Autor Wątek: Kącik humoru wujka bandita ;-) [wszystko oprócz dowcipów!]  (Przeczytany 700605 razy)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
A co ma niby zmienić obniżenie wyniku każdemu z kandydatów? I tak wygra ten, który dostał najwięcej głosów a to czy będzie miał przy nazwisku 40% czy 30% nic dla typa nie znaczy jeżeli każdemu kolejnemu oszołomowi wynik spadnie proporcjonalnie do niego. To jałowa postawa nic nie wnosząca do samego głosowania.
Jak żołnierz, który na polu walki rzucił karabin z pełnym magazynkiem bo "Jest chujowo, niech będzie chujowo. Ssijcie chuja i się nim udławcie." podczas gdy wszyscy dookoła napierdalają się w nadziei o jakąś lepszą przyszłość.
Niby sam prezydent wiele by nie zmienił, ale przewrót na tym stołku już byłby dobrą prognozą odciągnięcia świń od koryta.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Widać ku*wa, jak udało się tym wszystkim "antysystemowcom" - sami chcieli do koryta i się nie udało, prezydentem będzie albo KaczoDuda albo Myśliwy

Żeby nie było przesadnego EOT, to obrazek:

« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2015, 17:07:33 wysłana przez gizmi7 »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
A co ma niby zmienić obniżenie wyniku każdemu z kandydatów? I tak wygra ten, który dostał najwięcej głosów a to czy będzie miał przy nazwisku 40% czy 30% nic dla typa nie znaczy jeżeli każdemu kolejnemu oszołomowi wynik spadnie proporcjonalnie do niego. To jałowa postawa nic nie wnosząca do samego głosowania.

I tu się mylisz. Takie FUCK OFF dla obydwu kandydatów daje więcej niż głosowanie na kogoś kogo nie popierasz. Takie "puste" statystyki pokazują ile osób jest niezadowolonych i które nie pójdą na żaden kompromis i nie wybiorą mniejszego zła. To ich głos jest najważniejszy w tych wyborach bo świadczy o sile która pójdzie do wyborów na jesień i wybierze tych którzy mają realną władzę a nie tylko twarz państwa w kontaktach międzynarodowych.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Byle nie oddawać zupełnie pustych, bo to praktycznie równoznaczne z głosowaniem na Jarubasa ;)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Gdzieś kiedyś czytałem/słyszałem o ciekawym badaniu. Nie pamiętam szczegółów ale wyglądało to tak, że jajogłowi założyli grupie psów elektryczne pastuchy i pizgali je regularnie prądem. Części z psów zostało wpojone, że nie mają żadnego wpływu na to czy oberwą czy nie, a druga część miała jakieś małe dźwigienki, które te pastuchy wyłączały. Po jakimś czasie zebrali obie grupy razem, grupę psów które wiedziały, że mogą ten pastuch wyłączyć i grupę która dostawała po dupie non stop.
Co ciekawe, grupa która dostawała po dupie cały czas, nawet gdy zobaczyła, że jednak istnieje możliwość na zmianę swojego losu to nic sobie z tego nie robiła.

Oj Chochole, skończ ten śpiew na litość boską :l

@nikt
Mam szczerą nadzieję, że masz rację.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Takie "puste" statystyki pokazują ile osób jest niezadowolonych i które nie pójdą na żaden kompromis i nie wybiorą mniejszego zła. To ich głos jest najważniejszy w tych wyborach bo świadczy o sile która pójdzie do wyborów na jesień i wybierze tych którzy mają realną władzę a nie tylko twarz państwa w kontaktach międzynarodowych.

A to nie jest tak, ze nie wybierają Ci którzy nie poszli na wybory?

Moim zdaniem puste głosy oddają po prostu umysłowe gimby, a zrobienie fotki "POPEK KRÓL ALBANI" i wrzucenie jej w neta, ma poziom porównywalny z fotką "kuckiem przed policyjną kijanką z fakiem".
« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2015, 19:42:47 wysłana przez Stivo2005 »
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Moim zdaniem pójście na wybory i oddanie głosu nieważnego daje legitymację do późniejszego zabrania głosu w dyskusji. Bronię tezy, że niechodzacy na wybory takiego przywileju nie posiadaja i odzywać się nie powinni. Głos nieważny, to też głos.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Głos nieważny, to też głos.

Moim zdaniem, to można porównać z utartą dziewictwa, po pierwszym waleniu.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ja nie głosowałem. Ostatni tydzień przed wyborami oglądałem debatę kilka razy, czytałem programy i szczerze zatrzymałem się przed wejściem do lokalu i zawróciłem. Nie miałem pojęcia na kogo zagłosować.
B ( o ) ( o ) B S

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Głosowanie, to jeden z niewielu przywilejów, którym nas łaskawie obdarzyli jaśnie panujący. Jest to też jedyne skuteczne narzędzie nacisku na nich. Opcja druga, to wyjście na ulice z widłami, co jest jednak przeważnie kiepskim pomysłem.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Opcja druga, to wyjście na ulice z widłami, co jest jednak przeważnie kiepskim pomysłem.

Może polecę ekstremą, ale nie zawsze...

Głosowanie, to jeden z niewielu przywilejów, którym nas łaskawie obdarzyli jaśnie panujący. Jest to też jedyne skuteczne narzędzie nacisku na nich.

Jest coś takiego jak unieważnienie wyborów z powodu zbyt małej frekwencji, przynajmniej w referendum.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Zomballo

  • Gość
Coraz lepsze te Wasze kawały. Ubaw po pachy. :/

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Coraz lepsze te Wasze kawały. Ubaw po pachy. :/

Właśnie. Sio z polityką z mojego tematu.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 799
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2015, 20:16:21 wysłana przez mastEr_eXplorer »

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Coraz lepsze te Wasze kawały. Ubaw po pachy. :/
Przecie jest w temacie napisane:
"Wszystko oprócz dowcipów"
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 834
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Albo inżynier...

<patrzy w swoją przyszłość>
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!

Profesjonalny zlodziej :D


Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo



Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 834
Tymczasem dwa tygodnie temu w Toruniu:



;)
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Lepsze kwiatki można codziennie poczytać na forach i to pisane na poważnie.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Macie. Co słabsi psychicznie nie otwierać..

Spoiler
.