Autor Wątek: Kącik humoru wujka bandita ;-) [wszystko oprócz dowcipów!]  (Przeczytany 705337 razy)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Pierwszy raz na tym forum widzę, żeby ktoś kogoś bezpośrednio "obok siebie" wprost nazwał białym supremacjonistą, faszystą, nazistą, bolszewikiem, hitlerowcem, członkiem KKK, czy czymkolwiek skrajnie podobnym. Ja tu widzę drobną różnicę, ale byłem dziwnie chowany.
Już zacząłem rozwijać myśl, ale chyba nie ma sensu. Zabieram zabawki i idę do innej piaskownicy. Nie spodziewam się kartki na święta.
« Ostatnia zmiana: 31 Sie, 2020, 00:06:22 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Odnosząc się do jedynej części którą napisałeś na temat:
A jak rzucamy tekstem: "BLM to ruch polityczny i terrorystyczny który dąży do wojny domowej w USA i który ma niestety poparcie polityków na każdym szczeblu władzy" - to może analiza czy są jakieś wiarygodne źródła tych informacji?

Nie wiem do jakich norm moralnych i społecznych mierzysz ale dla mnie:
- wywoływanie niepokojów społecznych,
- zamieszki (a nie protesty),
- naciski społeczne które powodują obcięcie finansowania policji i redukcję etatów w mundurowce które skutkują wzrostem przestępczości oraz dalszym brakiem kontroli na zamieszkami,
- stygmatyzacja rasowa białych policjantów,
- plądrowanie i demolowanie na masową skalę wszystkiego co w zasięgu wzroku,
- polowanie na przeciwników politycznych (pobicia w biały dzień przed kamerami np. w celu zniechęcenia do głosowania na Trumpa),
- nawoływanie do podpalenia białego domu, wprowadzenia nowego systemu i rewolucji
to dokładnie to co napisałem.

Jeden tylko z przykładów:



Nagrań co się dzieje na ulicach jest pełno w necie. Resztę możesz znaleźć w aktualnych zestawieniach statystyk policyjnych porównujących przestępczość r/r. Biorąc jednak pod uwagę szkody po zamieszkach i brak policji na ulicach, są i tak zdrowo zaniżone.

PS: Bat mnie nie obrazisz. Na tym forum w mniej niż rok zdążyłeś nazwać mnie homofobem, faszystą, złodziejem i opisałeś jako człowieka który dorobił się na śmierci własnego Ojca...

Gizmi film chętnie obejrzę w najbliższy weekend. Tylko co twoim zdaniem ma wspólnego sprawa sprzed 40 lat która w kontekście lat 70 i dopiero świeżo wywalczonych praw przez czarnych w USA, do BLM. Wyciąganie tej historii w roku wyborczym przy obecnej sytuacji w USA zapewne też jest przypadkowa.
« Ostatnia zmiana: 31 Sie, 2020, 12:55:42 wysłana przez nikt »
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 782
( Obraz usunięty.)

[/quote]
No ja od tylu lat nie ogarniam z czego on tę rękę wyciągnął...
Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Bat mnie nie obrazisz. Na tym forum w mniej niż rok zdążyłeś nazwać mnie homofobem, faszystą, złodziejem i opisałeś jako człowieka który dorobił się na śmierci własnego Ojca...
Bo i też nikt Cię obrazić nie chce. Jeśli piszesz teksty jawnie homofobiczne i rasistowskie, to jak możesz czuć się zaskoczony, jeśli ktoś to nazwie właśnie takimi?
- złodziej i dorobiony na śmierci ojca. Grube, grube oskarżenie. Proszę gdzie. Tylko nie pisz, żebym se sam szukał, bo za poważna sprawa rzucić tak i się sfochować, potem co parę miesięcy wyciągać to z dupy jako sprawę celowo niewyjaśnioną jak Ci coś nie będzie pasowało w tym co piszę. Znany mechanizm.

Dużo napisałeś, ale też dla mnie nie na temat. Dalej nie wiem skąd wniosek / informacja, że celem BLM jest "wojna domowa" i "poparcie polityków na wszystkich szczeblach władzy". Jakieś statementy z fanpejdża, tajne nagrania, dokumenty, wywiady, cokolwiek? Czy jumping into (your) conclusion?
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 782
Zmieniłem futerko na czarne i teraz nikt nie ma już prawa nazywać mnie rasistą ani faszystą. ;D

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 123
  • A-zero
O kurwa, raz na czas włażę w ten temat, żeby się srogo pobrechtać, a tu tak na grubo!? O żesz Panowie - to nie mogliście z takimi jazdami w jakimś politycznym uskuteczniać?  :facepalm:

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
O kurwa, raz na czas włażę w ten temat, żeby się srogo pobrechtać, a tu tak na grubo!? O żesz Panowie - to nie mogliście z takimi jazdami w jakimś politycznym uskuteczniać?  :facepalm:
Czasem ktoś chce poprosić o sól, a...



Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
No i czyjego lajka widzę! :D
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
( Obraz usunięty.)

Śmianie się z niedorozwiniętych osób jest słabe :/

Przecież się z ciebie nie śmieję.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
( Obraz usunięty.)

Śmianie się z niedorozwiniętych osób jest słabe :/

Przecież się z ciebie nie śmieję.


Hahahahhahahahahaha hah
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Tytuły nowych polskich seriali. Zieja, Szadź, Żywioły Saszy, Klangor. Chyba kogoś popierdoliło :)
Paczki z głów!