Autor Wątek: Nurth  (Przeczytany 9086 razy)

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Nurth
« 20 Lip, 2008, 10:43:10 »
http://www.myspace.com/nurth1

Polecam obadanie jak grają ci młodziakowie. Wczoraj grałem z nimi koncert i na żywo robią fachową robotę. No i średnia wieku w zespole to 16 lat...

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: Nurth
« Odpowiedź #1 20 Lip, 2008, 10:59:17 »
O_o... Co tu gadać... Wokalista mógłby już przejść mutację to by było lepiej :D A i te delaye coś średnio śmigają :D Ale boże... Oni mają 16 lat... :/
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
Odp: Nurth
« Odpowiedź #2 20 Lip, 2008, 11:21:19 »
Wszytko fajnie :headbang:
ale wokalista faktycznie brzmi troche jak kobieta trezba było zacząć go przepijać na afterparty :D
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Nurth
« Odpowiedź #3 20 Lip, 2008, 11:27:09 »
Kuuurwa tam dziewczynka śpiewa :(
Panowie, no proszę was!
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: Nurth
« Odpowiedź #4 20 Lip, 2008, 12:08:31 »
 :o zlitujcie się chłopacy...
Tak jak Mery pisze, "Mała" to dziewczyna.

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: Nurth
« Odpowiedź #5 20 Lip, 2008, 12:11:10 »
:/ Czarna moja przyszłość... Nie potrafię rozróżnić kobiecego wokalu od chłopca przed mutacją xD :/ Wybaczcie mą ignorancję ;P Usprawiedliwiam Hofizioma bo powtórzył za mną bezedurę :/

W takim razie... Wokal i tak mógłby być bardziej agresywny ale... No przejdzie... Natomiast te delayowane partie dalej mi nie siedzą :/ Wstawki piano itp. bardzo fajne. Pomijam jakość nagrań... Perkę położyli chyba najbardziej...
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Odp: Nurth
« Odpowiedź #6 20 Lip, 2008, 12:12:01 »
Mam nadzieje że nie skończą jak TH.... wokalistka ma zadatki na Chylińską tylko musi sie jeszcze trochę przepić, przejarać i podrosnąć to może jej sie głos wzmocni :D

Ale kurde nagrane całkiem przyzwoicie...

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Nurth
« Odpowiedź #7 20 Lip, 2008, 12:17:20 »
Chyba nie musi już nic ;)
Ogólnie barwę ma jaką ma, ale ona potrafi bardzo dobrze śpiewać i niesamowicei używa swój głos.
A do tego na scenie jest w swoim żywiole.
Myślę, że będzie z nich bardzo dużo. Wiadomo muszą jeszce pograć trochę. Najsłabszym elementem u nich jest basista...
Poza tym wszyscy uczą się we wrocławskiej szkole hejwimetalowej z tegp co wiem ;)
« Ostatnia zmiana: 23 Lip, 2008, 13:49:12 wysłana przez Mery »
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Nurth
« Odpowiedź #8 20 Lip, 2008, 12:38:07 »
O_o... Co tu gadać... Wokalista mógłby już przejść mutację to by było lepiej :D A i te delaye coś średnio śmigają :D Ale boże... Oni mają 16 lat... :/

a Ty ile masz?

Hofiziom, to samo :/

Odpierdolcie sie od tego bandu, w ZYCIU nie wkleje mojej tworczosci z tego wieku (a mam, schowane gleboko, ukryte przed swiatem demo blusowo/punkowej formacji kolobrzeskiej RMBBB), dla mnie fullprofeska!

Mam nadzieje, ze ta laska tu sie zarejestruje i kaze wam sie wypierdolic

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: Nurth
« Odpowiedź #9 20 Lip, 2008, 12:48:49 »
a Ty ile masz?

Chodzi o to, że WOW! Oni mają po 16 lat i tak grają!! Źle to odczytałeś... Ja mam 18 i tak bym nie umiał ;P

Mam nadzieje, ze ta laska tu sie zarejestruje i kaze wam sie wypierdolic

Wstyd mi strasznie, mam nadzieję, że się nie dowie  :-[
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Nurth
« Odpowiedź #10 20 Lip, 2008, 12:58:33 »
Mam nadzieje, ze ta laska tu sie zarejestruje i kaze wam sie wypierdolic

Nie każe. Ewelina, to bardzo delikatna dziewczyna :)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: Nurth
« Odpowiedź #11 20 Lip, 2008, 18:13:28 »
 :'( a juz liczylem na to ze we wrocku umarla fala wkladania na sile do wszystkiego scratchy i phasera, niestety sie mylilem

wokal niezly. polaczenie Anouk z Amy Lee

tylko wydaje mi sie ze zrobia z nich polskie Guano Apes albo kolejne TH jak juz wczesniej ktos napisal
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Nurth
« Odpowiedź #12 20 Lip, 2008, 18:32:21 »
Fajna kapela. Bardzo mi się podobają wstawki na delayu. I wokal panna ma zajebisty.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Nurth
« Odpowiedź #13 20 Lip, 2008, 20:16:09 »
Bardzo w porządku. Nie ma się do czego przyczepić. Ciekawe jak się rozwiną muzycznie za jakieś lat 5? 10?
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Jonson

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 11
  • Nurth
Odp: Nurth
« Odpowiedź #14 23 Lip, 2008, 13:31:02 »
Witam wszystkich ! jestem gitarzystą Nurth i wiem, że na tym demo jest wiele niedopracowań, błędów itp i wiem, że wokal Małej wydaje się czasem wymuszony no ale to demo które nagraliśmy po 4 miesiącach grania. Nie jesteśmy z niego zadowoleni i staramy się go nie 'eksponować'. W połowie sierpnia wchodzimy do Wrocławskiego Studia Tower i nowym demem chcemy skopać wszystkim dupy (nie będzie już żadnych ala gotyckich partii klawiszy) czysto gitarowo :D

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: Nurth
« Odpowiedź #15 23 Lip, 2008, 13:33:38 »
W połowie sierpnia wchodzimy do Wrocławskiego Studia Tower i nowym demem chcemy skopać wszystkim dupy

to sie moze troche wykluczac jedno z drugim ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Nurth
« Odpowiedź #16 23 Lip, 2008, 13:46:05 »
to sie moze troche wykluczac jedno z drugim ;)

A nawet bardzo...

Witamy Jonson na ss.pl
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Jonson

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 11
  • Nurth
Odp: Nurth
« Odpowiedź #17 23 Lip, 2008, 14:29:23 »
Bardzo nie logicznie to napisałem ale mam nadzieje, że wszyscy zrozumieją o co mi chodziło ;D

Również wszystkich witam mimo, że nie mam 7demki :P

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Nurth
« Odpowiedź #18 23 Lip, 2008, 14:30:23 »
Witaj :) mozesz powiedziec w imieniu "Mlodej" Nitramowi i Hofiziomenowi, zeby sie wypierdolili??

Offline Jonson

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 11
  • Nurth
Odp: Nurth
« Odpowiedź #19 23 Lip, 2008, 14:36:10 »
Wiesz jestem nowy, nie chce na razie w żadne konflikty z unserami popadać ;D ;D ;D hofiman szacun za Wes'a uwielbiam tego gościa ;)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Nurth
« Odpowiedź #20 23 Lip, 2008, 14:40:53 »
Spoko, jak Cie Sinner o to prosi to możesz im to śmiało powiedzieć, najwyżej bana dostaną :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Nurth
« Odpowiedź #21 23 Lip, 2008, 14:43:20 »
Mała podpowiedź: po nagraniu z Towera najprawdopodobniej nie skopiecie nikomu dupska...
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Nurth
« Odpowiedź #22 23 Lip, 2008, 14:43:22 »
Spoko, jak Cie Sinner o to prosi to możesz im to śmiało powiedzieć, najwyżej bana dostaną :)

co najwyzej pajaca, ja juz nie banuje, w sobote sie zenie, niedlugo zostane ojcem - milosc bracie ;)

WRACAJAC DO TEMATU - powaznie, jestem pelny szacunku, gdybym 12 lat temu robil taka muze, to bym sie nie musial palowac w mojej pracy! Jak najwiecej dobrego na przyszlosc

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Nurth
« Odpowiedź #23 23 Lip, 2008, 14:44:26 »
Jak miałem 16 lat, to zaczynałem dopiero grać... A mogłem zacząć dużo wcześniej ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: Nurth
« Odpowiedź #24 23 Lip, 2008, 15:47:41 »
Wiesz jestem nowy, nie chce na razie w żadne konflikty z unserami popadać ;D ;D ;D hofiman szacun za Wes'a uwielbiam tego gościa ;)

to 'na razie' zabrzmialo obiecujaco :zuo:
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan