Autor Wątek: Line 6 Spider III 15W - problem.  (Przeczytany 5310 razy)

Offline ePeeL

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13
Line 6 Spider III 15W - problem.
« 29 Wrz, 2012, 15:21:31 »
Witam. Mam problem, a mianowicie od nie dawna jestem posiadaczem Line 6 Spider III 15W. Powiem szczerze że piec stał ok. 1,5 miesiąca na dworze, czyli deszcz, słońce itp. chyba wpłynęły na owe urządzenie ponieważ nie działa. Byłem u kolegi mojego taty i on powiedział że zepsuta jest końcówka mocy TDA2005. Wymieniliśmy ową końcówkę na TDA2003 bo właściciel serwisu powiedział że TDA2003 może być. Podłączyliśmy wszystko do innego głośnika niż w Spiderze bo nie braliśmy całego pieca tylko wzięliśmy samą cyfrówkę (ten panel - nie wiem jak on się profesjonalnie nazywa). Podłączyliśmy do innych głośników kablem od komputera bo ten się podobno nadaje i spaliło nam bezpiecznik. Czego mogła to być wina? Czy miał ktoś z was ten problem? Proszę o odpowiedź bo nie wiemy czy opłaca nam się jechać z tym do specjalisty? Proszę o szybką reakcję ponieważ jestem naprawdę "napalony" na grę na tym piecu.
Pozdrawiam.

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Myślę, że problem tkwi w byciu posiadaczem spidera.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline ePeeL

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13
Myślę, że problem tkwi w byciu posiadaczem spidera.
Co masz na myśli?

A co do odpowiedzi wiertary nie mam hajsu żeby kupić lampę bo spidera dostałem za frajer... Więc staramy się go teraz naprawić i się troszkę pobawić ale potrzebuję trochę waszej pomocy ;p
« Ostatnia zmiana: 30 Wrz, 2012, 09:50:35 wysłana przez ePeeL »

Offline LukasK

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Zanieś go do naprawy do jakiegoś serwisu RTV i tyle. Niby jak ktoś ma Ci pomóc nie widząc tego wzmaka ?

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Stwierdzam Wróbla bo Trolling  8)
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Elites

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 41
A mnie zastanawia to jakim cudem piec przez 1,5 miecha stał na dworze? Za karę czy co?

Co do naprawy to chyba właśnie serwis RTV może pomóc, z tym że zapytaj najpierw czy taka naprawa nie będzie droższa od tego pieca. Czasami panowie magicy elektronicy za wymianę jednego elementu mogą z laika zedrzeć sporą sumkę.

Offline ePeeL

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13
A mnie zastanawia to jakim cudem piec przez 1,5 miecha stał na dworze? Za karę czy co?

Co do naprawy to chyba właśnie serwis RTV może pomóc, z tym że zapytaj najpierw czy taka naprawa nie będzie droższa od tego pieca. Czasami panowie magicy elektronicy za wymianę jednego elementu mogą z laika zedrzeć sporą sumkę.

Powiem ci jak to się zaczeło. Kolega mojego taty który jest elektrykiem znalazł ten wzmak na śmietniku (wiem może to trochę dziwne ale kto by nie wziął Line 6 ze śmietnika). Dał go mojemu kuzynowi (który dopiero zaczyna przygodę jako elektryk) i powiedział mu: "Tam koncowka mocy jest do wymiany, jak skończysz daj go Pawłowi (czyli mi) bo on gra na gitarze". A że on ma słomiany zapał to piec stał na dworzu i zapomniany czekał aż ktoś go łaskawie naprawi. Więc mój ojciec się wkur... zdenerwował i zabrał mu ten sprzęt bo nie opłaca się aby stał on na dworzu i teraz szukamy odpowiedzi na pytanie czy jest on do naprawy i czy naprawa nie będziesz kosztować więcej niż nowy piec.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 03 Paź, 2012, 16:21:04 wysłana przez ePeeL »

Offline Elites

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 41
Skąd jesteś? Mógłbym polecić Ci elektronika z Giżycka, który na pewno poradziłby sobie z tym piecem... tylko pytanie jak daleko masz do Giżycka ;]

No chyba, że poza końcówką masz padnięty jakiś procesor to wtedy trzeba odnieść go tam gdzie został znaleziony, czyli na śmietnik ;p
« Ostatnia zmiana: 03 Paź, 2012, 21:40:59 wysłana przez Elites »

Offline ePeeL

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13
Jestem z Wejherowa to jest niedaleko Gdyni koło Gdańska, więc sądzę że nie dam rady do Giżycka. Masz może jakieś rady? Bo ja nie wiem jak to bedzie wyglądać. Myślisz że w razie nie naprawienia tego wzmaka mogę opchnąć sam głośnik? ;p

Offline Marc!n

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Akurat głośnik to jest najsłabszy element tego małego spidera, dopiero podpięty do jakiejś kolumny zaczyna to znośnie gadać

Offline Elites

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 41
To skoro masz niedaleko do Gdyni to może zadzwoń do Marka Gierszewskiego www.mgamp.com może on by coś poradził. Nie wiem czy bawi się w tranzystory ale ma pojecie o budowie wzmacniaczy. Spróbować nie zaszkodzi, najwyżej powie Ci, że trzeba to ustrojstwo wywalić i nie zawracać sobie tym głowy. Jest to bardzo sympatyczny człowiek więc nie bój się zadzwonić ;]

Offline ePeeL

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 13
Elites serdecznie dziękuje za pomoc ale mój tata już oddał piec do jakiegoś typa i teraz czekamy na odpowiedź :) Dzieki za poświęcony czas jakby coś się zmieniło to się odezwę :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
23268 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Mar, 2010, 21:59:43
wysłana przez bartolinho77
8 Odpowiedzi
6521 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sty, 2010, 20:34:41
wysłana przez terrormuzik
1 Odpowiedzi
3894 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2010, 19:43:02
wysłana przez DeathMaster
5 Odpowiedzi
4404 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Maj, 2010, 14:16:30
wysłana przez kubaa
16 Odpowiedzi
6241 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Kwi, 2012, 01:22:45
wysłana przez SolarisP