jest takiego w tych blackoutsach i dlaczego ona tak zwojowały rynek a nie zrobiły tego wcześniejsze SD - livewire...? Chodzi o cene?

Metal, nagrasz coś na nich jak je dostaniesz i zamontujesz? :>
B ( o ) ( o ) B S

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
wczoraj pisalem o tym harvowi

jak wyszly BO to smialem sie z ich reklamy gdzie wszyscy mowili to samo:

mniej szumow, wiecej dolu, wiecej gory... poprostu lepsze od konkurencji (w zamysle EMG)




wczoraj wykrecilem 707 z wiosla, wsadzilem BO, i moge o nich napisac:
"mniej szumow, wiecej dolu, wiecej gory"

czy sa lepsze to bym jednak uwazal, bo brzmia zupelnie inaczej, bede sie musial troche przyzwyczaic do nich.
jestem zadowolony z zakupu i z tego ze wymienilem EMG akurat w tej gitarze, ale nie znaczy to ze wymienie wszystie EMG na BO. Sa na tyle rozne, ze jesli lubi sie aktywne pickupy to warto miec i ten i tamten set w swoim arsenale bo roznica jest znaczna w brzmieniu.

na Live Wire nie gralem, ale one sa zupelnie innej konstrukcji i po pierwsze roznia sie sporo od BO i blizej im do EMG a po drugie nie ma ich w wersji do 7strunowki (nawet nie wiemczy mozna je zamowic przez SD Custom Shop)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Chętnie bym nabył, ale niestety na trzynestkę w najbliższym czasie nie ma co liczyć... :(
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
a jak BO w porownaniu do emg 81-7 ? (domyslam sie ze wiekszosc  porownywala z 707 ?)

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Właśnie zakupiłem set do 6-tki, w tym tygodniu zamontuję i przetestuję. Zdam wam relację, sam jestem cholernie ciekaw wrażeń :)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
:) fajosko... Ciekawy jestem czy sa tak samo wyrazne roznice pomiedzy 6cio, a 7kowymi odpowiednikami tak jak w setach EMG..

Offline metal

  • Gaduła
  • Wiadomości: 337
wg moich testow jezeli chodzi o 6tki to BO zdecydowanie bardziej mi sie podobaja od EMG81. Ale jezeli chodzi o 7mki to 707 vs BO daje prawie remis, z lekka przewaga 707 w ciekawszym charakterze w dolnym pasmie.
Oczywisty jest fakt ze 707 nie jest odpowiednikiem 81 ale takie sa moje doswiadceznia.

Tak BTW te aktywy swietnie smigaja na Mesie ale na moim savage aktywy nie gadaja najlepiej, Savage zdecydowanie bardziej trafi pasywy.

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Jestem po pierwszych testach, co prawda wczorajsze ciśnienie uniemożliwiło mi dokładnie przeanalizować wszystkie niuanse brzmieniowe. Wydaje mi się, że brzmią pełniej od EMG, wcale nie walą górą jak niektórzy twierdzą, mają ładne niskie pasmo. Bardzo ładnie brzmią w partiach solowych, jest niezły atak. Ogólnie wrażenia pozytywne, więcej napiszę po zagraniu kilku prób ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
8542 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sie, 2007, 18:44:03
wysłana przez nikt
4 Odpowiedzi
4516 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Mar, 2010, 15:16:38
wysłana przez sebasw
40 Odpowiedzi
16860 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2010, 23:21:40
wysłana przez pstry
29 Odpowiedzi
7498 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sie, 2012, 12:05:35
wysłana przez sify11
17 Odpowiedzi
5974 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Maj, 2013, 23:24:19
wysłana przez Ewolter