Autor Wątek: Loomis - co z kluczami?  (Przeczytany 2215 razy)

Offline KrupniQ

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 19
  • Go home and die
Loomis - co z kluczami?
« 09 Lip, 2012, 22:27:11 »
Witam witam, o zdrowie pytam.

Niedawno dopiero założyłem konto bo niedawno wyposażyłem się w Schectera znanego wszem i wobec, czyli sygnaturę Loomisa (wersję bez floyda), więc czuję się teraz godny być członkiem tego foruma  ;D. Jednak narodził się problem, a dokładnie to wątpliwości mam odnośnie kluczy w tej gitarze, a mianowicie: na stronie producenta (a dokładniej tutaj: http://www.schecterguitars.com/Products/Guitar/Jeff-Loomis-NT.aspx) mam informację że powinny być w niej klucze blokowane, natomiast po zakupie w thomannie dostałem z normalnymi kluczami Grover. Pytanie moje: o co chodzi, kto ma rację?

PS Widziałem gdzieś recenzję tej gitki na forum i też były klucze grover. Czy mozliwe że Schectery tak zchrzaniły sprawę dając wadliwe informacje na stronie?

Pozdrawiam!

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Odp: Loomis - co z kluczami?
« Odpowiedź #1 09 Lip, 2012, 22:38:26 »
Do nowych modeli dają blokowane sygnowane przez nich, w starszych Schecterach były Grovery. Zagadka stulecia co? ;)
mniut i piah

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Loomis - co z kluczami?
« Odpowiedź #2 09 Lip, 2012, 22:50:55 »
Witam witam, o zdrowie pytam.

Niedawno dopiero założyłem konto bo niedawno wyposażyłem się w Schectera znanego wszem i wobec, czyli sygnaturę Loomisa (wersję bez floyda), więc czuję się teraz godny być członkiem tego foruma  ;D. Jednak narodził się problem, a dokładnie to wątpliwości mam odnośnie kluczy w tej gitarze, a mianowicie: na stronie producenta (a dokładniej tutaj: http://www.schecterguitars.com/Products/Guitar/Jeff-Loomis-NT.aspx) mam informację że powinny być w niej klucze blokowane, natomiast po zakupie w thomannie dostałem z normalnymi kluczami Grover. Pytanie moje: o co chodzi, kto ma rację?

PS Widziałem gdzieś recenzję tej gitki na forum i też były klucze grover. Czy mozliwe że Schectery tak zchrzaniły sprawę dając wadliwe informacje na stronie?

Pozdrawiam!

A to Ty kupiłeś a allegro tego bez futerału za cenę po jakiej chodzą zwykle z futerałem? :D

żeby nie było że mój post jest z dupy to dodam, że te ich blokowane to takie sobie są, Grovery IMO lepsiejsze
B ( o ) ( o ) B S

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Odp: Loomis - co z kluczami?
« Odpowiedź #3 09 Lip, 2012, 22:51:12 »
Na Twoim miejscu cieszyłbym się że masz klucze Grover, a nie jakiś blokowany szajs.

Offline Art

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 88
Odp: Loomis - co z kluczami?
« Odpowiedź #4 09 Lip, 2012, 23:25:00 »
A to Ty kupiłeś a allegro tego bez futerału za cenę po jakiej chodzą zwykle z futerałem? :D

...natomiast po zakupie w thomannie dostałem z normalnymi kluczami Grover.
;)

Offline KrupniQ

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 19
  • Go home and die
Odp: Loomis - co z kluczami?
« Odpowiedź #5 09 Lip, 2012, 23:45:50 »
Do nowych modeli dają blokowane sygnowane przez nich, w starszych Schecterach były Grovery. Zagadka stulecia co? ;)

Mogę spać spokojnie, zagadka rozwiązana. Słabo bardzo moim zdaniem że na ich stronie nie ma żadnej informacji o kluczach w tej gitarce. Zgadywać ludzie mają? Niby napisane że jakieś schecter 'diamond', ale jak się trafi taki cwaniak jak ja...

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
72 Odpowiedzi
43023 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2007, 19:52:14
wysłana przez Tolein
43 Odpowiedzi
24069 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Maj, 2009, 11:56:48
wysłana przez Radek M
18 Odpowiedzi
6168 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2008, 18:45:27
wysłana przez nikt
1 Odpowiedzi
1991 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Mar, 2009, 17:48:38
wysłana przez Pan Sinner
0 Odpowiedzi
1120 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Sty, 2011, 01:37:42
wysłana przez kempas