Autor Wątek: Ciarrhy!  (Przeczytany 194722 razy)

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Odp: Ciarrhy!
« Odpowiedź #950 15 Gru, 2022, 11:11:33 »
Uważam, iż pierdolisz głupoty gdyż, ponieważ:

1. Nie chodzi o granie 1:1 tylko o to, że on przede wszystkim nie umie grać materiału. Tu nie chodzi o inną stylistykę, robienie rzeczy po swojemu ale po prostu o brak pewnych umiejętności i odpowiedniego przygotowania. Weź posłuchaj tych urywanych, szarpanych riffów z których Dime byl znany a la zwrotka w Cowboys From Hell. To brzmi jak kupa. W ogóle przy bardziej skocznych riffach nie siedzi on z resztą zespołu i widzę to już na którymś nagraniu. Czemu ? Bo nie umie tak grać. Nie tak całe życie grał u Ozziego i w BLS. Tam rytmicznie masz sunący prostą drogą walec a tu masz skakanie na wybojach. Posłuchaj jak rytmika jest ograniczona (co robi bas i perka) w BLS, u Ozziego już trochę lepiej ale to nie skoczno-bujające riffy Pantery, nie na darmo nazwano to groove metal. Po prostu jak czegoś nie umiesz to się za to nie bierzesz. To tak jakbyś kazał Joe Bonamasie zastępować Mishę Mansoora w Periphery - wyjdzie gówno i co tez powiesz, że po prostu zrobił po swojemu ?

2. Nie wyjeżdżaj mi z tekstem że wydaje mi się, że wiem lepiej/umiem lepiej bo:

a) Mam prawo powiedzieć, że jakiś produkt (tak, tak -  to jest produkt za którym stoją grube pieniądze) mi się nie podoba i co ważniejsze CZEMU mi się nie podoba. Jak jakaś firma wypuści chujową zrobiona i brzmiąca gitarę a i Ty ją skrytykujesz to maja Ci napisać, że oni wiedzą lepiej czy jest chujowa czy nie bo Tobie się tylko wydaje, że wiesz lepiej ?

b) A co to ma w ogóle do rzeczy czy ja umiem lepiej ? Nie jestem profesjonalnym muzykiem zarabiającym na muzyce na życie więc nie muszę. Jeżeli zarabiasz w jakiś sposób na życie znaczy, że bierzesz za coś pieniądze. Jeżeli bierzesz za coś pieniądze to rób to dobrze. Jak pójdziesz na obiad do restauracji, zapłacisz słoną kasę za kolacje i kucharz spierdoli Twoje danie to też ma wyjść i Ci powiedzieć, że jakbyś sam robił to byś spierdolił jeszcze bardziej ?

c) Właśnie takie rzeczy odbierają całą radość z występu dla mnie.

3. Dlatego też to jest Cashgrab dla Boomersów i dobrze z resztą - skoro mają na to kasę i dają się doić to czemu ich nie doić.
« Ostatnia zmiana: 15 Gru, 2022, 11:13:44 wysłana przez Chomick »