Autor Wątek: [Ebooki] - czytniki, ebooki, promocje, et cetera.  (Przeczytany 5204 razy)

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Jak kcesz tylko do PDF to kup se jakiegoś taniego tableta z Androidem np Polaroid i będziesz zadowolony i nie tylko z tego ze nie straciłeś dużo kasy. Będziesz miał prawie to samo z tym ze prawie czasami robi dużą różnicę.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Bierz 7''.
W moim odczuciu ten wymiar tabletu jest znacznie przyjemniejszy do czytania niż 10''.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 457
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
Jak kcesz tylko do PDF to kup se jakiegoś taniego tableta z Androidem np Polaroid i będziesz zadowolony i nie tylko z tego ze nie straciłeś dużo kasy. Będziesz miał prawie to samo z tym ze prawie czasami robi dużą różnicę.

Ja nie chcę tylko do pdf, ale głównie do tego, bo 50 stron nut na próbie to jest katorga

Bierz 7''.
W moim odczuciu ten wymiar tabletu jest znacznie przyjemniejszy do czytania niż 10''.

Z nutkami problemu nie będzie?
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Gdzieś już tu kiedyś pisałem.
Kolega klawiszowiec korzysta z Kindla 6'' do nut i twierdzi, że wszystko jest okej.

Zresztą wypierdolił wszystkie papierowe i jeździ na wesela z tym kindlem także coś musi być na rzeczy.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Mam kindla touch wifi - zaje urządzenie....choci aż sentyment do normalnych książek pozostał..
No pain No gain !

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Ja mam iPada 2 i tego starszego Kindla przed Touchem.

Powiem tak książki w zestawieniu z Amazonem - Kindle

Anything else iPad bez dwóch zdań. Moim zdaniem do PDFów te 10" musi być chyba że masz sokoli wzrok albo lubisz dużo przewijać :)