Autor Wątek: Ocena surowego miksu, pomyslu [COŚ A LA SAMBA W DROP C]  (Przeczytany 1101 razy)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Jakoś w zeszłym roku zgrywaliśmy ze znajomym pomysły do wspólnego projektu, szło dobrze tyle, że większość zachowało się na jego kompie, a nam obecnie krucho z czasem więc całość stoi w miejscu. Ten krotki pomysł wrzucilem na neta.

Gitary: gruz: mój PAS-ek z Lepou Lecto + TS808, IR chyba Guitarhack o ile pamietam, czyste: ltd m-100 kumpla z California Sun VST plus jakis freeware'owy delay gdzie ustawił inne czasy na kanał.

Bas: Yamaha RBX z VST onqela do basu i jakies eq dodatkowo (brzmi wg słabo i przesteruje, wiec wybaczcie pierwsze próby)

O perce to szkoda gadać, kumpel szybko coś ustawił co robilo za wiecej niż metronom. Są w całości jakieś zonki, mam inne pomysły na rytm do tego fragmentu. Nie robiłem jakiegokolwiek masteringu tutaj. Gitary nie brzmią mocarnie ale to jest brzmienie w kierunku ktorego zmierzam. Bardzo proszę o jakieś wskazówki co byście poprawili i w jaki sposób mniej więcej.

Wlacz osadzony player soundcloud


||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Gitara nagrana "trochę" nierówno... Podoba mi się ten szybko wybrzmiewający crash, poza tym, że ma monotonnie taką samą głośność i siłę uderzenia. ;)

co bym poprawił ja... zagrał bym równiej.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
gitary brzmią jakbyś je nagrał jakims kiepskim mikrofonem, są nieczytelne i szumią. No i nierówno. Bas też kiepski i za głośno
B ( o ) ( o ) B S

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Gitara nagrana "trochę" nierówno... Podoba mi się ten szybko wybrzmiewający crash, poza tym, że ma monotonnie taką samą głośność i siłę uderzenia. ;)

co bym poprawił ja... zagrał bym równiej.

tez bym zagral rowniej, wiem ze troche lipa wrzucac cos tak "na pałe" jezeli nawet nie trzyma sie metronomu poprawnie, ale chcialem uzyskac jakiekolwiek opinie bo obecnie nie mam czasu zeby cokolwiek od nowa nagrac, jak sie czas znajdzie to i zrobie to jeszcze raz a konkretnie.

gitary brzmią jakbyś je nagrał jakims kiepskim mikrofonem, są nieczytelne i szumią. No i nierówno. Bas też kiepski i za głośno

Bas na moje ucho wydawał się dobrze brzmieć, ale po prawdzie to ja pierwszy raz bas ustawiałem, dlatego brzmi tak "roboczo", z głośnością chyba faktycznie przesadziłem, bo poprawnego EQ na nim nie zrobiłem.
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Art

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 88
Strasznie podoba mi się brzmienie gitary, takie suche (w pozytywnym tego słowa znaczeniu!) brzmienie. I garnki też fajnie brzmią - taka stylistyka ciekawa, moje klimaty. Jedyne co, to urozmaicić je troszkę i będzie grejt, jeśli chodzi o moje zdanie :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
1471 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sie, 2009, 09:29:58
wysłana przez Bjørn
11 Odpowiedzi
3400 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2011, 00:35:31
wysłana przez bandit112
4 Odpowiedzi
1007 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sty, 2012, 01:32:55
wysłana przez Johnny
2 Odpowiedzi
1061 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Cze, 2012, 20:07:02
wysłana przez grz_ost
1 Odpowiedzi
1315 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Mar, 2014, 20:29:50
wysłana przez Gaclav