Autor Wątek: Kącik humoru wujka bandita ;-) [wszystko oprócz dowcipów!]  (Przeczytany 706714 razy)

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .


Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .



Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 838
« Ostatnia zmiana: 27 Maj, 2013, 22:20:23 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
specjalnie dla Vicola ;D

Spoiler

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .


Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
To po co chodzisz do sklepów dla pedałów :P
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Ja tam od jakiegoś czasu jeansy kupuje wyłącznie w second hadnach. Dajesz 1-2zł za parę (trzeba przyjść w ostatni dzień przed pierwszą dostawą w miesiącu - zawsze robią wtedy wyprzedaże "1-2zł za sztukę, niezależnie od wagi"), która pożyje porównywalną ilość czasu (albo i dłużej), co te ostatnie sortu gówno, jakie duże zachodnie firmy zwożą do polskich sklepów*. Co lepiej, problemu z rurkami nie mam, wręcz mam czasem kłopot, aby znaleźć taki rozmiar, który nie będzie za szeroki i/lub za krótki :D

*jedyne prawdziwie wytrzymałe jeansy, jakie w życiu miałem, to Massy (dwie pary) i b3 (chyba tysz dwie pary) - ale to nie zachodnie marki... a tak to wszelkie wranglery, levisy itp. to max jeden sezon i to też jak dobrze pójdzie.
« Ostatnia zmiana: 31 Maj, 2013, 15:38:06 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Jeden chuj jaki sklep, wszystko kurwa tak skrojone.
No chyba jednak nie.
http://skate-europe.com/k/109-spodnie - nie wiem, czy Andegrand ma swoje sklepy poza Szczecinem, ale jego odpowiedniki na pewno się znajdą. Po raz kolejny polecam Massy i b3 i wbrew pozorom da się tez bez większego problemu znaleźć takie "normalne" (nie workowate), tylko na zdjęciach one wszystkie chyba celowo za duże są pozakładane na modeli, aby bardziej hiphopowo wyglądały.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Nigdy nie miałem problemu znaleźć normalnie, albo chociaz w miare normalnie skrojonych jeansów w Reserved, H&M, NY czy nawet Housie - już nie mówiąc o BS, Lee, Wrangler i reszta drożyzny.
Swoją drogą najlepsze/najtrwalsze jeansy jakie mialem kupiłem w H&M, więc wszystko zależy jak się trafi.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Reserved, H&M, NY czy nawet Housie

Właśnie dopiero w tym ostatnim dobrałem, i to "prawie dobrze" bo mieli tylko 31/32 a nie 30/31 ale ujdzie. W trzech poprzednich nidyrydy. Aaa i jeszcze Cropp, Cubus, i parę innych co nawet nie pamiętam, też kicha. O drożyznach nie mówię, bo chyba by mnie jebło wydać na gacie >2 stówy*

PS. Dobrze że przypomnieliście że istnieją skejt-szopy. Co prawda nie chodzę w takich spodniach, ale inne ciuchy mają zajebiste. Najtrwalsze co miałem (mam) było (jest) właśnie z takich firm jak B3, Lord itepe.

*a Moja :love: wchodzi gdziekolwiek i ma nogawki szerokie, wąskie, stan niski, wysoki, do tego pierdyliard materiałów, kolorów i chujwico. I to w cenie podkoszulek, bo chwilę jak tylko się pojawią to jest jeb, pińcet procent zniżki.

PS2. Dyskutować o spodniach na forum gitarowym... :facepalm: ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!

PS2. Dyskutować o spodniach na forum gitarowym... :facepalm: ;D

ekhm...znowu, bo to nie pierwszy raz :D :D :D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Ja mam 31,32/34 Tu to już wgl jest masakra. Jestem chudy to wejść wejdę, ale chyba nie muszę mówić jak wyglądam w takich spodniach. A jak nie rurki to wszystkie wycięte na tyłku specjalnie szeroko specjalnie amerykańskich rezydentów hotelu MCDonalds, albo dla gwiazd hiphopowych teledysków...
Spoiler
  :facepalm:
« Ostatnia zmiana: 31 Maj, 2013, 21:01:57 wysłana przez gizmi7 »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
PS. Dobrze że przypomnieliście że istnieją skejt-szopy. Co prawda nie chodzę w takich spodniach,
Ja też nie, ale serio da się znaleźć coś "normalnego" też ;) IMO wbrew pozorom łatwiej, niż w takim właśnie H&M.

No i o ciuchbudach też serio mówię, że warto powyczajać w kilku kiedy robią wyprzedaż na koniec miesiąca i raz na jakiś czas poświęcić te kilkanaście minut na przejrzenie (bo jak wiesz czego szukasz to ci zajmie to od ~2min na stwierdzenie, że nic nie ma, do kilkunastu wliczając w to przymierzanie itd., jak coś będzie), czy się coś trafi - nawet jeśli w danej chwili nie ma akurat takiej potrzeby (bo jak potrzeba będzie, to jak na złość okazji będzie brak, taka wada ciuchbud). Koszt jest praktycznie tyle, co czas i ew. transport, bo złotówka-dwie za spodnie to kurwa no ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Skoro już drążycie temat:
 
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .