Autor Wątek: Seraph Recordings - ciekawe sample bębnów  (Przeczytany 3324 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Seraph Recordings - ciekawe sample bębnów
« 15 Cze, 2012, 18:41:55 »
Dla wszystkich znudzonych kolejnymi mixami na SD czy Slejcie - do kupienia do wyboru do koloru bębęnki i blaszki:

http://seraphrecordings.com/samples

I próbka (bez żadnych wtyczek, czyste ślady) dla leni: http://dl.dropbox.com/u/21182972/DRUM%20SAMPLE%20CLIPS/ONE%20SHOT%20DEATH%20A-B.mp3
« Ostatnia zmiana: 15 Cze, 2012, 19:30:42 wysłana przez mondomg »


Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
świetna idea, ale dla mnie bez sensu, bo bym nie umiał się zdecydować i chciałbym je wszystkie ;)

Tak z ciekawości - dostaję takie wavy tych bębnów i co dalej? W sensie jest jakas wtyczka która pomoze mi to wszystko poukładać w drum-mapę?
B ( o ) ( o ) B S

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Tam dostajesz je w różnych formatach i możesz je załadować do konkretnych samplerów albo ręcznie je sobie przystosować do swojego lub też wrzucić jako wave. Jakie, tego nie wiem, nie interesowałem się, szczerze mówiąc.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Tak z ciekawości - dostaję takie wavy tych bębnów i co dalej? W sensie jest jakas wtyczka która pomoze mi to wszystko poukładać w drum-mapę?
Triggery
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Tak wiem...widze ostrzeżenie ze wątek ma więcej niż 120 dni, ale zostawie info dla potomnych.

Było pare ludziów na forum takich jak zomballo itd, którzy szukają darmowych alternatyw dla EZ Drummera itp.
No i są rozwiązania typu HotStepper czy Hydrogen ale sample pozostawiają wiele do życzenia.

ALE

Do hydrogena można łatwo zrobić własne drumkity na podstawie sampli . Oczywiście można do tego użyć samplera jakiegoś ale po co ? Hydrogen ma fajny interfejs i ustawianie w nim perki to czysta przyjemność.
Akurat jestem w trakcie nagrywania swoich rzeczy <po tym jak wziąłem gitare po miesiącu do łapy to gram o wiele lepiej i mam fure pomysłów :) >, i jakoś tak podczas "zabaw" wpadłem na cuś takiego. Moge zrobić jakiegoś tutka jak zrobić własnie drumkity jakby był ktoś zainteresieren :D
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
mam te sample od jakiegoś czasu i są spoko ;)
Pozdrawiam,

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
...Moge zrobić jakiegoś tutka jak zrobić własnie drumkity jakby był ktoś zainteresieren :D
Zrób, ja chętnie skorzystam. :)

bandit112

  • Gość
...Moge zrobić jakiegoś tutka jak zrobić własnie drumkity jakby był ktoś zainteresieren :D
Zrób, ja chętnie skorzystam. :)

+1, też łyknę

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
2566 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lis, 2011, 15:50:47
wysłana przez Page_Hamilton
51 Odpowiedzi
20295 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sty, 2013, 13:25:32
wysłana przez Grzgrz
10 Odpowiedzi
4581 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lis, 2012, 22:14:35
wysłana przez sinquestsound
1 Odpowiedzi
1915 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lis, 2012, 19:54:59
wysłana przez OfensywnyRondel
1 Odpowiedzi
1573 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2014, 17:13:56
wysłana przez Mat