Autor Wątek: Praca - Wrocław  (Przeczytany 516 razy)

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Praca - Wrocław
« 11 Cze, 2012, 22:07:36 »
Witam,

Planuję małą przeprowadzkę od września - moja dziewczyna rozpoczyna studia we Wrocławiu. Postanowiłem więc że dobrze by by było podążyć za wybranką  :headbang:.

Może ktoś z was w waszych firmach/przedsiębiorstwach/miejscach pracy poszukuje dobrego, kreatywnego, młodego pracownika o dosyć dużych doświadczeniach zawodowych :) oraz niespożytej energii do pracy ?! :) Być może słyszeliście o jakiś wolnych wakatach w konkretnej firmie?

Aktualnie pracuje już 2 rok jako instruktor w Jednostce Wojskowej, wcześniej 3 lata jako technik administracji w Straży Granicznej, jeszcze wcześniej zaliczyłem 0,5 roku w firmie jako realizator dźwięku (a prędzej pomocnik "techniczny" czyli gość od czarnej roboty :D).

Pracuje od momentu ukończenia szkoły, szczęśliwie obroniłem licencjat z Zarządzania Przedsiębiorstwem, kończę magisterke z Zarządzania Organizacjami Turystycznymi i Hotelarstwem, kończę także studia podyplomowe Z BHP :) (egzamin w lipcu).

Wiem że hardkorowo wychodzić z taką "ofertą" na forum gitarowym, ale nie raz przekonałem się że społeczność tutaj żyjąca bardzo lubi pomagać, a mnie w przypadku nowego miasta, takowa pomoc jak znalezienie pracy będzie naprawdę potężnym bodźcem na dobry start. Zresztą możliwości, nowych rozwiązań trzeba szukać wszędzie ;))