Autor Wątek: Mobilny rig (duzo dziwnych pytan i w ogole temat jak z pigmeja)  (Przeczytany 11049 razy)

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Ano, dobra rzecz. Sprzedałem takiego właśnie za 880 - jak nówka ;)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Ano, dobra rzecz. Sprzedałem takiego właśnie za 880 - jak nówka ;)
A czemu sprzedales? Co używasz zamiast mackie?

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Słuchawek ;)

Sprzedałem, bo się kurzył i nie był należycie używany. Kupiłem z myślą o graniu z ludźmi, a chuj z tego wyszedł i stał w domu - a tak to na 1/4 mocy mi się pokój ruszał cały...

Ale ogólnie polecam, mobilny dosyć - torba na laptopa 18" z PODem przez ramię, gita na plecy, no i kolumna w jedną łapę. 10kg toto waży, zatem luz. Mocy skutecznej to ze 200W ma, na próby starczy - przez perkę się przebija bezproblemowo na 3/4 - na koncerty to już jako monitor raczej, chociaż jako nagłośnienie też może i da radę, nie sprawdzałem.

Tylko aktualne ceny są zjebane. Kupiłem nową za 9 stów. Sprzedałem prawie roczną za 880. Looloololol.

Orange

  • Gość
POD HD 500na jedno  ramię, gitara na plecy, aktywna kolumna szerokopasmowa do ręki. Masz wszystko, wolną jedną rękę(;]), brzmienie zajebiste,  i w ogóle. Sam planuję właśnie taki rig.

Pojebało cie. Masz Transportera i będziesz graty nosił  :facepalm:  Gimbus powiadam...:scream:



Transportera sprzedaję ;/. Nie mam prawa jazdy :D.

 :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Tak bardzo
 :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Tak czytam rozne fora i testy, Mackie + POD wydaje sie naprawde spoko opcja. TH12 da rade z nisko strojona gitara, czy raczej trzeba by celowac w TH15a?

A jak jest z graniem live? Problem odsluchu odpada ale co z naglosnieniem na przody? Technicznie bardzo prosta sprawa, kabel XLR i na przody ale jak do tego podchodza wspaniali akustycy? Kumaja o co chodzi?

Andy, jak ma sie sprawa w Londynie?

Posty połączone: 05 Wrz, 2012, 16:32:03
Tak czytam rozne fora i testy, Mackie + POD wydaje sie naprawde spoko opcja. TH12 da rade z nisko strojona gitara, czy raczej trzeba by celowac w TH15a?

A jak jest z graniem live? Problem odsluchu odpada ale co z naglosnieniem na przody? Technicznie bardzo prosta sprawa, kabel XLR i na przody ale jak do tego podchodza wspaniali akustycy? Kumaja o co chodzi?

Andy, jak ma sie sprawa w Londynie?
« Ostatnia zmiana: 05 Wrz, 2012, 16:32:03 wysłana przez Mat »

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Tak czytam rozne fora i testy, Mackie + POD wydaje sie naprawde spoko opcja. TH12 da rade z nisko strojona gitara, czy raczej trzeba by celowac w TH15a?

A jak jest z graniem live? Problem odsluchu odpada ale co z naglosnieniem na przody? Technicznie bardzo prosta sprawa, kabel XLR i na przody ale jak do tego podchodza wspaniali akustycy? Kumaja o co chodzi?

to zależy. niektórzy patrzą jak na debila, a niektórzy są w niebo wzięci, że nic nie muszą kręcić i ustawiać
i always go full retard

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Tak czytam rozne fora i testy, Mackie + POD wydaje sie naprawde spoko opcja. TH12 da rade z nisko strojona gitara, czy raczej trzeba by celowac w TH15a?

A jak jest z graniem live? Problem odsluchu odpada ale co z naglosnieniem na przody? Technicznie bardzo prosta sprawa, kabel XLR i na przody ale jak do tego podchodza wspaniali akustycy? Kumaja o co chodzi?
Grałem od Drop G do A i dawało świetnie radę, zatem nie ma co się obawiać. Grunt to dobre presety ;)

Co do akustyków to pojęcia nie mam - raz tylko grałem z PODem puszczonym na przody. Generalnie grałem z podkładem z laptopa + gitara z PODa. Akustyk chciał mi wyeksponować gitarę, czyli było słychać tylko gitarę nic ponadto - czyli zależy, jak się trafi :D
« Ostatnia zmiana: 05 Wrz, 2012, 16:44:21 wysłana przez Jakub_Z. »

Offline p0ison

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
No to ja się podepnę - mnie bardziej interesuje zakup drugiego mobilnego heada, bo Uberschalla z Warszawy do Łodzi co weekend nie zamierzam wozić, a na sali mam jeszcze innych grajków, więc na pewno będzie ich korcić - nie myślę o tym co by było jakby ktoś go zajebał. Wpadł mi do głowy pomysł zakupu albo Dark Terror albo coś podobnych rozmiarów. Pytanie czy to się przebije na próbie.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
27 Odpowiedzi
15676 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Gru, 2007, 17:31:21
wysłana przez nikt
15 Odpowiedzi
10892 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2008, 16:44:58
wysłana przez Nitram
Isis. I w ogóle sludge.

Zaczęty przez Yony « 1 2 3 » Muzyka

53 Odpowiedzi
18433 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2010, 18:45:49
wysłana przez PJ_SF
12 Odpowiedzi
6829 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sie, 2013, 20:59:58
wysłana przez Gveir
0 Odpowiedzi
1515 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Mar, 2014, 22:40:43
wysłana przez sharpi