Autor Wątek: Kącik humoru wujka bandita ;-) [wszystko oprócz dowcipów!]  (Przeczytany 703207 razy)

Zomballo

  • Gość
A najlepsze, że w teledysku nie ma Roberta. :D

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Plot twist

To nie jest parodia, tylko wersja demo, na którą ostatecznie nie zgodził się Bob Rock.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .


Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
bawi Cię jak małpa sobie zjeżdża na ręcznym?

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
@blendamed mistrz :D

Edit - jedziem dalej z tematem

« Ostatnia zmiana: 20 Lut, 2018, 08:53:42 wysłana przez Bjørn »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .


Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Ważne osoby tak mają ;)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.


Tak po drodze mi juz ze starym w sumie pszczelarskim klasykiem...
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .


Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Moja ulubiona wersja tego mema to: „jesteś platformersem? powiedz coś po platformersku - powiem, ale najpierw musimy odsunąć PiS od władzy” xD

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
MFW byłem dosłownie wczoraj z dziewczyną na imprezie z jej znajomą z prawa (oraz psiapsiółami z roku tej znajomej) i jedna nagle mówi, że jak coś - zaprasza na domówkę, bo świętuje 20.04. Ja już wiem, co się święci, a i tak już mam ochotę wychodzić, nie marnując wiązanki na głupią gówniarę, ale mój Śpiurek nie jest w temacie, więc drąży „a co za okazja jest wtedy, masz urodziny? - ja nie, hehe, CZTERY DWADZIEŚCIA? - ??? - no Adolf Hitler, hehe. siądziemy w kółku, będzie baka, pośpiewamy sobie, jakiś torcik.” Najgorsze - kilka z tamtych lasek z prawa tylko się głupio zaśmiało, cholerne tępaki. Przyszłe „elyty”, psia mać.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
MFW byłem dosłownie wczoraj z dziewczyną na imprezie z jej znajomą z prawa (oraz psiapsiółami z roku tej znajomej) i jedna nagle mówi, że jak coś - zaprasza na domówkę, bo świętuje 20.04. Ja już wiem, co się święci, a i tak już mam ochotę wychodzić, nie marnując wiązanki na głupią gówniarę, ale mój Śpiurek nie jest w temacie, więc drąży „a co za okazja jest wtedy, masz urodziny? - ja nie, hehe, CZTERY DWADZIEŚCIA? - ??? - no Adolf Hitler, hehe. siądziemy w kółku, będzie baka, pośpiewamy sobie, jakiś torcik.” Najgorsze - kilka z tamtych lasek z prawa tylko się głupio zaśmiało, cholerne tępaki. Przyszłe „elyty”, psia mać.
Gymzy ja jestem z tego rocznika co robotniczy był więc wysil się i daj mi zrozumienie tego co piszesz, chciałbym przed lasami imponić.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
1. Idę na imprezę z dziewczyną, na którą zaprosiła ją znajoma, która studiuje prawo.
2. Są tam też koleżanki z roku tej znajomej z prawa.
3. Ogólnie jest średnio i zbieram się już do wyjścia.
4. Jedna z tych lasek z prawa (która już wcześniej zrobiła na mnie wrażenie kucowatej, bo mówiła jakieś dyrdymały o szczepionkach) mówi, że zaprasza na domówkę 20.04.
5. Moja dziewczyna pyta, co za okazja? Czyjeś urodziny?
6. Tamta, że Adolfa Hitlera i to będzie zabawna okazja, żeby połączyć to wspaniałe wydarzenie z tym, że 420 to symboliczna w kulturze palaczy marihuany, więc poza jakimś torcikiem czy zaśpiewami będzie palenie w kółeczku.
7. Satelitarne względem niej dziewczyny chichrają (choć na szczęście co kilka normalniejszych tylko się żenuje).
7. Mam minę, jakbym patrzył na wór gówna.

Czyli w skrócie pełen intelektualny pakiet "mam 20-parę lat, próbuję być fajna i kontrowersyjna" - ja na takich ludzi mam normalnie uczulenie, a rocznica urodzin Hitlera (która numerologicznie koreluje z typowym dla kultury palaczy zielska 420) jako fajnie-kontrowersyjny powód do imprezki to dla mnie apogeum głupoty.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Dzięki Gyzmy jestem mondżejszy o 4:20.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.


@gizmi7 pierwsze slysze o tej 420, co to ma wspolnego z zielskiem? Ilosc piosenek boba marleya, ilosc plyt bucketheada?
« Ostatnia zmiana: 02 Mar, 2018, 10:20:14 wysłana przez Bjørn »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Cytuj
"Liczba 420, o czym nie wszyscy wiedzą jest rozpoznawanym na całym świecie symbolem subkultury palaczy marihuany podobnie jak 786 jest symboliczną liczbą dla muzułmanów a 666 dla satanistów. Używa się jej głównie w Ameryce Północnej by nawiązać do palenia zioła a także do ogólnie pojmowanego ruchu palaczy, growerów itd.

Uważa się że wiązać tę liczbę z marihuaną zaczęła grupka młodzieży w 1971 roku w San Rafael w Kalifornii. Ludzie ci spotykali się po lekcjach paląc razem zioło. Jesienią 1971 r. spotykali się też w celu wspólnych poszukiwań opuszczonego poletka z marihuaną o którym gdzieś usłyszeli. Ich ustaloną porą spotkań była 16:20 (4:20 po południu) a miejscem pomnik Louisa Pasteura. O planowanych spotkaniach powiadamiali się nawzajem w szkole, ustalonym hasłem: "four-twenty, Louie" czyli "czwarta dwadzieścia, koło Louiego". Po wielu nieudanych wyprawach skrócili hasło do "four-twenty". Rozprzestrzeniło się ono wkrótce, przechodząc do lokalnego folkoru palaczy aby zatoczyć szersze kręgi i stać się ogólnie rozpoznawanym kodem oznaczającym palenie gandzi.

Światowe święto palaczy obchodzone jest zatem dwudziestego kwietnia (4/20 w amerykańskim zapisie daty) a za najbardziej odpowiednią godzinę na palenie uważa się dwadzieścia po czwartej po południu. Pamiętajmy zatem o 420 nabijając bonga, kręcąc jointa czy wbijając kulkę do fify, bracia!


źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/420_(cannabis_culture)"

Ja dalej nie zrozumiałem co gizmi miał na myśli i z czym jest problem?
Bakasz to bakaj. Jak nie to pod koc. Proste.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
@Amal_68 ale pierdolenie :D Żałuję, że zapytałem.

« Ostatnia zmiana: 02 Mar, 2018, 14:33:26 wysłana przez Bjørn »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .