Autor Wątek: Engl powerball - stosowna paka  (Przeczytany 2236 razy)

Offline coen43

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
Engl powerball - stosowna paka
« 12 Wrz, 2012, 01:00:48 »
Witam, pierwszy post na forum, jakby co to w miarę możliwości proszę nie krzyczeć : :P

Ostatnio przywlokłem sobie w końcu do domu po wielkich bólach Engla Powerballa. Niestety teraz stoi bezczynnie, bo jak zwykle kiedy mam do wydania kupę kasy, 600 razy analizuję wszystkie opcje:] Powiem tak, ogrywałem go na różnych pakach, z tych godnych wymienienia to Orange, VHT i Mesa rectifier horizontal. Grałem jeszcze na Marshallu chyba z jakimiś G12, ale była jedna wielka siara i tragedia. Wszystko 2x12. Połączenie z Mesą wgniotło mnie w podłogę i najchętniej od razu taki zestaw bym sobie sprawił. Pojawił się jednak dosyć spory problem z kasą(zawsze w najgorszym z możliwych momentów) i stąd moje pytanie. Jest coś tańszego co da podobny efekt w postaci gniecenia narządów? Jak (chyba) wszyscy rozważałem w takim przypadku Harley Bentona, ale też jak większość boję się ich trochę ze względu na wykonanie. Kasę wyłożyć łatwo a potem może być lipa. Zastanawiałem się też nad polskimi paczkami Buzzaro, ale w ogóle nie orientuję się w ich cenach. Nie wie ktoś może ile trzeba wyłożyc na 2x12 z V30?

P.S Tak wiem że podobne tematy były już wałkowane, ale nie znalazłem jakoś satysfakcjonującej odpowiedzi, więc założyłem nowy.

Offline Elites

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 41
Odp: Engl powerball - stosowna paka
« Odpowiedź #1 12 Wrz, 2012, 07:31:13 »
Może napisz do buzzaro ( www.buzzarocabs.com ). Jego paczka 2x12 to dokładna kopia mesy wiec brzmi tak samo a kosztuje coś koło 1900zł. Jak za drogo to możesz jako przejściową pakę nabyć HB, która w swoim przedziale cenowym nie ma konkurentów.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Odp: Engl powerball - stosowna paka
« Odpowiedź #2 12 Wrz, 2012, 07:51:09 »
Może napisz do buzzaro ( www.buzzarocabs.com ). Jego paczka 2x12 to dokładna kopia mesy wiec brzmi tak samo a kosztuje coś koło 1900zł. Jak za drogo to możesz jako przejściową pakę nabyć HB, która w swoim przedziale cenowym nie ma konkurentów.

Paczka Radka nie jest dokładną kopią MESA, nawet nie jest zbliżona. To jego autorski projekt, zwyczajnie inny. Wiem, bo mam :] i szczerze polecam, sam używam w połączeniu z ENGL Savage 120 KT88, a w kapeli mam jeszcze połączenie tej paki z ENGL Fireball 60. Serio warto wydać kasę, w moim osobistym mniemaniu brzmi fajniej od... wszytskich 212 jakie słyszałem.

I jeszcze jedno, Buzzaro robi też "kopię" MESA Recto Horizontal, ale nie zawsze ma na stanie, i szczerze, to bardziej polecam jego "własną" pakę, niż nawet oryginalny MESA.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Elites

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 41
Odp: Engl powerball - stosowna paka
« Odpowiedź #3 12 Wrz, 2012, 09:41:22 »
No właśnie o tej kopii mesy recto mówiłem, kolega wyżej pisał że ogrywał mese i mu pasowała stąd ta podpowiedź, żeby uderzył do buzarro. Oczywiście buzzaro robi też autorskie paki ale to chyba normalne.

Po prostu źle sformułowałem zdanie i wyszło że jego paczki to kopie :/ Wymierzyłem sobie za to lewego prostego w ryło ;p

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Engl powerball - stosowna paka
« Odpowiedź #4 12 Wrz, 2012, 09:49:14 »
Na podstawie mojego doświadczenia mogę śmiało polecić paczki Aurora, nasz forumowoicz Dan777 je robi - odezwij się do niego.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Engl powerball - stosowna paka
« Odpowiedź #5 12 Wrz, 2012, 17:16:40 »
Jest coś tańszego co da podobny efekt w postaci gniecenia narządów?

zapłacisz strzeżonej prostytutce za mało to na pewno będzie tanio i ktoś Ci za to jajka zgniecie ;)

a tak serio to jeśli spodobała Ci się Mesa to kup Mese, a jeśli Cię nie stać to kup sobie coś taniego na V30 i w międzyczasie zbieraj na Mese... to takie proste :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline coen43

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
Odp: Engl powerball - stosowna paka
« Odpowiedź #6 18 Wrz, 2012, 00:04:07 »
Do zamknięcia. Kupiłem Mese i ziemia drży w posadach. Teraz cały miesiąc chleb i woda, ale czego to sie nie robi żeby poczuć to coś... :D ;D Pozdrawiam

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Odp: Engl powerball - stosowna paka
« Odpowiedź #7 18 Wrz, 2012, 08:26:21 »
Lubię osoby z bezkompromisowym podejściem do sprzętu.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
36 Odpowiedzi
16371 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Wrz, 2010, 11:54:15
wysłana przez immortal-king
3 Odpowiedzi
3638 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Mar, 2010, 15:11:14
wysłana przez Bjørn
8 Odpowiedzi
9743 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Mar, 2010, 22:47:35
wysłana przez youshy
4 Odpowiedzi
2441 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Wrz, 2011, 14:21:26
wysłana przez Jakub0765
2 Odpowiedzi
2930 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Mar, 2013, 20:25:23
wysłana przez KKuba97