Autor Wątek: Prawidłowe wyszukiwanie myspace w google!!!  (Przeczytany 4182 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Prawidłowe wyszukiwanie myspace w google!!!
« 21 Lip, 2008, 09:04:00 »
Panie i Panowie -
założyłem profil myspace naszej kapelki defLower

http://www.myspace.com/deflowerpoland

Za pigmeja nie chce tego prawidłowo wyszukiwać w google i nawet samym myspace.
Chcę, żeby łykało tagi: defLower, deflower, Deflower

Może panowie ad(mini)  ;) pomogą?
Paczki z głów!

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Póki co chyba za mało znany masz profil. Sami założyliśmy MS tylko po to żeby zarezerwować sobie URL i też wpisując nazwę zespołu + dodatek 'myspace' znajduje swój własny profil a nie zespołu. Za jakieś parę miesięcy chcemy oddać go webmasterowi który zrobi z tego coś na poziomie a póki co stoi sobie nie ruszany i nie kochany z naszym openingiem http://www.myspace.com/blindfaithmetal

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Ja bym szukał przyczyny braku wyników w Googlach tu:

Odsłony profilu:  58

A w pierwszej 10tce trzeba konurować z rockmetalem, słownikami itd. Generalnie google potrzebuje troche czasu, nie zrażałbym się. Spopularyzujcie profil wtedy i w Google się pojawi :) 

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Ja bym szukał przyczyny braku wyników w Googlach tu:

Odsłony profilu:  58

To właśnie miałem na myśli mówiąc "mało znany"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Bo my na razie idziemy na jakość, a nie w komerchę  :D

Dziękuję za infosy
Paczki z głów!

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Bo my na razie idziemy na jakość, a nie w komerchę  :D

Wszystko przed wami ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Bo my na razie idziemy na jakość, a nie w komerchę  :D
Jedno drugiemu nie przeczy ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Tak - tylko nie każdy jest Maryla Rodowicz :)
Kto nie był na koncercie - niech się nie śmieje, bo Babcia daje czadu, a gitarzysta szczególnie.
Serio, serio.
Paczki z głów!

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Tak - tylko nie każdy jest Maryla Rodowicz :)
Kto nie był na koncercie - niech się nie śmieje, bo Babcia daje czadu, a gitarzysta szczególnie.
Serio, serio.

Wiadomo - Zbyszek Krebs, to pierwsza liga ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Tak - tylko nie każdy jest Maryla Rodowicz :)
Kto nie był na koncercie - niech się nie śmieje, bo Babcia daje czadu, a gitarzysta szczególnie.
Serio, serio.

Wiadomo - Zbyszek Krebs, to pierwsza liga ;)

a no... kiedys mialem z niego beke jak sie zalil na ibaneza z entry level, ze nie ma pasma w porownaniu do jego les paula standarda :D Kurwa, jak ja lubie czytac takie pierdolenie w prasie "fachowej"

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Pieprzy mnie to, co gada. Szczególnie jak próbuje porównać dwie gitary, które za założenia miał być zupełnie inne.
Uważam, że jest dobrym gitarzystą i daje u Marylki czadu ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Ja bym szukał przyczyny braku wyników w Googlach tu:

Odsłony profilu:  58

A w pierwszej 10tce trzeba konurować z rockmetalem, słownikami itd. Generalnie google potrzebuje troche czasu, nie zrażałbym się. Spopularyzujcie profil wtedy i w Google się pojawi :) 

Yo Harv!
No i minęły 2 tygodnie, mamy już ponad 600 odsłon majspejsa. I co? Wpisuję "defLower" w google ogolnie i jesteśmy na 4 pozycji, a na google po polsku jesteśmy na 1 miejscu. Działa!!!  :D
Paczki z głów!

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
No to zajbiście :D