Autor Wątek: Co lepsze? Superlux HD-668B vs HD-662B  (Przeczytany 4818 razy)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Co lepsze? Superlux HD-668B vs HD-662B
« 25 Cze, 2012, 16:30:15 »
Witam,

jak w temacie, czy warto dopłacać te 20PLN? Jutro muszę zamówić, bo znajomy wtedy wzmaka zamawia. No a może inny model jest jeszcze lepszy?

I pytanie jeszcze jedno, kobieta szuka słuchawek do słuchania muzyki,  czy HD-651 również brzmią spoczko?

Pzdr!
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Otwarte vs zamknięte.

662B bardzo tłumią otoczenie, mocno ściskają głowę. Do dłuższych melanży z muzyką z słuchawek to one się nie nadają.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Czy ja wiem?
To zależy od osoby. Są tacy, co w zamkniętych słuchawkach nie potrafią usiedzieć pięciu minut. Ja potrafię teraz w upale cały dzień chodzić w 662 po mieście (!) i nie mam z tym żadnego problemu.

Co do wygłuszania - owszem, jest dobre, ale wciąż bez problemu słyszę dźwięki ulicy (i w sumie dobrze, przynajmniej nic mnie nie rozjedzie ;) ), a jak wyłączę muzykę, to mogę bez problemu rozmawiać z ludźmi.

Co do tego, że mocno ściskają głowę - z początku fakt, może to przeszkadzać (a nawet lekko pobolewać szczęka), ale jak je kupiłem sobie na święta i używam ich od wtedy codziennie, to sam nie wiem kiedy przestałem to odczuwać (raczej wcześniej, niż później). A wręcz jak zakładam swoje stare sennki hd202, to mam ciągle wrażenie, że zaraz spadną...

I teraz podejrzewam, dwie sprawy. 662 im częściej używane, tym bardziej komfortowe się robią (czy to człowiek się przyzwyczaja, czy one się układają do człowieka, czy oba na raz - nie umiem powiedzieć), ale z drugiej strony mimo wszystko zastanawiam się, czy na miasto jednak nie powrócić właśnie do sennków, bo noszenie 662 na szyi zdecydowanie im nie służy (lekko mi już popękała skóra na pałąku i skórka na samych słuchawkach też, tam gdzie dotykam jej brodą). Zmienne warunki atmosferyczne też pewnie im nie służą, bo wyraźnie były projektowane z myślą o użytku w pomieszczeniach...

ED: ale w sumie do użytku wyłącznie w domu bym pewnie brał 668b. Sam chciałem zamknięte, bo chciałem właśnie móc w nich wyjść z domu, a wiadomo - deszcz i te sprawy, no i żeby nie robić za chodzącego jukebo'ksa.
« Ostatnia zmiana: 25 Cze, 2012, 22:24:25 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
6521 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lip, 2008, 13:55:16
wysłana przez Vin$
6 Odpowiedzi
5030 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Paź, 2012, 18:45:07
wysłana przez sinquestsound
6 Odpowiedzi
2496 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2013, 18:45:11
wysłana przez kempas
189 Odpowiedzi
67733 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Maj, 2021, 13:44:47
wysłana przez sylkis
15 Odpowiedzi
3351 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2016, 10:22:25
wysłana przez Zomballo