Autor Wątek: Co jest lepsze od posiadania KL Explorera... ?  (Przeczytany 6520 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Co jest lepsze od posiadania KL Explorera... ?
« 02 Lip, 2008, 09:49:21 »
... z pewnoscia 3KLe

Microdomus z forum ESP wlasnie dostal swojego 3 KLa. Gosc kolekcjonuje Explorery i ostatnio wkrecila mu sia jazda akurat na Lawrence. Cudna kolekcja ktora mi bardzo dobrze robi :)























i dolujaca mysl ze gosc zamowione ma 2 kolejne juz od dluzszego czasu... zazdrosc jak cholera  :headbang:
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
niezly czad. koles ma lepszy gust niz Drzejms, przynajmniej zamawia wiosla w polysku, nie w macie ;)
Łe tej.

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Może strun jakby trochę brakowało, ale są genialne :)
Podobają mi się bardzo. Zawsze wolałem bardziej eksplorera od v jeżeli chodzi o kształty trochę inne od standardowych. Ale te gitarki zabijają. I te smoki  :fire:
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
niezly czad. koles ma lepszy gust niz Drzejms, przynajmniej zamawia wiosla w polysku, nie w macie ;)

akurat te 3 kupil uzywki i nie byly zamawiane przez niego. Ten z sloncem nalezal do Seana z forum ESP, srodkowy do SYLa a ten po lewej do Ansa ktory swoja droga mial juz chyba z 5 KLi :/

Może strun jakby trochę brakowało, ale są genialne :)
Podobają mi się bardzo. Zawsze wolałem bardziej eksplorera od v jeżeli chodzi o kształty trochę inne od standardowych. Ale te gitarki zabijają. I te smoki  :fire:

7strunowy Explorer wyglada moim zdaniem pokracznie. barytona mozna by bylo zrobic ale ogolnie zajebiscie mi sie podoba co pan Ken zrobil z tak klasyczna gitara.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
siedmiostrunowy prawie-Dean Litzy (teraz nie wiem czyj jest) nie byl zly ;) wystarczy dac glowke w ksztalcie V i juz nie ma pokracznosci.
Łe tej.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
nie dzieki, cos takiego maja kolesie z Trivium i moim zdaniem wyglada jakby chcialo ale nie moglo
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline regret

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
  • ,,l,,
ahh piekne te KL  ,moze kiedys :)) se zakupie hehehe
r'n'r

Offline Andrzej

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
  • Cały drżę...
Tylko ta główka...
Wolę te w ESP, czyli zahaczająca o klasyczną, gibsonowską.

W ogóle, explorery są zajebiste, tyle, że za mało osób tak twierdzi i ciężko zaszpanować. :P
~~Bless Cain~~

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
No wlasnie o glowke chodzi :)

to tak jak z parkerami: Love or hate
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Może strun jakby trochę brakowało, ale są genialne :)
Podobają mi się bardzo. Zawsze wolałem bardziej eksplorera od v jeżeli chodzi o kształty trochę inne od standardowych. Ale te gitarki zabijają. I te smoki  :fire:

7strunowy Explorer wyglada moim zdaniem pokracznie. barytona mozna by bylo zrobic ale ogolnie zajebiscie mi sie podoba co pan Ken zrobil z tak klasyczna gitara.

Właśnie chodzi o to, że one są piękne takie jakie są. Właśnie 6teczki. Z taką dokładnie menzurą.
Dziwne dla mnie jest to, że rzdko podobają mi się odjechane główki. A ta ma coś w sobie takiego, że łoo :fire:
Taki mały reversed chopper ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
KL zajebiaszcze... zawsze podobal mi sie ten explo hetfielda z przezroczystym lakierem :]
I'm back!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
2759 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Gru, 2009, 16:11:51
wysłana przez Draiman69
2 Odpowiedzi
4817 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Cze, 2012, 22:20:39
wysłana przez sylkis
6 Odpowiedzi
2496 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2013, 18:45:11
wysłana przez kempas
7 Odpowiedzi
3385 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Wrz, 2016, 00:16:41
wysłana przez zerotolerance
15 Odpowiedzi
3349 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2016, 10:22:25
wysłana przez Zomballo