Autor Wątek: Kącik humoru wujka bandita ;-) [wszystko oprócz dowcipów!]  (Przeczytany 705128 razy)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
Byłem kiedyś na podobnej imprezie! :D Nawet muza ta sama.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 782
( Obraz usunięty.)
Jeśli cie to śmieszy to nie masz dzieci i prawdopodobnie żony też nie.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
za 5k to co najwyżej mid range ;)
i always go full retard

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
( Obraz usunięty.)
Jeśli cie to śmieszy to nie masz dzieci i prawdopodobnie żony też nie.

Lepiej udaj się na SOR w trybie natychmiastowym, bo kij w dupie może spowodować bardzo ciężkie obrażenia wewnętrzne.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
( Obraz usunięty.)
Jeśli cie to śmieszy to nie masz dzieci i prawdopodobnie żony też nie.
Coś w tym jest... ;)
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Może to się trzeba śmiać z obrazka, że ktoś myśli, że śmieszne?
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Może przegapiliście taką sytuację, gdzie dawniej w USA wywieszano szyldy "White only" na usługach z segregacją rasową, a teraz przy każdym proteście BLM na sklepach które nie mają zostać podpalone  lub splądrowane wywiesza się "Black business owner"

;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
100% racji. To nie jest śmieszne, to jest tragiczne, że ludzie nadal są tak głupi.
« Ostatnia zmiana: 29 Sie, 2020, 23:09:10 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Faktycznie to jest problemem, a nie prześladowania czarnoskórych przez policję w USA na masową skalę oraz mnóstwo innych problemów systemowych, które skutecznie utrudniają wielu z nich normalne, zdrowe życie bez konfliktu z prawem? Jak można to porównywać do KKK!?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Myślę, żeby nie kontynuować dyskusji z białymi supremacjonistami. Z zasady nie ma to sensu. 
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Faktycznie to jest problemem, a nie prześladowania czarnoskórych przez policję w USA na masową skalę oraz mnóstwo innych problemów systemowych, które skutecznie utrudniają wielu z nich normalne, zdrowe życie bez konfliktu z prawem? Jak można to porównywać do KKK!?
Co?
Właśnie napisałeś że jakby policja w USA nie profilowała ze względu na rasę (co jest w pełni uzasadnione w odniesienie do statystyk kryminalnych) to nie dochodziłoby do przestępstw?
W NY obcięto fundusze na ten reżim znęcający się nad czarną społecznością, ilość strzelanin praktycznie się podwoiła. Faktycznie to problem z policją.
BLM to ruch polityczny i terrorystyczny który dąży do wojny domowej w USA i który ma niestety poparcie polityków na każdym szczeblu władzy. To coś gorszego niż KKK. A jeszcze gorsze że biali go popierają. Potem widzisz obrazki gdzie atakowane są rodziny w knajpach i zmuszane do klękania.

Myślę, żeby nie kontynuować dyskusji z białymi supremacjonistami. Z zasady nie ma to sensu. 
Jak zwykle nie na temat, prywatny podjazd i próba wycięcia z dyskusji w której sam nie chcesz brać udziału.
Z dedykacją



A ja wracam do nauki czy lepiej ściółkować sianem czy mielonymi liściami, zamiast podpalać galerie i plądrować sklepy ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Ech... To po kolei:
1. Przede wszystkim nie ma co się ustawiać jako ofiara tych strasznych "podjazdów prywatnych" ;). Bo: ktoś wkleił obrazek, ktoś polajkował, ktoś skomentował. To jest forum, a w off topic wyrażane są przede wszystkim prywatne poglądy, to i do nich odnoszą się odpowiedzi ¯\_(ツ)_/¯

2. Od wczoraj nadal nie zmieniłem zdania i uważam, że ta dyskusja nie ma najmniejszego sensu. a) każda ze stron będzie wyciągała swoje argumenty w nieskończoność b) Polacy to na 100%, a reszta zachodniej cywilizacji najwyraźniej też NIE POTRAFI DYSKUTOWAĆ. Nie zakończy się to żadnym konsensusem ani nawet kompromisem. Jedyny efekt to eksplozja błota zmieszanego z gównem na biorących udział. Przy oklaskach tych przy dalszych stolikach. Ergo: czasu szkoda i nerw, jak mawiał poeta (jakiś, zapewne). Zostańmy kolegami.

2A. tym bardziej, że czytam co poniektórych i tutaj, i na shoucie - i nie widzę nawet próby bycia obiektywnym w szczególnie drażliwym temacie, więc zanim naskoczymy na kogoś najpierw sprawdzamy belkę w oku swoim: co piszemy i jak to może po prostu wyglądać na zewnątrz. Może mamy inne zamiary, to pisać więcej, precyzować, wyjaśniać.

A jak rzucamy tekstem: "BLM to ruch polityczny i terrorystyczny który dąży do wojny domowej w USA i który ma niestety poparcie polityków na każdym szczeblu władzy" - to może analiza czy są jakieś wiarygodne źródła tych informacji?

3. Bo każda strona problemu w USA dała dupy i aktualnie skupiamy się na tym na ile centymetrów, a nie co jest przyczyną, a co skutkiem - w skali makro, czyli systemowo. I w tej skali nie widać na horyzoncie Herkulesa w drodze do tej stajni Augiasza. Ależ to jest piękne określenie na USA today! :D Ale jak ktoś napisał w Polsce: za każdym wkurwionym LGBT, który rozwala ciężarówkę jest kilka tysięcy mega wkurwionych i od lat poniżanych, tylko z zaciśniętymi zębami, bo póki co to lepsza strategia na przetrwanie. Jestem po prostu za szacunkiem do każdego człowieka - wiedząc, że nikt nie jest doskonały. Indianie - w zasadzie to oni przede wszystkim powinni wyjść na ulice, ale są (też systemowo) wycieńczeni. Analogicznie w Polsce mamy górników rozwalających wystawy - kontra pielęgniarki, nauczyciele, niepełnosprawni czy LGBT.

3. Jest tu jakiś mieszkaniec USA albo/i student amerykanistyki? Może. Ale nawet oni sami tam nie mają pomysłu na ten temat. Teraz moi amerykańscy facebookowi koledzy przepychają się w temacie Trump / Biden i kuźwa chyba Skerveseny zamawiali sami zwolennicy rudego łba :D Ergo po raz drugi czwarty w zasadzie: nie ma sensu ta dyskusja. Nie w tym kraju i nie w tym towarzystwie. Są tematy, w których mniej musimy udawać, że się na nich znamy.
« Ostatnia zmiana: 30 Sie, 2020, 13:08:53 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Myślę, żeby nie kontynuować dyskusji z białymi supremacjonistami. Z zasady nie ma to sensu. 

O kim mowa?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Dlaczego nie potraficie zrozumieć, że milion razy ważniejszy jest Wasz spokój niż to czy macie rację  :)


Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Dlaczego nie potraficie zrozumieć, że milion razy ważniejszy jest Wasz spokój niż to czy macie rację  :)

( Obraz usunięty.)

« Ostatnia zmiana: 31 Sie, 2020, 11:49:30 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Polecam obejrzeć choćby „Zaginione dzieci Atlanty” dla nabrania pokory. Aż nie chcę komentować, dużo już napisał Wuj Bat, a mi się cisną na usta tylko mocniejsze słowa.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jeżeli też masz na myśli takie osobiste wycieczki, to może rzeczywiście lepiej nie komentuj.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Zacząłem od odniesienia się już w punkcie pierwszym, nie bez powodu. Jeśli komentarz do czyjejś prywatnej wypowiedzi to jest pejoratywna "osobista wycieczka", to cały off top na niej stoi i zaczynamy naginać, naginać na siłę. Napisałem coś wielkimi literami i nie ciągnijmy bo będzie to, co napisałem po wielkich literach ;)
Paczki z głów!