Autor Wątek: Kontagion - [R-!-E] V [] I_ + EP & Get It On Video  (Przeczytany 6460 razy)

Offline SFENSON6669

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 29
  • UNBORN SUFFER / KONTAGION
    • MYSPACE
Witam,
2012-09-04 miała miejsce premiera nowej EPki Kontagion. Nagrana w składzie działającym od lutego 2012 (Dark, Sfenson, Majk, Piehoo), zawiera 5 premierowych utworów, w tym 2 kowery i remiks.



Zapraszam do ściągania za pośrednictwem netlabelu Torn Flesh Records:

http://www.mediafire.com/?ydnzodm94e9x528


Zapraszam także do obejrzenia klipu do jednego z kawałków, które znalazły się na nowej EPce zespołu.
« Ostatnia zmiana: 04 Wrz, 2012, 21:03:30 wysłana przez SFENSON6669 »

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
O kurwa srogi klip.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Huehuehue, Bydłoszcz :D
Nie no lepsza taka zwała niż na siłę jakieś wyreżyserowane, drogie cholerstwo. A EPki jutro w drodze do roboty posłucham, bo już na dysku leży. Pozdro!

PS. Fajnie, że uprawiacie parkur. Myślałem, że tylko ja się tym zajmuje.
« Ostatnia zmiana: 04 Wrz, 2012, 23:20:28 wysłana przez Jakub_Z. »

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
Epka fajowa, dobrze sie slucha. Ale kurwa panowie tego remixu sie sluchac nie da !

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
jak dla mnie jest w tym więcej picia niż muzyki, ale ważne ze Wy się dobrze bawicie ;)

Offline b3ny666

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
  • Guitars&Gear Collector
    • Tam gdzie gram :)
oj, pojechaliście z tym klipem... moja młodość mi się przypomniała :)

Offline Art

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 88
Mówcie co chcecie, ale wchodząc tutaj nie miałem zamiaru pobierać żadnej epki, a po obejrzeniu klipu zastopowałem wszystkie inne pobierania żeby szybciej to to pobrać, więc klip spełnił swoje zadanie bardzo dobrze :D
Jak przesłucham ep, to podzielę się większą ilością wrażeń.

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
No i przesłuchałem. Szału nie robi, nic nowego, ale miło posłuchać takiej muzy z Bydłoszczy. Fear Factory w sumie takie bydgoskie. EPka nowego materiału niestety ma niewiele. Remix słaby, miało być z jajem, ale bym to lepiej zrobił :P

Ano i Sfenson jak zwykle używa czterech strun? :D

Offline SFENSON6669

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 29
  • UNBORN SUFFER / KONTAGION
    • MYSPACE
Nie kolego, jestem gitarzystą w tej kapeli, na basie gra tu Piehoo :)

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
Podejżewam sfen że jakubowi chodziło o coś innego:D epke przesłucham to skomentuje teraz w robocie siedzę to nie mam możliwości:(
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline SFENSON6669

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 29
  • UNBORN SUFFER / KONTAGION
    • MYSPACE
Odnośnie kolejnego porównania do Fear Factory - przyznam, ze długograju z zeszłego roku
słychać dużo inspiracji tą kapelą, jednak na tym materiale chceliśmy nieco odejść od tego,
inspirując się bardziej dokonaniami kapel industrialnych i industrial metalowych. Wykorzystaliśmy  kilka brzmień typowych automatów pekusyjnych jak to robiło np. Godflesh czy Pitchishifter na pierwszych płytach, czy oprócz sampli i klawiszy zabawiliśmy się w nagranie "instrumentów" niestandardowych. Nagrywaliśmy np dzwięki wiertarek, uderzenia
młotków w kaloryfer, niszczone puszki, uderzania kluczem francuskim w beczki. jak to juz ponad 30 lat temu robiło np Einstürzende Neubauten. Swoją drogą był niezły ubaw przy nagrywaniu. Mało jest kapel metalowych bawiących się muzą w ten sposób.

Widzę, że jak na razie nikt niezbyt na to uwagi nie zwrócił (nie mówię tylko o tym forum, tylko ogólnie o dotychczasowych recenzjach), wygląda na to,że przy kolejnym długograju musimy tego więcej ponagrywać i porobić:)
« Ostatnia zmiana: 05 Wrz, 2012, 13:32:43 wysłana przez SFENSON6669 »

Offline Art

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 88
Dobra, przesłuchałem całą epkę.
Nie gracie może w Wrocku jakoś w październiku? :D

A co do sampli - mi się rzuciło w uszy głównie headbanging (dla niezaznajomionych z tematem: http://www.youtube.com/watch?list=FLqscsPyIBon_JnglhLgPbuw&v=UXz7PHkRLgQ&feature=player_detailpage#t=61s ) - ale to może mi się tylko wydaje, bo ja to głuchy jestem...

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Nie kolego, jestem gitarzystą w tej kapeli, na basie gra tu Piehoo :)
No chodziło mi o to, że używasz czterech z ośmiu założonych na gitarze :P Taki żart ohoho.

A co do nagranych dodatkowych "instrumentów" to poza tym słyszę też dużo gadania i bekania dogranego dla zwały - dobry patent :D

Ale faktycznie się natrudziliście sporo z tymi dodatkami - szacun za to. Może nie, że nie ma ogólnie takich kapel, ale w BDG na bank nie ma. Za to też szacun, bo tutaj poza def/blek/etc. metalem to raczej posucha.

Poza tym fajnie, że uderzacie w industrial też. Może na następnym długograju skupcie się na industrialu/elektronice bardziej - więcej syntezatorów! No i więcej własnych kompozycji, bo nowego materiału tutaj mało niestety.

Offline SFENSON6669

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 29
  • UNBORN SUFFER / KONTAGION
    • MYSPACE
Następna płyta będzie zdeycowanie bardziej industrialna, mamy juz 3/4 materiału na nią gotowe, zapreznetujemy go na nadchodzącym koncercie w Bydgoszczy.
« Ostatnia zmiana: 05 Wrz, 2012, 20:12:27 wysłana przez SFENSON6669 »

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Basista ma czapkę, eot.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
W mojej opinii jedyny materiał który gniótł jajca to było pierwsze demko z chyba 2008 roku, wtedy ta muzyka mi bardzo podeszła. Szkoda, że od tego odszedłeś/odeszliście. Ten matex jest w mojej opinii słabszy, choć ja nie przepadam za industrialem, a tu jest go znacznie więcej, niż w poprzednich produkcjach. Brzmieniowo też mi mniej leży, jakoś za dużo góry na wiosłach, dużo za dużo. Widać idziecie w stronę, która mi mniej leży. Jeden plus, i to duży to znacznie lepszy wokal, Darek daje radę lepiej od Grima.

Aha... nie ma za co z użyczeniem wzmaka.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
5013 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2008, 16:51:43
wysłana przez Leon
8 Odpowiedzi
8124 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2009, 12:03:02
wysłana przez wuj Bat
13 Odpowiedzi
2803 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Gru, 2009, 22:45:52
wysłana przez Zbir
7 Odpowiedzi
2535 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2011, 22:39:16
wysłana przez Jakub_Z.
9 Odpowiedzi
2279 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Paź, 2011, 09:29:34
wysłana przez bandit112