Autor Wątek: 5150,Mesa DR, BASH SD, Bugera 6262,Hellstone Prodigy [Reamp Test]  (Przeczytany 7861 razy)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,
Tak jak Wspominałem udało się troche gratów pościągać. Do reampu poszły ślady min Oli, JeffTD (UM Forum) zespołu Endevaros, Architect - wszystkie multitracki dostępne na UM. Jak ogarnę temat będą próbki  ;D. Wstępnie fotki.





pozdrawiam,

Offline puffmajster

  • Gaduła
  • Wiadomości: 135
nie mogę się doczekać próbki Prodigy:D

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
No no, gościu już myślalem, że są próbeczki :) Adrian ma teraz dylemat, którego wzmaka zostawić :D

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,
Wszystkich naprawdę zainteresowanych zapraszam do mnie do obadania tego zestawienia http://www.brickwall.pl/index.php?threads/mesa-dr-bash-sd-bugera-6262-peavey-5150-hellstone-prodigy-amp-test.171/   Odsłuchanie próbek wymaga zalogowania !. Rejestracja na forum jest darmowa, można również zalogować się na forum wykorzystując swoje konto na FB. Ale z tego co widzę większość zainteresowanych nie będzie miała problemu ;)
Pozdrawiam,

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Wrzuć to tak by nie trzeba było się rejestrować pls.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Wrzuć to tak by nie trzeba było się rejestrować pls.
Nie trzeba, wystarczy że masz konto na FB, do tego rejestracja na forum jest darmowa, wiedza kosztuje - poświęciłem tym testom i nie tylko tym wiele swojego czasu, nieprzespanych nocy sił i energii, jeżeli sam proces rejestracji kosztuje Cie zbyt wiele "simeurocentów" czy co tam teraz wymyślają to niestety nie jestem w stanie nic na to poradzić, możemy zadać sobie pytanie czy nie mogę dać tego tutaj - "widocznie nie mogę skoro nie daję", nie odbieraj tego personalnie. Tak jak pisałem tych których naprawdę temat interesuje są już po przesłuchaniu próbek i głosach i jakoś nikomu to nie przeszkadza, polecam bo testów na brickwall pojawi sie dużo więcej i to już na dniach, więc to darmowe konto którego założenie wymaga poświęcenia max 666 s to nie jest wygórowany snobizm z mojej strony.

Zapraszam,
Pozdrawiam,
« Ostatnia zmiana: 21 Sie, 2012, 11:01:51 wysłana przez sinquestsound »

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
to nie jest wygurowany snobizm z mojej strony.

*wygórowany

:D

B ( o ) ( o ) B S

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Zasadą każdego forum jest to  by dzielić się informacją i wiedzą . Rozumiem, że to forum  nie zasłużyło na twoja wiedzę .
Nie wiem jak do tego się ma regulamin, ale założyłeś temat w którym żeby się coś dowiedzieć trzeba zarejestrować się na innym forum . Powinieneś zapłacić za reklamę.
Są tutaj forumisie , którzy mogliby się pochwalić podobną kolekcją . Sami nagrywali testy, porównywali . Każdy wrzuca to na forum aby dzielić się wiedzą .

Nie chcesz się dzielić - to spadaj !!!
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Wrzuć to tak by nie trzeba było się rejestrować pls.
Nie trzeba, wystarczy że masz konto na FB, do tego rejestracja na forum jest darmowa...

Nie mam i nie będę zakładać konta na FB specjalnie dla jednego testu. Szkoda, że 5 próbek to dla Ciebie za duży wysiłek by wrzucić. No i czerez ma rację.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,
Ręce trochę opadają - poważnie !. Komu jak komu ale mi zarzucać brak chęci dzielenia się wiedzą jest lekko mówiąc nie na miejscu, wszystko co do tej pory wrzucałem nie tylko u siebie ale również i tutaj było oglądane komentowane. Raptem jeden temat i jest wielki dym tylko nie wiem o co ?. Czy to pierwszy raz pojawił się na forum link do innego miejsca w sieci czy nawet innego Forum chociażby UM gdzie aby skorzystać z multitracków czy podyskutować na dany temat trzeba mieć założone konto ?. Co się z Wami dzieje ludzie ???, Jakoś wiele osób przebrnęło mozolny proces rejestracji i nie robiło wielkiej zadymy, w sumie liczyłem się z tym że tak się skończy no ale cóż zaryzykowałem. Forum którego jestem właścicielem www.brickwall.pl jest nieco inaczej ukierunkowane i skupia się na innych zagadnieniach niż SS, jest mi wygodniej tam pisać tam edytować mam tam player audio i większe możliwości kontroli nad tematami - zresztą nie będę się tłumaczył bo nie widzę ku temu powodu. Przecież nic na siłę zostawiłem informację podałem link jak ktoś chce skorzysta, jak nie trudno - jak ma kolegę na SS który sie przełamał i założył u mnie konto albo skorzystał z logowania przez FB niech mu ściągnie te próbki i wyśle - robicie aferę nie wiem z czego,

Ciekaw jestem czy jakbym dał link do jakiegoś forum nawet zagranicznego gdzie koleś zrobił podobne zestawienie ale żeby zobaczyć trzeba się u niego zalogować to byłby taki dym jak teraz ? Tak wiem koleś by nawet nie wpadł na pomysł żeby te testy były dostępne po zalogowaniu.

Cytuj
Nie chcesz się dzielić - to spadaj !!!
:facepalm:

Jako że racja zazwyczaj leży po środku - to tak przyznaje, chciałbym aby u mnie na forum które jest inne od SS i innych for, pojawiło się paru fajnych kolesi z którymi czasami można sensownie podyskutować na tematy związane z realizacją dźwięku, prawda jest że wyjebałem kasę na utrzymanie serwera i domenę, prawdą jest że kupiłem silnik forum Xenforo na którym działa brickwall.pl i chciałbym jako że to moje 2 dziecko po 1 w realu coś się działo. Jeżeli to naprawdę taki problem to sorry...

Pozdrawiam,

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Cytuj
Ja założyłem konto (trwało to z 15 sekund dosłownie), odsłuchałem lecz muszę jeszcze raz ponieważ teraz za bardzo nie mam jak sięgnąć po swoje słuchawki. ;)
Dorzuciłem jeszcze poglądowe miksy z każdym z testowanych wzmaków, więc jak nie oddałeś jeszcze głosu w ankiecie może to trochę pomoże ;)

Pozdrawiam,

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
to nie jest wygurowany snobizm z mojej strony.

*wygórowany

:D

( Obraz usunięty.)

Guru => wygurowany, czyli snobizm guru. Chociaż trudno to sobie jakoś wyobrazić, snobizm guru meeeeh...
weimar guitar gently weeps

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Cytuj
Zauważyłem. ;) Tak mniej więcej się domyślam, który wzmacniacz to który bo miałem z nimi do czynienia (no poza Hellstonem i Bashem).
To głosowanie to raczej dla zabawy ;), jak ktoś trochę się orientuje w temacie to w miarę szybko rozkmini co jest co, w sumie analizując tylko informacje zamieszczane przez jak ich nazywam "praktykujących teoretyków". Bardziej zależało mi na ukazaniu różnic w brzmieniu każdego z nich w tych samych warunkach i tych samych śladach - ale na wnioski przyjdzie czas, dzieki za zainteresowanie !
Pozdrawiam,

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
...  prawda jest że wyjebałem kasę na utrzymanie serwera i domenę, prawdą jest że kupiłem silnik forum Xenforo na którym działa brickwall.pl i chciałbym jako że to moje 2 dziecko po 1 w realu coś się działo. Jeżeli to naprawdę taki problem to sorry...

Pozdrawiam,

Jak rozreklamować swoje forum ??
Zarejestrować się na innych i dać link z testem fajnych gratów do swojego forum ale dostępnym tylko po zalogowaniu...
zyskujemy kilka tysięcy potencjalnych użytkowników  nowego forum

gdzie można znaleźć jeszcze taki link ??

no jesteś zajebisty gość
dalej uważasz , że grasz fair play ??
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Cytuj
no jesteś zajebisty gość
dalej uważasz , że grasz fair play ??
uważam że nawet jakbym ci kupił  te wszystkie testowane wzmaki wysłał ci na swój koszt żebyś mógł je ograć, to i tak byś marudził że ci  kurwa sm57 nie podesłałem jeszcze !

Ten off-top uważam za zamknięty z mojej strony, jeżeli to taki wielki problem i administratorzy SS uznają że temat jest nie na miejscu i go zamkną zablokują czy zmoderują uszanuję ich decyzję bo to ich podwórko !
Pozdrawiam,
« Ostatnia zmiana: 21 Sie, 2012, 13:07:03 wysłana przez sinquestsound »

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Zarejestrowałem się, zalogowałem i dalej nie mogę nic odtworzyć "File not found", weź jakoś ogarnij te pliki by można normalnie tego odsłuchać, bo mnie chuj jaśnisty już strzela.

ED: W końcu coś załapało i mogę odtworzyć.
« Ostatnia zmiana: 21 Sie, 2012, 13:33:23 wysłana przez Stivo2005 »
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Zarejestrowałem się, zalogowałem i dalej nie mogę nic odtworzyć "File not found", weź jakoś ogarnij te pliki by można normalnie tego odsłuchać, bo mnie chuj jaśnisty już strzela.

ED: W końcu coś załapało i mogę odtworzyć.
Tak jak pisałem:
Cytuj
Odsłuchanie próbek wymaga zalogowania !.
Rozumiem że to była przyczyna twojej frustracji ;)

Pozdrawiam,

Offline ghostek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
  • Jest lampa, jest zabawa :>
    • Homerecording
Prodiża co prawda nie mam, ale normalnego Hellstonka po przeglądzie u Toma i owszem, więc mam wywalone na takie "testy" :)
Sam na nim nagrywam i wcale się z tym nie kryję nigdzie po forach. Taką wiedzą wypada się dzielić. Co cię to kosztuje :) ? Naprawdę myślisz, że poleci do ciebie tłum ludzi po to tylko, żeby "odsłuchać" sprzęt, którego w zasadzie i tak nikt nie będzie miał?

Hellstona i tak nie da się dobrze ocenić/porównać po nagraniu. Jest tak specyficzny, że można ukręcić w zasadzie wszystko. A więc najlepiej ograć samemu. No, ale to pewnie też jest okryte jakąś wielką tajemnicą, i bez fejs zbuka się nie da ;)
[Error: 1337] Guitars limit in user signature exceeded.

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Dlaczego File not found??

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Kurde, wiem, że ode mnie to może zabrzmieć dziwnie - ale że też chciało ci się tutaj takie ściany tekstu produkować, ale wrzucić prupek np. na soundlouda (lub coś podobnego) i tu przekleić gotowe playery już nie...

No ale chuj. Będziesz miał teraz wysyp jednorazowych wejść od ludzi, co założą konto, przesłuchają, dowiedzą się czego chcą i więcej już nigdy nie zajrzą, o ile nie powtórzysz akcji ;)

BTW, forum masz nie do końca spolszczone. ;)
« Ostatnia zmiana: 21 Sie, 2012, 16:30:47 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,
Dorzuciłem "pozatestowo" jeszcze jednego wzmaka który wpadł mi w łapy ;) wiecie gdzie szukać ;)
Pozdrawiam,

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Logował się przez fejsa, no to teraz pora przez foruma ;]

EDIT: To kiedy karty zostaną odsłonięte?:)
« Ostatnia zmiana: 23 Sie, 2012, 09:46:51 wysłana przez Fasol »

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Logował się przez fejsa, no to teraz pora przez foruma ;]

EDIT: To kiedy karty zostaną odsłonięte?:)

uzbiera się 10 lubie to pod tym postem i podaje wyniki: http://www.brickwall.pl/index.php?threads/mesa-dr-bash-sd-bugera-6262-peavey-5150-hellstone-prodigy-amp-test.171/page-2#post-832

Pozdrawiam,

Posty połączone: 23 Sie, 2012, 20:49:57
Rozwiązanie co jest co już dostepne: http://www.brickwall.pl/index.php?threads/mesa-dr-bash-sd-bugera-6262-peavey-5150-hellstone-prodigy-amp-test.171/page-2#post-836

Pozdrawiam,
« Ostatnia zmiana: 23 Sie, 2012, 20:49:57 wysłana przez sinquestsound »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
3754 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sie, 2012, 22:24:19
wysłana przez sinquestsound
21 Odpowiedzi
10205 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Wrz, 2012, 23:17:46
wysłana przez sinquestsound
8 Odpowiedzi
6737 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Kwi, 2014, 13:07:00
wysłana przez Zomballo
16 Odpowiedzi
9562 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2013, 22:55:43
wysłana przez bloodrafko
8 Odpowiedzi
3419 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Wrz, 2014, 13:51:41
wysłana przez Rot